Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin imprezy

Lewarem dookoła Miedwia

STMKM,

dodane przez Waszka; zmodyfikowane

Rok 2023 to 95 lat komunikacji autobusowej w Szczecinie. Kilka miesięcy temu zapowiedzieliśmy Wam cykl imprez – przejazdów nietypowymi autobusami po nietypowych dla nich rejonach. Jedna z tych imprez odbyła się na początku marca. Kolejna już niebawem.

Tym razem zwiedzamy powiat stargardzki, objeżdżając jezioro Miedwie dookoła. W trakcie imprezy odbędą się liczne fotostopy, a także grill w Wierzbnie.

Dzięki uprzejmości PKS Szczecin będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w przejeździe wokół jeziora Miedwie. Został on zaplanowany na sobotę, 15 kwietnia, a naszym głównym bohaterem będzie MAN NÜ313 10576 z ręczną skrzynią biegów.

Zbiórka o godzinie 9:30 na placu Grodnickim 1 w Szczecinie (Dworzec PKS Szczecin). Zaplanowana trasa przebiegać będzie między innymi przez pętlę Śmierdnica, Kołbacz, Żelewo, Nieznań, folwark Skalin, Koszewo, Cukrownię Kluczewo, nieczynną stację PKP Obryta, Wierzbno, Pyrzyce, Kościół i Wierzbowy Las, czyli słynną przed laty stację benzynową i źródło innych uciech przy dawnej drodze nr 3.

Planowane zakończenie imprezy na Dworcu PKS Szczecin – godzina 17:40.

Koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 50 złotych od osoby. Wymagana jest rejestracja poprzez formularz.

Zebrane w ten sposób pieniądze posłużą do zakupu nowych opon dla klubowego Autosana H9-35 i pokrycie kosztów przejazdu. W trakcie przejazdu odbędą się liczne fotostopy, a także grill, w ramach którego zapewniamy miejsce nad rozgrzanymi węglami oraz jednorazowe talerzyki i sztućce. Ponadto, każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy bilet z przejazdu. Stali bywalcy cyklu imprez dostaną dodatkowo pamiątkowe mini-klasery, w których będą mogli umieścić pamiątkowe bilety z wszystkich przejazdów.

Przypominamy o obowiązkowym posiadaniu kamizelek odblaskowych.

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest zapisanie się poprzez formularz i dokonanie obowiązkowej przedpłaty za udział w imprezie.

Wpłaty można dokonywać także przelewem tradycyjnym na numer konta: 53 1750 1312 6880 4155 3001 5124 w tytule podając imię i nazwisko oraz adres email podany w formularzu.

Zgłoszenia i wpłaty zbieramy do 11 kwietnia. W przypadku braku wpłaty przed wyznaczonym terminem, kwota zostanie powiększona o 20 złotych w dniu przejazdu.

Harmonogram, a także koszt kolejnych przejazdów zostanie przedstawiony po ustaleniu szczegółów z poszczególnymi przewoźnikami.

źródło: STMKM

brak komentarzy