Zapraszamy miłośników transportu publicznego, członków i sympatyków Szczecińskiego Towarzystwa Miłośników Komunikacji Miejskiej na nocny przejazd po Szczecinie. Impreza odbędzie się w nocy z 7 na 8 grudnia 2019.

2 komentarze | czytaj dalej »

Przypominamy, że już w najbliższy weekend (7 i 8 września) będą miały miejsce uroczyste obchody 140-lecia komunikacji miejskiej w Szczecinie. Szczegóły można znaleźć we wcześniejszej informacji.

brak komentarzy

23 sierpnia przypada rocznica uruchomienia pierwszej linii tramwajowej w Szczecinie. Było to w 1879 roku. Szczecińskie Towarzystwo Miłośników Komunikacji Miejskiej chcąc uczcić 140-lecie komunikacji miejskiej w naszym mieście zaprasza wspólnie z Urzędem Miasta Szczecin, Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego, ZDiTM Szczecin, SPA Dąbie, SPA Klonowica, Tramwajami Szczecińskimi oraz Muzeum Techniki i Komunikacji na uroczyste obchody w dniach 7–8 września.

9 komentarzy | czytaj dalej »

Szczecińskie Towarzystwo Miłośników Komunikacji Miejskiej zaprasza na nocny przejazd po sieci tramwajowej składem wagonów 105Na 011+012. Impreza odbędzie się w nocy z 28 na 29 września.

26 komentarzy | czytaj dalej »

Szczecińskie Towarzystwo Miłośników Komunikacji Miejskiej zaprasza na nocny przejazd po sieci tramwajowej składem wagonów 105N 720+701. Impreza odbędzie się w nocy z 1 na 2 września.

22 komentarze | czytaj dalej »

Przypominamy, że w najbliższą sobotę w godzinach 9:00-14:00 SPA Klonowica zaprasza na dzień otwarty zajezdni.

2 komentarze

SPA Klonowica zaprasza 16 czerwca w godzinach 9:00-14:00 na dzień otwarty zajezdni. Zaplanowano m.in. pokaz nowo zakupionych wozów oraz atrakcje w postaci zwiedzania zaplecza technicznego czy przejazdu autobusem przez myjnię.

brak komentarzy

Szczecińskie Towarzystwo Miłośników Komunikacji Miejskiej, Tramwaje Szczecińskie oraz Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego zapraszają 3 lipca o godzinie 12:00 na dzień otwarty zajezdni tramwajowej Pogodno.

1 komentarz | czytaj dalej »

Szczecińskie Towarzystwo Miłośników Komunikacji Miejskiej zaprasza na nocny przejazd po sieci tramwajowej składem wagonów 105N/S/HF/09 501+502. Impreza odbędzie się w nocy z 25 na 26 czerwca.

23 komentarze | czytaj dalej »

Osoby, które będą chciały w najbliższą sobotę odwiedzić SPA Klonowica (patrz: Zobacz nowe klonowickie autobusy), do zajezdni będą mogły dojechać specjalnym tramwajem. Wyruszy on o godzinie 10:20 z przystanku "Brama Portowa" dla linii 1, 3 i 4 w kierunku placu Żołnierza Polskiego i pojedzie trasą linii 1 i 5 do Krzekowa i dalej torem wzdłuż ulicy Klonowica. Na trasie zatrzyma się na wszystkich przystankach.

13 komentarzy