Forum

Proszę o pomoc w zebraniu materiałoów.

wysłane przez Tomasz Oliwiak (gość)

Jestem w trakcie pisania dyplomowej na temat: "Analiza funkcjonowania komunikacji zbiorowej Szczecina w aspekcie punktualności i regularności" Proszę wszystkich o podpowiedź gdzie można szukać materiałów o tej tematyce, a jeżeli ktoś ma takowe o udostępnienie. Kilkutygodniowe szukanie w bibliotekach i czytelniach nie przyniosło rezultatu ze względu na regionalny temat pracy. Za wszelkie informacje z góry dziękuję Tomasz Oliwiak t.oliwiak@wp.pl
Tomasz Oliwiak napisał(a):

> Jestem w trakcie pisania dyplomowej na temat: "Analiza > funkcjonowania komunikacji zbiorowej Szczecina w aspekcie > punktualności i regularności" > Proszę wszystkich o podpowiedź gdzie można szukać materiałów > o tej tematyce, a jeżeli ktoś ma takowe o udostępnienie.

Najlepiej szukać w ZDiTM :)

wysłane przez Andrzej (gość)

Tomasz Oliwiak napisał(a):

>> Proszę wszystkich o podpowiedź gdzie można szukać materiałów > o tej tematyce, Być może w Izbie Gospodarczej Komunikacji Miejskiej (IGKM) mają takie dane (nawet z całej Polski) ?

wysłane przez Tomek (gość)

Andrzej napisał(a):

> Tomasz Oliwiak napisał(a):

> >> Proszę wszystkich o podpowiedź gdzie można szukać materiałów > > o tej tematyce, > Być może w Izbie Gospodarczej Komunikacji Miejskiej (IGKM) mają > takie dane (nawet z całej Polski) ?

Bardzo dziękuję za informację. W ZDiTM czekam na zgodę dyrektora. Spróbuję jeszcze w IGKM

Pozdrowienia