Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Kolejne zmiany na alei Wyzwolenia

za ZDiTM Szczecin,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

17 grudnia (dla linii nocnych od nocy 17/18 grudnia) wprowadzone zostaną kolejne zmiany związane z przebudową torowiska tramwajowego w ciągu alei Wyzwolenia.

Autobusy linii 806, 812, B, 522, 523, 525, 530, 532 w kierunku pętli „Pomorzany Dobrzyńska”, „Plac Rodła”, „Osiedle Bukowe”, „Osiedle Kasztanowe”, „Dąbie Osiedle”, „Cukrowa”, „Przecław” i „Zajezdnia Golęcin” od ronda Giedroycia kursować będą przez aleję Wyzwolenia, ulicę Felczaka, ulicę Unisławy, plac Witosa do alei Wyzwolenia i dalej bez zmian. Przystanek „Kołłątaja” zlokalizowany będzie w ciągu alei Wyzwolenia za rondem Giedroycia (na wysokości przebudowywanego przystanku tramwajowego, nr 12734). Przystanek „Odzieżowa” zostanie wyłączony z użytkowania. Uruchomiony zostanie tymczasowy przystanek „Unisławy” (nie dotyczy linii B), zlokalizowany w ciągu ulicy Unisławy za skrzyżowaniem z ulicą Niedziałkowskiego (nr 19011).

Autobusy linii 87 w kierunku pętli „Dworzec Główny (Owocowa)” od ronda Giedroycia kursować będą przez aleję Wyzwolenia i ulicę Felczaka do przystanku „Wąska Floating Arena” i dalej bez zmian. Przystanek „Kołłątaja” zlokalizowany będzie w ciągu alei Wyzwolenia za rondem Giedroycia (na wysokości przebudowywanego przystanku tramwajowego, nr 12734). Przystanek „Odzieżowa” zostanie wyłączony z użytkowania.

źródło: ZDiTM Szczecin

brak komentarzy