Forum

solówki na 11

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Czyżby Golęcin nie miał wystarczająco dużo wagonów by obsłużyć swoje linie. Była solówka #754 natomiast ja widziałem jeszcze #739 ( na blachcach 11/13) To były 2 solówki czy sie podmieniły?

wysłane przez DamTram (gość)

Pan_Tograff napisał(a):

> Czyżby Golęcin nie miał wystarczająco dużo wagonów by > obsłużyć swoje linie. > Była solówka #754 natomiast ja widziałem jeszcze #739 ( na > blachcach 11/13) > To były 2 solówki czy sie podmieniły?

To już w ogóle zaje*****e wiem, że 506 nie ma silników 919 popalone szczotki zerowe, 906 tez bez silników. 1037+1038 podobno zaczęli robić fajnie się dzieje szkoda że nie mam fotek! Wolałem w domku zostać właściwie nie chciałem była kolęda, a ksiądz się spóźnił 3 godziny!

wysłane przez Kriz8 (gość)

> Czyżby Golęcin nie miał wystarczająco dużo wagonów by > obsłużyć swoje linie. > Była solówka #754 natomiast ja widziałem jeszcze...

dziś nawet Golęcin się postarał i sam wypuścił solówkę na 11 nie posiłkując się Pogodnem ;-). A był to wóz #1049 (widziany koło 11 na pl. Kościuszki).

wysłane przez DamTram (gość)

Kriz8 napisał(a):

> dziś nawet Golęcin się postarał i sam wypuścił solówkę na 11 > nie posiłkując się Pogodnem ;-). A był to wóz #1049 (widziany > koło 11 na pl. Kościuszki).

Hymmm troch pózno jak na 11/9 (ranna)! dodatkowo jezdzil 1041 na 11/4. A co do tych solowek z Pogodna to z powodu brakow zostaly zapozyczone i dlatego byly cale otablicowane tj. miedzy ranna a popoludniowa sluzba staly na golecinie

wysłane przez DamTram (gość)

Mazna by da na upartego :P solo co 3 min na 11 a co 6-7 w poza bo za wkm i tak by dalo wiecej jkasy niz za motorniczych wiec w MZK byloby wiecej kasy... Chyba :-P

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Jak jechałem 739 to miał wszystkie oznaczenia 11/13, blache brygady, termometr z przystankami i rozkład jazdy.Wygląga na to że to było już zaplanowane chyba że Pogodno wyrobiło sobie już dekoracje na wszystkie linie obsługiwane przez Golęcin:)

wysłane przez DamTram (gość)

Pan_Tograff napisał(a):

> Jak jechałem 739 to miał wszystkie oznaczenia 11/13, blache > brygady, termometr z przystankami i rozkład jazdy.Wygląga na > to że to było już zaplanowane chyba że Pogodno wyrobiło sobie > już dekoracje na wszystkie linie obsługiwane przez Golęcin:)

A moze pogodno przejmuje 11 a golecien 12 ;-)

wysłane przez Jacek

DamTram napisał(a):

> A moze pogodno przejmuje 11 a golecien 12 ;-)

Jeee! Może zarzucą Helmutem na 12 :-P

wysłane przez konjo  4

Jacek napisał(a):

> Jeee! Może zarzucą Helmutem na 12 :-P

Po węgierskim torze?

So never mind the darkness.

wysłane przez Jacek

konjo napisał(a):

> Po węgierskim torze?

Gdyby Golęcin dostał 12 to kto wie czym by zarzucił. Chociaż raczej przez to rondo to szczerze wątpię.

wysłane przez lhb178 19

Jacek napisał(a):

> Gdyby Golęcin dostał 12 to kto wie czym by zarzucił.

Tym, co by miał przykazane :> A akurat helmutów to nie ma po co na 12 brać.

wysłane przez konjo  4

DamTram napisał(a):

> A moze pogodno przejmuje 11 a golecien 12 ;-)

A może wziąłbyś się i zarejestrował? http://www.mkm.szczecin.pl/rejestracja.php Wygodnie tak pisać cały czas jako gość?

--- It's a critical solution.

So never mind the darkness.

wysłane przez DamTram (gość)

konjo napisał(a):

> A może wziąłbyś się i zarejestrował? > http://www.mkm.szczecin.pl/rejestracja.php > Wygodnie tak pisać cały czas jako gość?

Zapytaj sie macka albo jacka czymu nie zarejestruje sie (chyba) ale zoze kiedys :P

wysłane przez t105n  49

DamTram napisał(a):

> A moze pogodno przejmuje 11 a golecien 12 ;-)

Widzisz jakiś sens, aby Pogodno goniło wozy prawie pod sam Golęcin, żeby obsłużyć linię? A tymczasem Golęcin i tak ma zleconą obsługę oddalonych linii (np. 8), bo na Pogodnie nie starczyłoby brygad? A wogóle solówki na "11" to total syf i chyba nie darmo były dymy na ten temat, bo pasażerowie jechali jak sardynki.

wysłane przez DamTram (gość)

t105n napisał(a):

> Widzisz jakiś sens, aby Pogodno goniło wozy prawie pod sam > Golęcin, żeby obsłużyć linię? A tymczasem Golęcin i tak ma > zleconą obsługę oddalonych linii (np. 8), bo na Pogodnie nie > starczyłoby brygad? > A wogóle solówki na "11" to total syf i chyba nie darmo były > dymy na ten temat, bo pasażerowie jechali jak sardynki.

To byl zart!

wysłane przez Jacek

DamTram napisał(a):

> To byl zart!

Damian. Ja wiem, że ty jesteś bardzo wesołą osobą, ale przystopuj trochę z żartami, bo ostatnio tu ich sporo :)

wysłane przez t105n  49

DamTram napisał(a):

> To byl zart!

A to przepraszam, nie zrozumiałem :-)

wysłane przez kajetansz 65

t105n napisał(a):

> A wogóle solówki na "11" to total syf i chyba nie darmo były > dymy na ten temat, bo pasażerowie jechali jak sardynki.

a pamiętacie solówki na 3, 4, 12?? To był ścisk dopiero.

--- Wnioskuje o zamienienie czerwonej kartki przy moim nicku z "-1" na czerwony sztandar z "7 XI"!!

Штирлиц

wysłane przez lhb178 19

t105n napisał(a):

> > A moze pogodno przejmuje 11 a golecien 12 ;-) > > Widzisz jakiś sens, aby Pogodno goniło wozy prawie pod sam > Golęcin, żeby obsłużyć linię?

Typ taboru. Na przykład brakujący przegub :>

> A tymczasem Golęcin i tak ma > zleconą obsługę oddalonych linii (np. 8), bo na Pogodnie nie > starczyłoby brygad?

Oddalonych jak oddalonych - dojazd Golęcin-Gumieńce jest krótszy niż Pogodno-Gumieńce.