Po niemal roku funkcjonowania, czas wykupić serwer oraz domenę na kolejny rok funkcjonowania Serwisu. Zwracamy się do naszych odwiedzających z prośbą o pomoc w zebraniu funduszy.
Dokładnie 12 osób odpowiedziało na naszą akcję zbiórki pieniędzy na serwer dla serwisu zanim osiągnęliśmy cel. Trzynastka okazała się szczęśliwa - to właśnie trzynasta wpłata sprawiła, że licznik osiągnął 100%. Całość zajęła niecałe 24 godziny! Dlaczego zatem informacja o zbiórce tkwiła na stronie głównej jeszcze przez ponad tydzień?

brak komentarzy | czytaj dalej »

Zdarza się raz w roku taki dzień, kiedy zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. I nie chodzi o pomoc w redagowaniu encyklopedii, zbieraniu numerów VIN czy dokumentacji fotograficznej.

brak komentarzy | czytaj dalej »

Od początku roku zastanawialiśmy się, w jaki sposób można uniknąć kolejnej zbiórki pieniędzy na serwer. Wprowadzenie opłat za korzystanie z serwisu w jakiejkolwiek formie nigdy nie było brane pod uwagę. Wyskakujące reklamy zajmujące cały ekran też nie wchodziły w grę. Więc może zaoferować naszym użytkownikom coś w zamian?

4 komentarze | czytaj dalej »

Zbiórka dobiegła końca. Czekając na nowy serwer, chcielibyśmy podziękować naszym ofiarodawcom za ich zaangażowanie.

komentarze wyłączone | czytaj dalej »

Z wielką przyjemnością możemy potwierdzić to, co widać na naszej stronie głównej - zbiórka pieniędzy na serwer jest zakończona!

komentarze wyłączone | czytaj dalej »

Serwis KOMIS potrzebuje Waszej pomocy!

komentarze wyłączone | czytaj dalej »