Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Drugi objazd na linii 76

za ZDiTM Szczecin,

dodane przez MQ

W związku ze zmianą organizacji ruchu w ciągu ulicy Hryniewieckiego 6 czerwca nastąpi kolejna zmiana trasy linii 76.

W kierunku Nabrzeża Ewa i Logistycznej likwidacji ulegnie przystanek „PŻM” (nr 61312). Przystanek zastępczy (nr 61391) zlokalizowany będzie w ciągu ulicy Logistycznej za skrzyżowaniem z ulicą Hryniewieckiego. Przystanek ten będzie obowiązywał tylko dla kursów wykonywanych przez przystanek „Logistyczna”.

Dla kursów w relacji Nabrzeże Ewa – Brama Portowa od przystanku „Ogrody »Portowiec«” autobusy będą kursować wyznaczonym objazdem przez ulicę Logistyczną i ulicę Kujota do przystanku „Hryniewieckiego” i dalej bez zmian. Likwidacji ulegnie przystanek „PŻM” (nr 61311). Przystanek zastępczy (nr 61391) zlokalizowany będzie w ciągu ulicy Logistycznej za skrzyżowaniem z ulicą Hryniewieckiego.

Dla kursów w relacji Logistyczna – Brama Portowa oraz Nabrzeże Ewa – Logistyczna – Brama Portowa od przystanku „Logistyczna” autobusy będą kursować wyznaczonym objazdem przez ulicę Logistyczną i ulicę Kujota do przystanku „Hryniewieckiego” i dalej bez zmian. Likwidacji ulegnie przystanek „PŻM” (nr 61311). Przystanek zastępczy (nr 61391) zlokalizowany będzie w ciągu ulicy Logistycznej za skrzyżowaniem z ulicy Hryniewieckiego i obowiązywać będzie tylko dla autobusów jadących od pętli „Nabrzeże Ewa”.

źródło: ZDiTM Szczecin

brak komentarzy