O nas

Serwis KOMIS (Komunikacja Miejska Szczecin) w obecnym miejscu pojawił się 11 grudnia 2004 roku, choć w nieco innej odsłonie funkcjonował już trzy lata wcześniej. Jego twórcą jest Marcin Stefanowicz (Phobos), który przez wiele lat dbał o jego rozwój i prawidłowe funkcjonowanie.

Jesteśmy serwisem hobbystycznym przeznaczonym dla osób zainteresowanych tematem komunikacji miejskiej – w szczególności tej, która organizowana jest przez Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie. Wszystkie treści powstają dzięki nieodpłatnemu zaangażowaniu naszych użytkowników. Nie jesteśmy powiązani z żadną instytucją funkcjonującą w ramach sieci organizowanej przez ZDiTM Szczecin.

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy i uzupełniania zawartości serwisu. Kontakt z administratorami możliwy jest pod adresem admin@mkm.szczecin.pl.

Administratorzy: djdark, Mareczek, MQ, Pepe

Moderatorzy: BatiX, Luke_Police

Redaktorzy: Alex Simulations, arko5, bartez, Blake96, fan004, jas59, Jasiek, Kanarek, Karton_03, LagunaGrandtour, man, man1995, Mario, MlodyS53, Olo07, pioko17, vault, Waszka

Współpracownicy redakcji: 333Wojtas333, AutobusemxSzczecin, BARTEK1999, Kacpi, kasper1, konjo, mjaz, Niko3ek, PiotrSzczecin, SOLARIS3055, szaszlyk20, Szczeciński Swing, t105n, torwid, wolvo1565, Wreti

Zobacz pełną listę użytkowników

Statystyki serwisu: