Forum

Zmiana trasy linii nr 702.

wysłane przez OLSEN (gość)

Od dnia 10.11.2005,zmianie ulega trasa autobusu linii 702. Przedstawia się ona następująco : Carrefour (Piast) - Mieszka I-go - Al.Piastów - Pl.Zwycięstwa - Niepodległośći - Pl.Rodła - Orzeszkowej - Krasińskiego - Chopina - Osiedle Arkońskie. Informacja o zmianie trasy autobusu jest już wywieszona na wielkim żółtym plakacie na przystanku pod Carrefourem.

wysłane przez wocash (gość)

I bardzo dobrze. W końcu szefostwo pomyslało. Już myślałem że do końca będą wozić powietrze na Szafera.

wysłane przez vilq (gość)

wocash napisał(a):

> I bardzo dobrze. W końcu szefostwo pomyslało. Już myślałem że > do końca będą wozić powietrze na Szafera. no ja nie wiem czy wozilo powietrze

wysłane przez wocash (gość)

vilq napisał(a):

> wocash napisał(a):

> > I bardzo dobrze. W końcu szefostwo pomyslało. Już myślałem że > > do końca będą wozić powietrze na Szafera. > no ja nie wiem czy wozilo powietrze Jak to mówią "nie chwal dnia przed zachodem słonca" szefostwo PKS Gryfice nie jest jednak takie rozgarnięte gdyz linia 702 powróciła na swoją stara trasę (Carrefour "Mieszka"-Szafera). Nie minął nawet miesiąc kursowania autobusu na nowej trasie a jeździło nią naprawde dużo ludzi i wystarczyło tylko zmienić rozkład jazdy żeby nie dublował sie z linia 709 i byłoby dobrze. Ta trasa jest poprostu niewypałem. Nie rozumiem takiego postępowania.

wysłane przez TCT

wocash napisał(a):

> Jak to mówią "nie chwal dnia przed zachodem słonca"

W Szczecinie obowiązuje następująca wersja tego przysłowia (opatentowana przez Pana Prezydenta Jurczyka Mariana) :

"Nie chwali się dnia po zachodzie słońca"

:>>>>

--- Pierdel,serdel,burdel - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski o polskim sejmie

wysłane przez torwid (gość)

TCT napisał(a):

> W Szczecinie obowiązuje następująca wersja tego przysłowia > (opatentowana przez Pana Prezydenta Jurczyka Mariana) : > > "Nie chwali się dnia po zachodzie słońca"

Eee tam... Wolę słowa skierowane do przedstawicieli DB na spotkaniu, na którym w środę kłamano, że turyści z Niemiec mogą naszą KM kursowac do woli bez dodatkowych opłat. Zachęcając do odwiedzania Szczecina Miłościwie nam Panujący odezwał się mniej więcej słowami: są w Szczecinie miejsca tak nie ruszane, jak dziewica. Grzech nie skorzystać... :)