Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

18 września Szczecińskie Towarzystwo Miłośników Komunikacji Miejskiej wraz z partnerami zapraszają na obchody 125-lecia tramwaju elektrycznego w Szczecinie. Impreza odbędzie się na pętli „Osiedle Zawadzkiego”.

9 komentarzy | czytaj dalej »

Stargard nigdy nie słynął z ogromu organizowanych imprez związanych stricte z komunikacją miejską. Wraz z Darkiem Stankiewiczem, organizatorem ostatniej imprezy „Estonią przez Stargard i okolice”, zapraszam Was, jako organizator medialny, drodzy forumowicze na drugą w tym roku imprezę autobusową. Tym razem pojedziemy MAN-em NL222 #803.

brak komentarzy | czytaj dalej »

W sobotę 3 września 2022 roku użytkownik Sebek821 serdecznie zaprasza na przejazd specjalny pojazdem Autosan H6-20 1740. Impreza z fotostopami odbędzie się pod hasłem „Pożegnanie Wakacji z Kpiną”.

brak komentarzy | czytaj dalej »

Miłośnicy komunikacji miejskiej ze Stargardu oraz Szczecina serdecznie zapraszają wszystkich pasjonatów transportu zbiorowego na przejazd specjalny w sobotę, 7 maja 2022 roku.

brak komentarzy | czytaj dalej »

„Retro Bus” serdecznie zaprasza wszystkich miłośników i pasjonatów komunikacji miejskiej na przejazd specjalny w dniu 19 marca 2022 roku (sobota). Przejazd odbędzie się z okazji pierwszego dnia wiosny.

2 komentarze | czytaj dalej »

Szczecińskie Towarzystwo Miłośników Komunikacji Miejskiej oraz Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne zapraszają miłośników transportu publicznego komunikacji miejskiej na ostatni przejazd autobusem MAN SG313. Odbędzie się on w sobotę, 26 lutego 2022 roku na trasie Police – Nowe Warpno – Police.

brak komentarzy | czytaj dalej »

Zapraszamy miłośników transportu publicznego, członków i sympatyków Szczecińskiego Towarzystwa Miłośników Komunikacji Miejskiej na „Zimowy przejazd Bocianami”, który odbędzie się 4 grudnia 2021.

1 komentarz | czytaj dalej »

Chociaż Serwis KOMIS swoją premierę miał w grudniu 2001 roku, to już 11 września 2021 roku świętowaliśmy jego 20-lecie.

3 komentarze | czytaj dalej »

Przypominamy, że już 11 września (sobota) odbędzie się specjalny przejazd autobusem Volvo B10MA 2876 w ramach obchodów 20-lecia Serwisu KOMIS. Zapisy na imprezę trwają tylko do najbliższej soboty, do godz. 12:00. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy!

brak komentarzy

Serwis KOMIS (Komunikacja Miejska Szczecin) po raz pierwszy pojawił się w Sieci w grudniu 2001 roku. Jego twórcą jest Marcin Stefanowicz (Phobos). Serwis dość szybko zdobył popularność i stał się miejscem skupiającym szczecińskich miłośników komunikacji miejskiej.

12 komentarzy | czytaj dalej »