Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Jeszcze jeden objazd na Wyzwolenia

za ZDiTM Szczecin,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

W związku z całkowitym wstrzymaniem ruchu w ciągu alei Wyzwolenia (odcinek od ronda Giedroycia do skrzyżowania z ulicą Lubomirskiego) 13 sierpnia nastąpią zmiany w kursowaniu linii autobusowych.

Autobusy linii 806, 812, B, 522, 523, 525, 530, 532 w kierunku pętli „Pomorzany Dobrzyńska”, „Plac Rodła”, „Osiedle Bukowe”, „Osiedle Kasztanowe”, „Dąbie Osiedle” i „Zajezdnia Golęcin” od ronda Giedroycia kursować będą przez ulicę Staszica, ulicę Lubomirskiego do alei Wyzwolenia i dalej bez zmian. Przystanek „Kołłątaja” zlokalizowany będzie w ciągu ulicy Staszica za rondem Giedroycia (nr 12722). Przystanek „Odzieżowa” (z wyłączeniem linii B) zlokalizowany będzie w ciągu alei Wyzwolenia za skrzyżowaniem z ulicą Lubomirskiego (nr 12813).

Autobusy linii 87 w kierunku pętli „Dworzec Główny (Owocowa)” od ronda Giedroycia kursować będą przez ulicę Staszica, ulicę Lubomirskiego, aleję Wyzwolenia, plac Witosa, ulicę Unisławy do ulicy Felczaka i dalej bez zmian. Przystanek „Kołłątaja” zlokalizowany będzie w ciągu ulicy Staszica za rondem Giedroycia (nr 12722). Dodatkowo uruchomiony zostanie przystanek „Odzieżowa” zlokalizowany w ciągu alei Wyzwolenia za skrzyżowaniem z ulicą Lubomirskiego (nr 12813).

źródło: ZDiTM Szczecin

brak komentarzy