Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Komunikacja na wakacje

za ZDiTM Szczecin,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

W związku z rozpoczęciem wakacji i okresu urlopowego 27 czerwca wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej.

Od 27 czerwca do 31 sierpnia

Na linii 61 w dni powszednie wprowadzony zostanie letni rozkład jazdy bez zmiany częstotliwości kursowania.

Na linii 65 nie będą wykonywane kursy na skróconej trasie TurkusowaOsiedle Bukowe (częstotliwość na całej trasie będzie wynosiła 20 minut).

Na linii 66 w dni powszednie wprowadzony zostanie letni rozkład jazdy z wszystkimi kursami wykonywanymi do pętli „Podjuchy Dworzec” (bez wydłużeń do pętli „Klucz”).

Na linii 86 w dni powszednie kursować będą według letniego rozkładu jazdy z 15-minutową częstotliwością w godzinach szczytu, w pozostałych godzinach bez zmian.

Na linii 103 w dni powszednie wprowadzony zostanie letni rozkład jazdy (likwidacja podjazdów pod filię SP8 w Policach) bez zmiany częstotliwości kursowania.

Kursowanie linii 98, 109, 110 i 908 zostanie zawieszone.

Na liniach 111, 222, 223, 227 i 904 obowiązywać będzie rozkład jazdy dla okresu wolnego od nauki w szkołach.

Od 27 czerwca do 30 września

Linie 53 i 60 w dni powszednie kursować będą według letniego rozkładu jazdy z 15-minutową częstotliwością w godzinach szczytu, w pozostałych godzinach bez zmian.

Od 1 lipca do 31 sierpnia

Linia 107 w dni powszednie kursować będzie według letniego rozkładu jazdy z 8-minutową częstotliwością w godzinach szczytu i 10-minutową w godzinach poszczytowych; w godzinach wieczornych, w soboty, niedziele i dni świąteczne bez zmian.

źródło: ZDiTM Szczecin

brak komentarzy