Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Zamknięcie przejazdu kolejowego na Cukrowej

za ZDiTM Szczecin,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

W związku z naprawą nawierzchni przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Cukrowej w dniach od 13 marca od godz. 6:00 do 17 marca do godz. 24:00 nastąpią zmiany w kursowaniu linii 61, 62, 241, 243 i 523.

Linie 241, 243 i 523

W kierunku Kołbaskowa, Przecławia i Smolęcina od przystanku „Cukrowa Uniwersytet” autobusy kursować będą przez Cukrową – Radomską – Południową – rondo Hakena – Krygiera do przystanku „Warzymice Osiedle Dębowe” (linie 241, 523) lub „Warzymice Osiedle Promyk” (linia 243) i dalej normalną trasą według obowiązującego rozkładu jazdy. Nieczynny będzie przystanek „Cukrowa”.

W kierunku placu Kościuszki od przystanku „Warzymice Osiedle Dębowe” (linie 241, 523) oraz od przystanku „Warzymice Osiedle Promyk” (linia 243) autobusy kursować będą przez Krygiera – rondo Hakena – Południową – rondo Uniwersyteckie do przystanku „Reda” i dalej normalną trasą według obowiązującego rozkładu jazdy. Nieczynne będą przystanki: „Kwiatkowskiego”, „Cukrowa” i „Cukrowa Uniwersytet”.

Linia 61

W kierunku pętli „Dworzec Główny (Owocowa)” od przystanku „Ustowska” autobusy kursować będą przez Krygiera – rondo Hakena – Południową – rondo Uniwersyteckie do przystanku „Reda” i dalej normalną trasą według obowiązującego rozkładu jazdy. Nieczynne będą przystanki: „Gorzowska”, „Kwiatkowskiego”, „Cukrowa” i „Cukrowa Uniwersytet”.

Linia 62

W kierunku placu Kościuszki od przystanku „Ustowo Auchan” autobusy kursować będą przez Krygiera – rondo Hakena – Południową – rondo Uniwersyteckie – Cukrową – Husarów do przystanku „Cukrowa” i dalej normalną trasą według obowiązującego rozkładu jazdy. Nieczynne będą przystanki: „Gorzowska” i „Kwiatkowskiego”.

Na trasie objazdu obowiązują istniejące przystanki.

źródło: ZDiTM Szczecin

brak komentarzy