Forum

Trzecia wersja nowego malowania MZK

zdjęcie
Trzecia wersja nowego malowania MZK
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez mike_1994

Ten wagon ZAWSZE jeżdzi brudny. Oni najpierw powinni ustalić jakie ma być malowanie a nie na kilkunastu tramwajach poprostu próbują. To jest bez sensu i tylko tracą pieniądze.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

mike_1994 napisał(a):

> Ten wagon ZAWSZE jeżdzi brudny. Oni najpierw powinni ustalić > jakie ma być malowanie a nie na kilkunastu tramwajach > poprostu próbują. To jest bez sensu i tylko tracą pieniądze.

święta racja popieram. Przez takie eksperymenty tylko traca niepotrzebie pieniadze,które np. można zainwestowac w remont torowis. Ale widac ze w mzk wazniejsze jest ego co niektorych nie bende wymienial bo doskonale wiemy o kogo chodzi

wysłane przez DamTram

mike_1994 napisał(a):

> Ten wagon ZAWSZE jeżdzi brudny. Oni najpierw powinni ustalić > jakie ma być malowanie a nie na kilkunastu tramwajach > poprostu próbują. To jest bez sensu i tylko tracą pieniądze.

NIE ZGADZAM SIĘ ostatnio zaczęli myć wozy, a 603 nie wygląda aż tak tragicznie jak pł miesiąca tamu

--- kazali mi moją piękną stopkę skrócić co za straszne rzeczy ;-( będę płakał całąąąą noc ;-(

wysłane przez Pepe 235

DamTram napisał(a):

> NIE ZGADZAM SIĘ ostatnio zaczęli myć wozy, a 603 nie wygląda aż > tak tragicznie jak pł miesiąca tamu

Ja dziś go widziałem na 4. To aż się odwróciłem w drugą stronę, taki był "czysty"! :( Oni chyba go specjalnie nie myją.

wysłane przez Piotr

man751 napisał(a):

> Ja dziś go widziałem na 4. To aż się odwróciłem w drugą stronę, > taki był "czysty"! :( Oni chyba go specjalnie nie myją.

Chyba już żyją kasacją tych tramów i niebawem nawet przestaną być naprawiane ;). Ciekawe jaki los czeka nasze 102Na...Czy wszystkie pójda pod palnik? Może GOP jakiś zakupi?;) ile odjedzie w kierunku Niemierzyna? :).