Forum

Komunikacja na Wszystkich Świętych

W okresie od 29 października do 1 listopada w związku z wzmożonymi przewozami w kierunku cmentarzy, związanymi z dniem Wszystkich Świętych, Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego zaplanował zmiany rozkładów jazdy kilkunastu linii tramwajowych i autobusowych oraz uruchomienie dodatkowych linii.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

czyli zadna nowosc ;)
m21 napisał(a):

> czyli zadna nowosc ;)

No jak żadna nowość? A D61? :-P

wysłane przez Mario  ?

mkubien napisał(a):

> No jak żadna nowość? A D61? :-P

I chyba 2 rezerwy z zajezdni Golęcin. Może się mylę, ale pierwsze słyszę, że będą rezerwy z zaj. Golęcin.
Bella napisał(a):

> I chyba 2 rezerwy z zajezdni Golęcin. Może się mylę, ale pierwsze > słyszę, że będą rezerwy z zaj. Golęcin.

Zawsze były. Przynajmniej tak daleko, jak moja pamięć sięga :-)

--- MAN Lion's City - Bus of the Year 2005

wysłane przez MQ ?

A 2 listopada znów nic nie ma i pewnie znów będą jaja, podobnie jak w zeszłym roku.

wysłane przez Phobos 17

> A 2 listopada znów nic nie ma i pewnie znów będą jaja, > podobnie jak w zeszłym roku.

A to czemu? Sadzisz, ze 4 dni wzmocnien nie starcza ludziom na odwiedzenie wszystkich grobow?

--- 1 październik 2004 - smutny lepszego początek

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez MQ ?

Phobos napisał(a):

> A to czemu? Sadzisz, ze 4 dni wzmocnien nie starcza ludziom na > odwiedzenie wszystkich grobow?

Sądzę tak po doświadczeniach zeszłorocznych. Wówczas też na 2.11. nic nie zaplanowano, a okazało się, że na "ósemce" przydałyby się trojaki, i że trzeba było uruchamiać D8, biorąc motorniczych z łapanki.

--- MAN Lion's City - Bus of the Year 2005

wysłane przez Phobos 17

> Sądzę tak po doświadczeniach zeszłorocznych. Wówczas też na 2.11. > nic nie zaplanowano, a okazało się, że na "ósemce" przydałyby > się trojaki, i że trzeba było uruchamiać D8, biorąc motorniczych > z łapanki.

Wychodze z zalorzenia, ze tak jak w zeszlym roku wzmocnienia beda w weekend przed 1.11. W zeszlym roku 1.11 wypadl z poniedzialek, w tym roku poniedzialek to 31.10. W zeszlym roku 2.11 byl wtorkiem - 4 dniem, w tym roku czwartym dniem bedzie juz 1.11 :)

Zamieszalem, ale chyba w miare logicznie :)

--- 1 październik 2004 - smutny lepszego początek

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez MQ ?

Phobos napisał(a):

> Wychodze z zalorzenia, ze tak jak w zeszlym roku wzmocnienia beda w > weekend przed 1.11. W zeszlym roku 1.11 wypadl z poniedzialek, w > tym roku poniedzialek to 31.10. W zeszlym roku 2.11 byl wtorkiem - > 4 dniem, w tym roku czwartym dniem bedzie juz 1.11 :)

Obyś miał rację. Ja jednak cały czas mam wątpliwości.

1. 2.11., podobnie jak w zeszłym roku, jest zwykłym dniem roboczym. Nie spodowowało to jednak w zeszłym roku, że ludzie nie jechali na cmentarz.

2. Wzmocnienia na 31.10. są wyjątkowo skromne. Po raz pierwszy w ogóle nie zaplanowano D8! (o D60, które nie kursuje już od kilku lat, nie wspominając).

