Forum

Wymysł kierowcy?

wysłane przez Jacek

Dziś jechałem berlińczykiem na 62 do Wielgowa. Sporo ludzi wysiadało na Bryczkowskiego, a jedna z pasażerek akurat stanęła sobie gotowa do wyjścia przed pierwszymi drzwiami (nic nadzwyczajnego - siedziała z przodu, więc chciała też i wyjść z przodu). Gdy autobus się zatrzymał kierowca nie raczył otworzyć kobiecie drzwi, bo jak twierdził - tymi drzwiami można tylko wsiadać, a wysiada się II i III drzwiami. Pani zrobiła mu niezłą awanturę a co najważniejsze użyła rzeczowych argumentów, że niby gdzie jest informacja o zakazie wychodzenia pierwszymi drzwiami. W końcu dziwaczny kierman otworzył jej drzwi...

Zastanawia mnie, czy to wymysł tego kierowcy, czy też tak postanowili w SPADzie...

--- Po prostu Volvo :)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Jacek napisał(a):

> Gdy autobus się zatrzymał kierowca nie > raczył otworzyć kobiecie drzwi, bo jak twierdził - tymi > drzwiami można tylko wsiadać, a wysiada się II i III > drzwiami.

Woził sie berlińczykiem, mozliwe że chciał zachować tez zwyczaj z Berlina? W stolicy niemiec wsiada sie pierwszymi drzwiami i jednoczesnie pokazuje bilet kierujacemu pojazdem.Na niektórych drzwiach (oprócz pierwszych) od zewnątrz są znaczki "zakaz wjazdu"

wysłane przez LLUZNIAK

> Woził sie berlińczykiem, mozliwe że chciał zachować tez zwyczaj > z Berlina? > W stolicy niemiec wsiada sie pierwszymi drzwiami i jednoczesnie > pokazuje bilet kierujacemu pojazdem.Na niektórych drzwiach > (oprócz pierwszych) od zewnątrz są znaczki "zakaz wjazdu"

Tylko najwyraźniej nie zauważył że jest w Polsce (a dziwie mu się - po drogach łatwo poznać ;)).

A apropo pyania czy to nowy wymysł SPAD'u... Z tego co kojaże to oni sobie mogą takie rzeczy wymyślać, lecz dopóki ZDiTM tego nie zatwierdzi i nie zapisze w odpowiednich regulaminach to powinno to pozostać w sferze wymysłów...

wysłane przez Titanic1912 5

Pan_Tograff napisał(a):

> Jacek napisał(a):

> > Gdy autobus się zatrzymał kierowca nie > > raczył otworzyć kobiecie drzwi, bo jak twierdził - tymi > > drzwiami można tylko wsiadać, a wysiada się II i III > > drzwiami.

Opowiedz jest prosta.W berlińczykach kabiny jako takiej kierowca nie ma...Wiec gdy otwiera 1 drzwi całe zimne powietrze leci prosto na niego...Osobiście sam bym tak robil:-P

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez Administracja 0

Titanic1912 napisał(a):

> Opowiedz jest prosta.

Korzystanie z forum też jest proste. Następnym razem proszę się zapoznać z instrukcją obsługi, żeby posty lądowały w odpowiednich miejscach drzewka.