Forum

Zagadka

wysłane przez Mareczek 5

Jakiej marki autobus słyszymy w tym pliku: http://mpaw82.free.fr/dir/zagadka.mp3 (200 kb)

Podpowiem ze dzwiek nie konieczne zostal nagrany w Szczecinie, ale nie wykracza poza terytorium Polski. Rozwiazanie zagadki po 22 :-)

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Phobos 17

Brzmi to prawie jak załadowany ikarus podjeżdżający pod warcisława na 69, ale jak znam życie i podstępność to jest to jakiś MAN w którym coś się stało z tłumikiem, który niemiłosiernie dudni ;-)

--- Z racji mojego pożądania możesz mnie nazywać tramwajem

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez konjo  4

Phobos napisał(a):

> jak znam życie i podstępność to jest to > jakiś MAN w którym coś się stało z tłumikiem, który > niemiłosiernie dudni ;-)

Mi tam przyszedł do głowy jakiś zdemolowany Zemun, ale co to jest to ni mam pojęcia.

--- Right next door to hell.

So never mind the darkness.

wysłane przez Wojtek 24

mareczek napisał(a):

> Jakiej marki autobus słyszymy w tym pliku....

To brzmi jak jakiś traktor, ale stawiam na jakiegos Jelcza.

wysłane przez MQ ?

mareczek napisał(a):

> Jakiej marki autobus słyszymy w tym pliku: > http://mpaw82.free.fr/dir/zagadka.mp3 (200 kb)

754 tłukący się na Samorządówce o 5 rano? ;-)

wysłane przez Mareczek 5

Mamy już 22, więc podaję prawidłową odpowiedz.

Nagrany odglos pochodzi z Jelcza M11 #566 który kursuwał dziś na 68/2 :-)

Nagrodę za prawidłowe rozwiązanie zagadki otrzymuje RoGaL. Uścisk małej dłoni Mareczka możliwe do realizacji w terminie 7 dni :-)

Dodatkową nagrodę przyznaję Marcinowi, za rozpoznanie powodu wydawania trochę tego dziwnego odgłosu, czego powodem był oczywiście rozj**... rozwalony tłumik :> Uścisk małego kciuka na małej rączce Mareczka do realizacji w terminie 1.4 dnia :D

PS. Autobusem przejechałem całe 2 przystanki, po czym postanowiłem poczekać na ostatni kurs 82, bo myslałemz ze utknę gdzieś na górce na Wilczej albo dojdzie do wybuchu silnika :D Przy ruszeniu #566 z Wilczej, w pewnie chwili zaczęła trząść się nawet ziemia :-)

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Phobos 17

> Dodatkową nagrodę przyznaję Marcinowi, za rozpoznanie powodu > wydawania trochę tego dziwnego odgłosu,

To ja wsiadam w śmigłowiec i lece po odbiór. Tylko powiedz gdzie mam wylądować ;-)

--- Z racji mojego pożądania możesz mnie nazywać tramwajem

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez RoGaL 2

Hmm...Moim zdaniem jest to Jelcz M11.

wysłane przez RoGaL 2

RoGaL napisał(a):

> Hmm...Moim zdaniem jest to Jelcz M11. Ale może być to też Ikarus280

wysłane przez m31 (gość)

RoGaL napisał(a):

> Ale może być to też Ikarus280

Albo ikar 260

wysłane przez Administracja 0

3 nadmiarowe entery :-/ Upominanie nie działa, krótsze urlopy nie pomagają, więc wysyłamy na dłuższy.