Mam na imię Marcin, jestem tramwajoholikiem. Jestem na KOMIS-ie od 20 lat.

1 komentarz | czytaj dalej »

Tak samo, jak tramwaje czy autobusy z czasem wyeksploatowują się i wymagają napraw i remontów, tak i serwisy internetowe czasem potrzebują odświeżenia. Przez kilka ostatnich dni Serwis KOMIS przechodził właśnie taki „remont”.

3 komentarze | czytaj dalej »

Dzisiaj Serwis KOMIS obchodzi jedenaste urodziny. Po raz pierwszy pod adresem www.mkm.szczecin.pl pojawiliśmy się 11 grudnia 2004 roku. Od tego czasu staramy się informować Was o zmianach, nowościach i ciekawostkach w szczecińskiej komunikacji miejskiej.

8 komentarzy | czytaj dalej »

11 grudnia 2004 - to właśnie tego dnia szczecińscy miłośnicy komunikacji miejskiej po raz pierwszy mogli zapoznać się z uruchomionym pod adresem www.mkm.szczecin.pl Serwisem KOMIS. Dziś od tego czasu mija 10 lat.

37 komentarzy | czytaj dalej »

To już 9 lat jesteśmy z Wami. Serwis KOMIS pod adresem www.mkm.szczecin.pl pojawił się 11 grudnia 2004 roku. Od tego czasu opublikowaliśmy ponad 17 tysięcy informacji, ponad 12 tysięcy zdjęć i ponad 600 filmów. Na forum pojawiło się ponad 9 tysięcy wątków. Mamy ponad 350 użytkowników, a naszą stronę na Facebooku polubiło ponad 300 osób.

5 komentarzy | czytaj dalej »

11 grudnia jest ważną datą w historii Serwisu KOMIS. To właśnie tego dnia w 2004 roku pod adresem www.mkm.szczecin.pl pojawił się serwis "Komunikacja Miejska Szczecin". Od 8 lat jesteśmy z Wami, codziennie dostarczając Wam informacji o szczecińsko-polickiej komunikacji miejskiej. Dziękujemy, że Wy wciąż jesteście z nami, przesyłając newsy, zdjęcia i filmy, uzupełniając księgę taborową czy dyskutując na forum.

7 komentarzy | czytaj dalej »

Sezon wakacyjny na półmetku, jednak administracja, prawie jak robotnicy na Bramie Portowej, w pocie czoła pracuje, wypatrując aktywnych użytkowników, dla których należy się nagroda za zasługi na rzecz rozwoju serwisu KOMIS.

7 komentarzy | czytaj dalej »

W roku 2012 nadejdzie koniec świata. Póki co, administracja nie próżnuje i wraz z nowym rokiem ogłasza, w jakim składzie personalnym przyjdzie się Serwisowi zmierzyć z niechybną apokalipsą.

17 komentarzy | czytaj dalej »

11 grudnia 2004 roku pod adresem www.mkm.szczecin.pl uruchomiony został serwis hobbystyczny "Komunikacja Miejska Szczecin", bardziej znany jako Serwis KOMIS. Dziś obchodzimy siódme urodziny strony, która wciąż trwa dzięki Wam, drodzy czytelnicy!

3 komentarze | czytaj dalej »

Czerwiec - dla uczniów i studentów czas podsumowania ich ciężkiej pracy w szkole, na uczelni. My, administratorzy Serwisu KOMIS, również postanowiliśmy podsumować ostatnie parę miesięcy działalności użytkowników i nagrodzić tych najaktywniejszych.

11 komentarzy | czytaj dalej »