Forum

Naprawiona stopiątka wraca do zajezdni

zdjęcie
Naprawiona stopiątka wraca do zajezdni
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez torwid (gość)

Coś cienko z farbą na WNT, skoro jedzie bez nazwy firmy, numeru taborowego czy nazwy zajezdni... Ale MZK trzyma się mocno :)
MZK oszczędza farbe, żeby pomalować kolejny wagon w kolejnej wersji malowania przygotowanej przez wielkiego estetyka p. Turczyna - tym razem będzie to różowe pudło w seledynowo-zielone ciapki...

;-) a raczej :-/

--- Z racji mojego pożądania możesz mnie nazywać tramwajem

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez torwid (gość)

Phobos napisał(a):

> MZK oszczędza farbe, żeby pomalować kolejny wagon w kolejnej > wersji malowania przygotowanej przez wielkiego estetyka... itp.

Ty nie strasz, bo jak wykraczesz w złą godzinę, to Ci osobiście jęzor do jakiejś szyny porzyspawam ;) Krążyłem dziś trochę po UM i wygląda na to, że MZK nie MUSI (!!!) z nikim konsultować kolorystyki wagonów, odkąd zniknęła instytucja miejskiego plastyka. Nie masz też jak na razie żadnej Uchwały RM ani rozporządzenia prezydenta w sprawie wyglądu miejskiego taboru. Wszyscy się na to powłują, ale nikt nie potrafi wskazać konkretnbego przepisu, a zatem - panie, panowie, malujemy jak chcemy...

wysłane przez m31 (gość)

torwid napisał(a):

panie, panowie, malujemy jak > chcemy...

to ja porosze na taki fioletowy jak był na reklamie wiskasa :D albo taki zaje***ty na reklamnie rózowej pantery :D
m31 napisał(a):

> albo taki zaje***ty na reklamnie rózowej pantery :D

Co jak co, ale przynajmniej nadjeżdzającą pantere było widać z daleka :D

So never mind the darkness.