Forum

Mamy muzeum!

Na dzisiejszej sesji Rady Miasta odbyło się m. in. głosowanie nad projektem uchwały o utworzeniu i nadaniu statutu Muzeum Techniki i Komunikacji "Zajezdnia Sztuki" w Szczecinie. Uchwała została przyjęta 23 głosami za i jednym przeciw. Projekt jest dostępny na stronie Szczecińskiego Serwisu Samorządowego. Muzeum zostanie utworzone z dniem 1 stycznia 2006.

wysłane przez Phobos 17

Panowie! Dlaczego nikt jeszcze tego nie komentuje? :-)

Przeciez to jest najlepsza wiadomość od czasu kiedy zajezdnia zostala przekazana milosnikom!

Trzeba to oblac! Ja wlasnie zaczynam! :-)

{uprzejmie prosze pozostalych adminow o lagodne potraktowanie tego posta :-) )

--- Brak najnowszych informacji na mój temat jest spowodowany Twoją absencją w Piekle

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> Trzeba to oblac! Ja wlasnie zaczynam! :-)

ja tez otwieram własnie piwko ;D z tego powodu > > {uprzejmie prosze pozostalych adminow o lagodne potraktowanie > tego posta :-) ) > prosze o to samo ;)

--- nie blokowac posta mam blogosłaiwnstwo PHOBOSA po wspulnej imprezie :P

wysłane przez konjo  4

m21 napisał(a):

> > Trzeba to oblac! Ja wlasnie zaczynam! :-) > > ja tez otwieram własnie piwko ;D z tego powodu

A mój zapas konserw chmielowych się wyczerpał :...( No ale może coś się jeszcze uda coś wykombinować. W każdym bądź razie przyłączam się do gratulacji. :)

--- Nobody understands, quite why we're here.

So never mind the darkness.

wysłane przez Robert 5

konjo napisał(a):

> > A mój zapas konserw chmielowych się wyczerpał :...( No ale może > coś się jeszcze uda coś wykombinować. W każdym bądź razie > przyłączam się do gratulacji. :)

STMKM dziękuje pijącym i niepijącym! ;-> Szczęśliwie najważniejszy dzień dla przyszłego muzeum okazał się dla niego pomyślny - udało się! :-))) A tak naprawdę, jest to milowy krok naprzód - jeden z kilku, a do celu, jakim jest otwarcie muzeum, jeszcze daleko, choć wszystko idzie w dobrym kierunku. Za dwa tygodnie będzie sesja budżetowa, na której to dopiero będą się toczyć ciekawe dyskusje :>. Jak wiadomo, tegoroczny budżet został uchwalony dopiero w marcu br., więc trochę mogą te dyskusje potrwać... Swoją drogą, dzięki dzisiejszej uchwale, Miasto może już aplikować o fundusze unijne na budowę muzeum, co niebawem ma zamiar uczynić. :-)

wysłane przez Andrzej (gość)

Powstanie muzeum związanego z komunikacją tramwajową to super wiadomość. Szkoda tylko, że tabor liniowy i inne rozwiązania techniczne stosowane w MZK stają się z roku na rok coraz bardziej muzealne.

wysłane przez Phobos 17

Naszła mnie jeszcze jedna refleksja :) Mianowicie zastanawiam się, czy może już w 2006 roku zobaczymy na rozkładzie jazdy linii turystycznej małą gwiazdkę przy ostatnim kursie z podpisem:

* - zjazd do Zajezdni Sztuki

Jak myślicie? :-)

--- Brak najnowszych informacji na mój temat jest spowodowany Twoją absencją w Piekle

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez MQ ?

Phobos napisał(a):

> Jak myślicie? :-)

Myślę, że masz trochę zbyt bujną wyobraźnię :-P Przecież Niemierzyn nie będzie zajezdnią dla wagonów liniowych z tej prostej przyczyny, że MZK nic już do niego nie ma, a w muzeum nie będzie na nie po prostu miejsca.

--- MAN Lion's City - Bus of the Year 2005

wysłane przez Phobos 17

> Myślę, że masz trochę zbyt bujną wyobraźnię :-P

Nie mniej jednak, wagony 144, 167, 216, 293 i 343 znalazly sie na liscie "eksponatow" jakie STMKM w zespol z MZK jest gotowe przekazac do muzeum...

--- Brak najnowszych informacji na mój temat jest spowodowany Twoją absencją w Piekle

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.