Forum

Wyświetlacz "NA ŻĄDANIE". Chyba jeden z ostatnich...

zdjęcie
Wyświetlacz "NA ŻĄDANIE". Chyba jeden z ostatnich zachowanych
W sumie chciałem wcześniej coś takiego napisać, ale jak dostałem jeszcze maila w tej sprawie to najwyraźniej faktycznie to zrobie :-)

Chodzi o to, że trzeba się postarać od Klonowica ten wyświetlacz zdobyć :-) Jakby nie patrzeć to jest prawdziwa rzadkość, a przyda się chociażby przy renowacji w przyszłości PR110 lub PR110 czy nawet... M11 :-)

--- Z racji mojego pożądania możesz mnie nazywać tramwajem

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Phobos napisał(a):

> Chodzi o to, że trzeba się postarać od Klonowica ten > wyświetlacz zdobyć :-)

W siedziebie STMKM jest taki sam wydobyty z #2002 oraz w wersji dwuwierszowej pochodzący z #2502.
> W siedziebie STMKM jest taki sam wydobyty z #2002 oraz w wersji > dwuwierszowej pochodzący z #2502.

OKi, ale to dwa. Jeśli chcieć mieć w przyszłości i PR100 i PR110 i M11 to trzeba jeszcze trzeciego :-)

--- Z racji mojego pożądania możesz mnie nazywać tramwajem

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Phobos napisał(a):

> OKi, ale to dwa. Jeśli chcieć mieć w przyszłości i PR100 i PR110 > i M11 to trzeba jeszcze trzeciego :-)

To ja bym wydrapał ile się da, nawet na zapas :-)

wysłane przez torwid (gość)

t105n napisał(a):

> W siedziebie STMKM jest taki sam wydobyty z #2002 oraz w wersji > dwuwierszowej pochodzący z #2502.

Plastikowa tandeta, jaką z czasem zaczęto montować, czy soldne metalowe, jakie były w pierwszych jelczydłach? Bo niektórzy mają w szafie obie wersje :)
torwid napisał(a):

> Plastikowa tandeta, jaką z czasem zaczęto montować, czy soldne > metalowe, jakie były w pierwszych jelczydłach?

Jedna i druga wersja :-)