--- MAN Lion's City - Bus of the Year 2005

wysłane przez ja (gość)

mkubien napisał(a):

> Phobos napisał(a):

> > Wychodze z zalorzenia, ze tak jak w zeszlym roku wzmocnienia beda w > > weekend przed 1.11. W zeszlym roku 1.11 wypadl z poniedzialek, w > > tym roku poniedzialek to 31.10. W zeszlym roku 2.11 byl wtorkiem - > > 4 dniem, w tym roku czwartym dniem bedzie juz 1.11 :) > > Obyś miał rację. Ja jednak cały czas mam wątpliwości. > > 1. 2.11., podobnie jak w zeszłym roku, jest zwykłym dniem roboczym. > Nie spodowowało to jednak w zeszłym roku, że ludzie nie jechali na > cmentarz. > > 2. Wzmocnienia na 31.10. są wyjątkowo skromne. Po raz pierwszy w > ogóle nie zaplanowano D8! (o D60, które nie kursuje już od kilku lat, > nie wspominając). > Chyba nieuważnie czytasz. Jest D8 od 29 października... > --- > MAN Lion's City - Bus of the Year 2005

wysłane przez Roman Jawdyk (gość)

> > 1. 2.11., podobnie jak w zeszłym roku, jest zwykłym dniem roboczym. > > Nie spodowowało to jednak w zeszłym roku, że ludzie nie jechali na > > cmentarz. > > > > 2. Wzmocnienia na 31.10. są wyjątkowo skromne. Po raz pierwszy w > > ogóle nie zaplanowano D8! (o D60, które nie kursuje już od kilku lat, > > nie wspominając). > > > Chyba nieuważnie czytasz. Jest D8 od 29 października...

Chyba Ty nieuważnie czytasz. D8 jest we wszystkie dni oprócz 31.10. A co do 2.11 to jest dzień zaduszny i niektórzy ludzie wtedy jeżdżą na cmentarz, a nie 1.11. PS. Tnij cytaty.

wysłane przez ja (gość)

Sorki. Mój błąd faktycznie nie doczytałem :)

wysłane przez konjo  4

Oczywiście skierowana do fotografów, Panowie czyńcie swoją powinność. :)

So never mind the darkness.

wysłane przez piotrek

konjo napisał(a):

> Oczywiście skierowana do fotografów, Panowie czyńcie swoją > powinność. :)

Oczywiście :] Takiej okazji nie da się przegapic :)

wysłane przez Jacek

konjo napisał(a):

> Oczywiście skierowana do fotografów, Panowie czyńcie swoją > powinność. :)

Ależ oczywiście. Natarcie na Sandboks będzie przynajmniej z mojej strony bardzo duże :]

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Szkoda że do Sandboxa:( Nie mam dostępu:((

wysłane przez konjo  4

michal1561 napisał(a):

> Szkoda że do Sandboxa:( Nie mam dostępu:((

No Sandobox jest dostępny dla wszystkich którzy nie mają uprawnień do encyklopedii, więc sprecyzuj o co chodzi?

--- Nobody understands, quite why we're here.

So never mind the darkness.

wysłane przez Phobos 17

> No Sandobox jest dostępny dla wszystkich którzy nie mają > uprawnień do encyklopedii, więc sprecyzuj o co chodzi?

Poprawka po czasie :-)

Sandbox jest dostepny dla wszystkich, ktorzy nie maja uprawnien do Galerii :) I dostep ten jest zawsze zaraz po rejestracji :)

--- 1 październik 2004 - smutny lepszego początek

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez konjo  4

Phobos napisał(a):

> Sandbox jest dostepny dla wszystkich, ktorzy nie maja uprawnien > do Galerii :)

Eee, sorry :) Zmiany prowadzone w Encyklopedii tak mnie zaaferowały, że wyszła totalna bzdura z tego co napisałem. :)

--- Nobody understands, quite why we're here.

So never mind the darkness.

wysłane przez Wiesław (gość)

No i tak się tu podniecacie, prosicie fotografów o zdjęcie itp, a na galerii nici.

Jeżeli ktoś ma zdjęcia przegubowców na 64 z tego okresu i mógłby zamieścić, będę wdzięczny. W końcu Wszystkich Świętych to nie tylko trojaki na ósemce

wysłane przez MQ ?

Wiesław napisał(a):

> Jeżeli ktoś ma zdjęcia przegubowców na 64 z tego okresu i > mógłby zamieścić, będę wdzięczny.

Rączki odjęło i nie można samemu zajrzeć do galerii? Leżą tam dwie foty Volvo na 64.

--- Bykom stop! http://www.bykom-stop.avx.pl/

wysłane przez Pepe 235

Wiesław napisał(a):

> No i tak się tu podniecacie, prosicie fotografów o zdjęcie > itp, a na galerii nici. > > Jeżeli ktoś ma zdjęcia przegubowców na 64 z tego okresu i > mógłby zamieścić, będę wdzięczny.

Są dwie, a będzie więcej, żaden problem :) Fotografów nie zaskoczysz!