Forum

Ostatnia droga ikarusa - na złomowisko

zdjęcie
Ostatnia droga Ikarusa - na złomowisko
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Pepe 235

701 wyjechał po raz ostatni na linie we czwartek 29.12.2005r. na F/3. No i na tym swe służby zakończył.

wysłane przez 105ngs (gość)

A gdzie zostało zrobione to zdjęcie ? Być może jestem głupi, ale naprawdę nie wiem :)

wysłane przez Mareczek 5

105ngs napisał(a):

> A gdzie zostało zrobione to zdjęcie ? Być może jestem głupi, > ale naprawdę nie wiem :)

Autobus stoi przed jedna z firm, ktora zajmuje sie zlomowaniem, niedaleko Estakady Pomorskiej. Ikara spokojnie mozna zaobserwowac z okien tramwaju..

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez t105n  49

105ngs napisał(a):

> A gdzie zostało zrobione to zdjęcie ? Być może jestem głupi, > ale naprawdę nie wiem :)

Przy dodawaniu zdjęcia do galerii coś się pokaszaniło i zniknął opis miejsca :-( Fotka jest w okolicach Estakady Pomorskiej, w bocznej uliczce po prawej stronie jadąc w kierunku Prawobrzeża.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

postrachem to on nie był wiekszym postrachem sa uzywane many które kupiło dabie i klonowica strach do nich wsiadac bo ma sie wrazenie ze zaraz cos odpadni a teraz kupili jeszcze jakies stare wyeksplatowane volvo i przegubowe many według mnie to bez sensu

wysłane przez Administracja 0

> według > mnie to bez sensu

Według mnie, cała twoja wypowiedź jest bez sensu. Naucz się pisać w języku polskim.