Forum

Kolejny MAN puszczony w otchłanie Skolwina

zdjęcie
Kolejny MAN puszczony w otchłanie Skolwina
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez marko 4

No już bez przesady z tymi odchłaniami... aż tak źle tam nie jest...
marko napisał(a):

> No już bez przesady z tymi odchłaniami... aż tak źle tam nie > jest...

Moim skomnym zdaniem na Skolwin powinni puszczać co najwyżej berlińczyki i NL222. NL223 i 283 na prawdę jest szkoda bo to nowe autobusy, a wbrew różnym opiniom, niejednokrotnie autobusy wracały z tamtych rejonów zdewastowane.

--- Po prostu Volvo :)
Jacek napisał(a):

> Moim skomnym zdaniem na Skolwin powinni puszczać co najwyżej > berlińczyki i NL222. NL223 i 283 na prawdę jest szkoda bo to > nowe autobusy, a wbrew różnym opiniom, niejednokrotnie autobusy > wracały z tamtych rejonów zdewastowane.

No, bo był taki pomysł, aby ucywilizować mieszkańców Skolwina nowymi autobusami tylko pomysł chyba nie wypalił :>>>.
Piotr napisał(a):

> No, bo był taki pomysł, aby ucywilizować mieszkańców Skolwina > nowymi autobusami tylko pomysł chyba nie wypalił :>>>.

Ucywilizować może się nie udało ,ale Many dalej jezdżą.

wysłane przez torwid (gość)

Jacek napisał(a):

> Moim skomnym zdaniem na Skolwin powinni puszczać co najwyżej > berlińczyki i NL222. NL223 i 283 na prawdę jest szkoda bo to > nowe autobusy...

Może i na logikę wydaje się, że masz rację. Ale kiedyś to samo poytanie zadałem w SPPK i usłyszałem cos, co mnie przekonuje: " a co mi za różnica, którego puszczę. MANów mamy tyle, że i na tamte linie muszę wysyłać. A jak zniszczą, to na nowe szyby i części czeka się tyle samo, cena też ta sama..."
marko napisał(a):

> No już bez przesady z tymi odchłaniami... aż tak źle tam nie > jest...

Widisz jaki zbieg okoliczności - dziś spotkałem koleżankę, która pracuje tam w przedszkolu czy ośrodku wychowaczym i przerażona jest już dziećmi z podstawówki. Szczeciński gimnazjaliści przy nich to ponoć aniołki..

--- http://www.rogacki.szczecin.pl
piotrek napisał(a):

> Widisz jaki zbieg okoliczności - dziś spotkałem koleżankę, > która pracuje tam w przedszkolu czy ośrodku wychowaczym i > przerażona jest już dziećmi z podstawówki. Szczeciński > gimnazjaliści przy nich to ponoć aniołki.. > Mam kolesia na Skolwinie i akurat wiem jacy ludzie tam mieszkają. Ale powiem Ci że większość jest całkiem wporzo... Fakt zdarzają się również "inni", no i są również kozaki, które sie tylko stawiają, a jak zobaczą że ktoś im sie postawił to uciekają... Co do niszczenia autobusów to niszczone one są w większości przypadków na dolnym Stołczynie, gdzie jakieś niewyżyte dzieciaki rzucają w nie kamieniami.
marko napisał(a):

> Co do niszczenia autobusów to niszczone one są w > większości przypadków na dolnym Stołczynie, gdzie jakieś > niewyżyte dzieciaki rzucają w nie kamieniami.

W rejonie działania SPADu nie ma Stołczyna ani Skolwina i co? I niskopodłogowce też są dewastowane. Na Kasztanowe nie jeżdzą, bo tam dwie linie przegybowe, można by wysnuć teorię, że to wszystko wina 64 i 66 czyli Klucza i Żydowiec, no ale jeżdzą tam raczej rzadko. W związku z tym faktem zniszczenia muszą się pojawiać i na 65 i na 84 i na 71, 73, 56 słowem wszędie...

--- This fire is burnin' and it's out of control.

So never mind the darkness.
konjo napisał(a):

[Ciach] > W związku z tym faktem zniszczenia muszą się pojawiać i na > 65 i na 84 i na 71, 73, 56 słowem wszędie...

"Bo Polska to wszystko hołota" - S.Wyspiański

--- Pierdel,serdel,burdel - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski o polskim sejmie
konjo napisał(a):

> W rejonie działania SPADu nie ma Stołczyna ani Skolwina i co? I > niskopodłogowce też są dewastowane.

Otóż to. Dziś jechałem dąbskim 2205 - grafy na kilku siedzeniach i brak pokrowców (czy jak to tam można nazwać) na jednym z tylnych siedzisk. Podobnie jest w którejś dąbskiej 120-tce - na samym tyle sam plastik.

--- Po prostu Volvo :)