Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin imprezy

Zaproszenie na przejazd Volvem po Ziemi Goleniowskiej

STMKM,

dodane przez PiotrSzczecin; zmodyfikowane

Rok 2023 to 95 lat komunikacji autobusowej w Szczecinie. W związku z tym czas na kolejną imprezę. Tym razem zwiedzimy Ziemię Goleniowską. W trakcie imprezy odbędą się liczne fotostopy, a także grill.

Przejazd został zaplanowany na sobotę, 3 czerwca, a naszym głównym bohaterem będzie Volvo B10MA 2876.

Zbiórka o godz. 9:30 na pętli „Turkusowa”.

Zaplanowana trasa przebiegać będzie m.in. przez Załom, Czarną Łąkę, Borzysławiec, Goleniów, Mosty, Osinę, Krzywice, Żółwią Błoć, Miękowo.

Planowane zakończenie imprezy na pętli „Turkusowa” – godz. 18:20.

Koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 50 zł od osoby. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat. Zebrane w ten sposób pieniądze posłużą do zakupu nowych opon dla klubowego Autosana H9-35 i pokrycia kosztów przejazdu.

W trakcie przejazdu odbędą się fotostopy, a także grill, w ramach którego zapewniamy miejsce nad rozgrzanymi węglami oraz jednorazowe talerzyki i sztućce. Ponadto każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy bilet z przejazdu. Stali bywalcy cyklu imprez dostaną ponadto pamiątkowe mini-klasery, w których będą mogli umieścić pamiątkowe bilety z wszystkich przejazdów.

Przypominamy o obowiązkowym posiadaniu kamizelek odblaskowych.

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest zapisanie się formularzu i dokonanie obowiązkowej przedpłaty 50 zł za udział w imprezie.

brak komentarzy