Pierwsza, ale zarazem czwarta rocznica powstania strony. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka artykułów.
Rok temu na grupie dyskusyjnej pl.misc.transport.miejski pojawiło się dumne ogłoszenie - Serwis KOMIS powrócił do sieci. Cztery lata temu strona internetowa o tytule "Komunikacja Miejska Szczecin" zadebiutowała bez fajerwerków, w ciszy, bez ogłaszania tego komukolwiek.

komentarze wyłączone | czytaj dalej »

KOMIS to nie tylko Marcin Stefanowicz. Od początku walczyłem, aby nowe wcielenie serwisu traktować jako pracę zbiorową, a nie mój prywatny serwis.

komentarze wyłączone | czytaj dalej »

Z okazji pierwszej oraz czwartej rocznicy powstania strony przygotowaliśmy nie tylko rocznicowe teksty propagandowe - mamy dla Was długo oczekiwaną porcję nowości i zmian.

komentarze wyłączone | czytaj dalej »

Szczecin artykuł

Tak, przynajemy się! Nie dotrzymaliśmy słowa - rozliczenie z pieniędzy zebranych w ramach zbiórki na serwer i przedłużenie ważności domeny publikujemy z opóźnieniem. Mamy jednak nadzieję, że wybaczycie nam to potknięcie.

komentarze wyłączone | czytaj dalej »

Jesienny dzień jak co dzień. Lekko zachmurzone niebo i delikatny wiatr. W kilku miejscach stały stojaki, a do nich dziesiątki poprzyczepianych baloników. Coraz większe rzesze ludzi zbierające się na placu sprawiały wrażenie pełnych entuzjazmu i ciekawości. Całość wyglądała jak amerykańskie święto niepodległości.

brak komentarzy | czytaj dalej »

Po publikacji pierwszego opowiadania, pojawiło się "zapotrzebowanie społeczne" na kolejne. Tak zaczęłęła powstawać historia, jeszcze bardziej fantastyczna, a opublikowana 7 maja 2002 roku.

brak komentarzy | czytaj dalej »