Forum

zajezdnia golecin

wysłane przez waldek (gość)

Mam male moze glupie pytanie dlaczego zajezdnia golecin ma tak chuda czcionke na tablicach . O wiele lepsza jest ta z zajezdni pogodno

wysłane przez Mario  ?

waldek napisał(a):

> Mam male moze glupie pytanie dlaczego zajezdnia golecin ma > tak chuda czcionke na tablicach . O wiele lepsza jest ta z > zajezdni pogodno

O co chodzi? O jakie tablice Ci chodzi? Wydaje mi się, że wszsystkie zajezdnie mają jednakowe czcionki.

--- Bulwy górą

wysłane przez MQ ?

Bella napisał(a):

> O co chodzi? O jakie tablice Ci chodzi?

O stopiątkowe tablice z numerem linii. Pogodno ma porządną, grubą, widoczną z daleka czcionkę, a Golęcin ma syfiaste tablice z numerem pisanym Timesem.

--- MAN Lion's City - Bus of the Year 2005

wysłane przez (użytkownik usunięty)



> > O stopiątkowe tablice z numerem linii. Pogodno ma porządną, > grubą, widoczną z daleka czcionkę, a Golęcin ma syfiaste tablice > z numerem pisanym Timesem.

to jak juz mówimy o glacinie to ja wtrace swoje 3 grosze ta zajezdnia jest tragiczna ma najwieszy złom co róz cos z niej sie psuje .Najstarsze 105 z pogodna są w lepszym stanie niz 105 na z golecina co do tablic to maja tragiczne tylko czkeac az redznie zaczną pisac .Mam wrazenie ze wogóle sie niedba o tramy tam na niemierzynie moze i nie mieli zamykanych chal ale przynajmnie GT6 od nich wygladały dobrze odkad ma je golecin to zaczynaja poadac w ruinetaj jak dotychzas wszytki gt6 z golecina .

--- Volvo góra :]

wysłane przez waldek (gość)

m21 napisał(a):

> > > > > > O stopiątkowe tablice z numerem linii. Pogodno ma porządną, > > grubą, widoczną z daleka czcionkę, a Golęcin ma syfiaste tablice > > z numerem pisanym Timesem. > > to jak juz mówimy o glacinie to ja wtrace swoje 3 grosze > ta zajezdnia jest tragiczna ma najwieszy złom co róz cos z niej sie > psuje .Najstarsze 105 z pogodna są w lepszym stanie niz 105 na z > golecina co do tablic to maja tragiczne tylko czkeac az redznie > zaczną pisac .Mam wrazenie ze wogóle sie niedba o tramy tam na > niemierzynie moze i nie mieli zamykanych chal ale przynajmnie GT6 > od nich wygladały dobrze odkad ma je golecin to zaczynaja poadac w > ruinetaj jak dotychzas wszytki gt6 z golecina . > > --- > Volvo góra :]

przepraszam jak mam wsiadac do 1034-1033 to mi sie zle robi poprostu to zlom na maksa! juz nawet 102 Na niektore lepiej wygladaja niz golecinskie 105 wogole golecin to wielki syfffff!

wysłane przez Administracja 0

waldek napisał(a):

> > Volvo góra :] > > > > > > > > przepraszam jak mam wsiadac do 1034-1033 to mi sie zle robi poprostu

Czy nieprawidłowe cytowanie i niepotrzebne entery służą czemuś oprócz wkurzania adminów?

wysłane przez NEOfil (gość)

waldek napisał(a):

> przepraszam jak mam wsiadac do 1034-1033 to mi sie zle robi poprostu > to zlom na maksa! juz nawet 102 Na niektore lepiej wygladaja niz > golecinskie 105 wogole golecin to wielki syfffff!

Hymm 1033+1034 niedawno zrobili na zajezdni i był w miarę a teraz podobno jest na wnt. Dodam jeszcze, że 1059 był już na jazdach próbnych i niedługo wyjedzie na ulice szczecina.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

a tablice boczne (golecinskie oczywyscie) na 2 sa jeszcze lepsze

wysłane przez waldek (gość)

Maciek napisał(a):

> a tablice boczne (golecinskie oczywyscie) na 2 sa jeszcze > lepsze

chyba na kompie drukowane!

wysłane przez Columb (gość)

Szczerze mówiąc to ja przypominam sobie tą chudą czcionkę jedynie na kilku tabliczkach na linii 5 i tyle...

wysłane przez MQ ?

Columb napisał(a):

> Szczerze mówiąc to ja przypominam sobie tą chudą czcionkę > jedynie na kilku tabliczkach na linii 5 i tyle...

Jest na większości tablic. Ostało się jedynie kilka ze starą czcionką, jeśli w ogóle, bo dawno ich nie widziałem.

--- MAN Lion's City - Bus of the Year 2005

wysłane przez t105n  49

Columb napisał(a):

> Szczerze mówiąc to ja przypominam sobie tą chudą czcionkę > jedynie na kilku tabliczkach na linii 5 i tyle...

Jest na wszystkich liniach z wyjątkiem 6bis. Przypuszczam, że jest to malowane od szablonu do numerów bocznych.

wysłane przez Wojtek 24

waldek napisał(a):

> Mam male moze glupie pytanie dlaczego zajezdnia golecin ma > tak chuda czcionke na tablicach . O wiele lepsza jest ta z > zajezdni pogodno

Musze powiedziec ze coraz czesciej widze gruba czcionke na tablicach, ale tylko z przodu. Z tylu dalej jest chuda.

--- Brak poczucia humoru nie zawsze jest dowodem powagi.