Forum

Wnętrze wagonu 105Ng/S

zdjęcie
Wnętrze wagonu 105Ng/S

wysłane przez m31 (gość)

Powiecie ze sie czepiam ale te krzesła sa juz tak stare (model) ze fajnie by było jak w tych nowo remontowanych składach dali by jakies nowe krzesłą np podbne do tych co sa w bulwach :D

wysłane przez adamdi

m31 napisał(a):

> Powiecie ze sie czepiam ale te krzesła sa juz tak stare > (model) ze fajnie by było jak w tych nowo remontowanych > składach dali by jakies nowe krzesłą np podbne do tych co sa > w bulwach :D

sadząc po tym co jest w opisie przetargu na stronie MZK to chyba beda to jakies siedziska wykladane materialem wiec nieco podobne do tych z autobusow???

wysłane przez konjo  4

m31 napisał(a):

> ze fajnie by było jak w tych nowo remontowanych > składach dali by jakies nowe krzesłą np podbne do tych co sa > w bulwach :D

Akurat te w bulwach będące dziełem firmy TAPS są dość podatne na złamania oparć, oczywiście często przy udziale dzikusów, niemniej jednak liczba spawanych siedzisk rośnie.

--- Right next door to hell.

So never mind the darkness.

wysłane przez Phobos 17

> Powiecie ze sie czepiam ale te krzesła sa juz tak stare > (model) ze fajnie by było jak w tych nowo remontowanych > składach dali by jakies nowe krzesłą np podbne do tych co sa > w bulwach :D

Po co? To, że stare nie znaczy, że złe. Akurat ja jeśli mam usiąść w bulwie dostaje odruchu poszukiwania jakiejś poduszki, żeby sobie pod zadek połorzyc...

--- Z racji mojego pożądania możesz mnie nazywać tramwajem

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez konjo  4

Phobos napisał(a):

> Po co? To, że stare nie znaczy, że złe. Akurat ja jeśli mam > usiąść w bulwie dostaje odruchu poszukiwania jakiejś poduszki, > żeby sobie pod zadek połorzyc...

No ale bulwiszony mają przy tych swoich fotelach pewne zalety: siądzie wygodnie ktoś o gabarytach ponadnormalnych, bez uwierania wytłoczki w zadek, a pozatym jak chcesz z kimś pogadać można równie wygodnie siąść bokiem. :)

--- Right next door to hell.

So never mind the darkness.