Forum

A i E pojadą przez budowę

Mimo zamknięcia dla ruchu ulicy Hangarowej pasażerowie linii A i E nie powinni się obawiać większych kłopotów.

wysłane przez Piccolo (gość)

Skoro hangarowa ma byc zamknieta do srody dla ruchu to beda starszne korki i nawet to ze pospiechy maja byc przez nia puszczane to nie uchroni to je od stania w korku. Nie lepiej byloby puscic je przez dabie w godzinach szczytu popoludniowego? Kiedys czesto sie zdarzalo ze jezdzily przez dabie wlasnie.

Pozdrawiam Piccolo

wysłane przez Bartek (gość)

> Nie lepiej > byloby puscic je przez dabie w godzinach szczytu > popoludniowego? Kiedys czesto sie zdarzalo ze jezdzily przez > dabie wlasnie.

Marcin - dobrze wiesz, ze jazda przestrzenna to dodatkowe kilometry, dodatkowe minuty, poza tym w czasie remontu czesc osob wybierze wlasnie nia jako wyjazd ze szczecina. Co wiecej, z PMSu do skretu na zdroje bedzie pewnie 1 albo 2 pasy ruchu, nie wydaje mi sie aby na tym trzecim byl spory korek, aby uniemozliwic busom przejazd nim i pozniej wjazd w hangarowa. Ale juz przy calkowitym zamknieciu ten pomysl dabia nie wydaje sie glupi ;)

p. bartek

wysłane przez Piccolo (gość)

No tak, w weekend nie ma sensu, ale mi chodzi wlasnie o popoludnioy szczyt w poniedzialek i wtorek. Juz dzis przy dwoch pasach ruchu korek zaczynal sie juz na zjezdzie z mostu pionerow. Dlatego to chyba najlepsza opcja. Owszem nadrobia troche kilometrow ale stojac w korku mozesz spalic wiecej (wiem z wlasego doswiadczenia :D)

Pozdrawiam Piccolo

wysłane przez torwid (gość)

Wbrew zapewnieniom z placu budowy i informacjom WGKiOŚ ZDiTM wystosował dziś komunikat, z którego wynika, źe A i E bedą kursowac objazdem. A pasaźer niech zgaduje kto ma rację, albo przekona się dopiero tkwiąc w korku...