Forum

Takiej ilości ludzi na Łęknie chyba nigdy jeszcze...

zdjęcie
Takiej ilości ludzi na Łęknie chyba nigdy jeszcze nie było
Pewnie ze była kiedys ta trasa była oblegana naprawde w duzej ilosci osób . Jak nie było takiej dobrej łoncznosci z policami autobusem .
M21 napisał(a):

> łoncznosci

A nie pisze sie tego przypadkiem tak:łączności:)

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz
Romanas napisał(a):

> > A nie pisze sie tego przypadkiem tak:łączności:)

A no mozliwe :P
M21 napisał(a):

> Pewnie ze była kiedys ta trasa była oblegana naprawde w duzej > ilosci osób .

No już nie przesadzaj takiego tłumu na Łęknie nawet w latach 80-tych nie było. Ja się sporo najeździłem do Polic i Trzebieży od 1987 do 2001 roku, ale tyle pasażerów na jednym przystanku nigdy nie było. No...może z wyjątkiem przystanku: Police Zakład :)
man751 napisał(a):

> No już nie przesadzaj takiego tłumu na Łęknie nawet w latach > 80-tych nie było.

Heh, dla nas tłum, dla Niemców co najwyżej niewielka grupka ;-) Z naszych obliczeń wynika, że pociągiem na 125-leciu jechało około 400 osób. Tymczasem berlińskie BVG szacuje, że w niedzielnych obchodach 125-lecia uruchomienia pierwszego tramwaju elektrycznego na świecie brało udział ok. 55 tysięcy ludzi - http://tiny.pl/g4hs :-D

Ale nie ma się co dziwić - jak się ma taką komunikację, to trudno jej nie lubić. A w Polsce komunikacja miejska to cały czas jeden z najmodniejszych tematów do narzekania. Jak się nie ma o czym pisać, to zawsze można dokopać komunikacji. A ci, którzy korzystają z KM dlatego, że jest wygodniejsza, a nie z przymusu, w dalszym ciągu stanowią mniejszość.
mkubien napisał(a):

> Ale nie ma się co dziwić - jak się ma taką komunikację, to trudno > jej nie lubić. A w Polsce komunikacja miejska to cały czas jeden > z najmodniejszych tematów do narzekania. Jak się nie ma o czym > pisać, to zawsze można dokopać komunikacji. A ci, którzy > korzystają z KM dlatego, że jest wygodniejsza, a nie z przymusu, > w dalszym ciągu stanowią mniejszość.

Niestety w naszym pięknym mieście KM to nadal zło konieczne. Jeszcze nie dorośliśmy do zachodnich standardów. Na zachodzie na KM idą spore dotacje, bo tam wychodzi się z założenia, że pasażer chce korzystać z usług dobrej jakość.