Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin imprezy

1 czerwca ze stargardzką Scanią

Stargardzianin,

dodane przez Stargardzianin; zmodyfikowane

W imieniu dwóch miłośników zapraszamy Was na czwartą już imprezę komunikacyjną w Stargardzie. Wydarzenie planowane jest w sobotę, 1 czerwca 2024 roku.

Przegubowym autobusem Scania L94UA6x2*2 o numerze taborowym #818 planujemy odwiedzić m.in. przecięcia dróg z wąskotorówką, pozostałości po lotnisku w Kluczewie oraz cmentarz przy ulicy Wojska Polskiego. Atrakcji dla fotografujących nie zabraknie. Dokładna trasa i szczegóły przejazdu zostaną podane wkrótce.

Standardowo w czasie wycieczki będą zagwarantowane: „sklepostop” oraz grill. Zbiórka i odjazd zaplanowane są na godzinę 10:00 na terenie Zintegrowanego Centrum Przesiadkowegoprzy ulicy Towarowej 2.

Dla niezmotoryzowanych szczecinian polecamy pociągi „REGIO” o numerach 88222 (przyjazd do Stargardu 9:16)  lub 88324 (przyjazd 9:49) – gwarantujemy skomunikowanie. Koniec imprezy planowany jest w przedziale godzinowym 17:00–18:00, w zależności od płynności przejazdu i dokładnej trasy. Opłata za przejazd będzie wynosiła 50 złotych od osoby, płatne gotówką przy wejściu do pojazdu.

Obecnie wybrany autobus czeka na legalizcję tachografu. Czy wydarzenie się odbędzie, zależy od wyniku tej operacji. Informacja według potrzeb będzie aktualizowana, czekamy na Wasze zgłoszenia tutaj.

1 komentarz