Forum

Jakiej marki autobusami najbardziej lubisz...

wysłane przez piotrek

Nie zagłosuje jak SM i nie wcisne jelcza ;-)

Wybrałem volvo, ale gdybym mógł wybrałbym te dąbskie :-)
piotrek napisał(a):

> Wybrałem volvo, ale gdybym mógł wybrałbym te dąbskie :-)

Hmm, przyznaje uprościłem ankiete do marek występujących w Szczecinie, ale zrobiłem to celowo bo jakbym Jelcza rozbił na M11 i serie 120, to zaraz by się ktoś zapytał dlaczego nie może zagłosować na ulubionego MANa, a tu występuje już 7 modeli i ankieta by nie strawiła takiej ilości pytań. Możemy zrobić tak, że jeżeli wygra Autosan, Solaris czy Ikarus to ankieta będzie rozstzrygnięta, jeśli wygra Volvo to w drugiej dopytamy czy SPAK czy SPAD, jeśli MAN to rozstzrygniemy konkretny model, no a po wynikach widać, że dodatkowa ankieta o Jelczu nie ma zbytnich szans :>

--- All we need is just a little patience.

So never mind the darkness.
piotrek napisał(a):

> Wybrałem volvo, ale gdybym mógł wybrałbym te dąbskie :-)

Jak na prawdziwego miłośnika Volvo przystało - również zagłosowałem na 18 metrów :)

wysłane przez Konrad (gość)

A może by zrobić taką samą sodę tylko ze na temat tramwajów??
Konrad napisał(a):

> A może by zrobić taką samą sodę tylko ze na temat tramwajów??

Być może się pojawi... chwilowo w krótkim czasie może wskoczy coś zupełnie z innej beczki... a może nie, zobaczymy wkrótce.

--- All we need is just a little patience.

So never mind the darkness.

wysłane przez konjo  4

Hmm nie sądziłem, że Jelcz jest aż tak znienawidzony... To ciekawe, że znaleźli się amatorzy Autosana i Ikarusa, a nikt nie spojrzał przychylniej na polskie wynalazki. Głosujecie mając przed oczyma widmo dymiącej, trzęsącej się M11-ki? :>

--- All we need is just a little patience.

So never mind the darkness.

wysłane przez cossworth (gość)

moim zdaniem Ikarus jest najlepszym autobusem pod słońcem. jest bardzo wytrzymały i strasznie wygodnie się nim jeździ. i w ogóle jest najlepszy do tego piękny. nie ma lepszego autobusu i nie będzie.nawet ma najwygodniejsze siedzenia. IKARUS rządzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cossworth napisał(a):

> IKARUS rządzi > !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eee. Nadużywanie wykrzykników raczej nie wyjdzie Ci na zdrowie :>

wysłane przez Traxxer (gość)

Ikarusy to najbardziej wygodne autobusy jakimi można jeździć w Szczecinie. Mimo tylu lat eksploatacji naprawde jeździ się bardzo wygodnie.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Traxxer napisał(a):

> Ikarusy to najbardziej wygodne autobusy jakimi można jeździć > w Szczecinie. Mimo tylu lat eksploatacji naprawde jeździ się > bardzo wygodnie.

Czy ja mam wrażenie czy to jedna i ta sama osoba pisała?

--- Volvo ponad reszte busów :)

wysłane przez piotrek

Traxxer napisał(a):

> Mimo tylu lat eksploatacji naprawde jeździ się > bardzo wygodnie.

Szczególnie dziś miałem przyjemność jechać pół godziny w smrodzie tłoczących się do wewnątrz spalin. Faktycznie super było w ikarusie.

--- http://www.rogacki.szczecin.pl

wysłane przez Cbool3049

Ja jestem za Manami :). Bywają głośne i te mi odpowiadają najbardziej, siedzenia też mają wygodne. Obicia też niektóre mają ciekawe np. 756. Największa szkoda to brak klimatyzacji (nie wliczając 778, 779, 780, 3049)

Gdzie Solaris nie wjedzie, tam Volvo pośle

wysłane przez Luke_Police  163

Cbool3049 napisał(a):

> Największa szkoda to brak > klimatyzacji (nie wliczając 778, 779, 780, 3049)

Jeszcze #3040 ma klimatyzację. Nie sprawdzałem jednak osobiście czy działa.

-- Technik serwisu :)

Technik serwisu :)

wysłane przez Cbool3049

> Jeszcze #3040 ma klimatyzację. Nie sprawdzałem jednak > osobiście czy działa.

Widuje go raz na 4-5 miesięcy i zapomniałem o nim. Dzięki za przypomnienie

Gdzie Solaris nie wjedzie, tam Volvo pośle

wysłane przez newsman

Cbool3049 napisał(a):

> > Jeszcze #3040 ma klimatyzację. Nie sprawdzałem jednak > > osobiście czy działa. >  > Widuje go raz na 4-5 miesięcy i zapomniałem o nim. Dzięki za > przypomnienie

Prawie zawsze jeździ na 63 od poniedziałku do piątku w popołudniowym szczycie. Szczerze też mam wątpliwości co do działania klimy w tym wozie.

wysłane przez Luke_Police  163

newsman napisał(a):

> Prawie zawsze jeździ na 63 od poniedziałku do piątku w > popołudniowym szczycie.

Rano też. W zasadzie jest to stały wóz szczytówki 63/7.

Technik serwisu :)

wysłane przez MaK

Cbool3049 napisał(a):

[ ciach]

Wybaczcie, ale muszę. 15 lat używania Internetu, ale to jest największy wykop, jaki widziałem... Nagroda złotego szpadla jak nic się należy.