Forum

Klonowickie Volvo B10L-SN12 od tyłu

Klonowickie Volvo B10L-SN12 od tyłu

wysłane przez qwert (gość)

Widziałem w Berlinie autobusy tego modelu, gdzie na tylnej tablicy oprócz cyfry był jeszcze kierunek. Poprostu wieksza tablica. I związku z tym mam pytanie czym one sie różnią od nasych volvo b10l-sn12
Re: Klonowickie Volvo B10L-SN12 od tyłu

wysłane przez 105ngs

qwert napisał(a):

> Widziałem w Berlinie autobusy tego modelu, gdzie na tylnej > tablicy oprócz cyfry był jeszcze kierunek. Poprostu wieksza > tablica. I związku z tym mam pytanie czym one sie różnią od > nasych volvo b10l-sn12

Tym, że mają z tyłu większe wyświetlacze ? Jakie pytanie, taka odpowiedź.

105ngs napisał(a):

> qwert napisał(a):

> > Widziałem w Berlinie autobusy tego modelu, gdzie na tylnej > > tablicy oprócz cyfry był jeszcze kierunek. Poprostu wieksza > > tablica. I związku z tym mam pytanie czym one sie różnią od > > nasych volvo b10l-sn12 > > Tym, że mają z tyłu większe wyświetlacze ? Jakie pytanie, taka > odpowiedź. >Spodziewałam się bardziej yzowanej odpowiedi, ale cóż nie wszyscy Miłośnicy komunikacji miejskiej są profesjonalistami. Niektórzy podobnie jak ty są tutuj, aby tylko komuś dogrźć. Polecam wejść na czat.

wysłane przez Jacek

qwert napisał(a):

> >Spodziewałam się bardziej yzowanej odpowiedi, > ale cóż nie wszyscy Miłośnicy komunikacji miejskiej są > profesjonalistami. > Niektórzy podobnie jak ty są tutuj, aby tylko komuś dogrźć. > Polecam wejść na czat.

A ja polecam zajrzeć do słownika i przede wszystkim poprawnie interpretować czytane teksty.

--- Po prostu Volvo :)

Jacek napisał(a):

> qwert napisał(a):

> > > >Spodziewałam się bardziej yzowanej odpowiedi, > > ale cóż nie wszyscy Miłośnicy komunikacji miejskiej są > > profesjonalistami. > > Niektórzy podobnie jak ty są tutuj, aby tylko komuś dogrźć. > > Polecam wejść na czat. > > A ja polecam zajrzeć do słownika i przede wszystkim poprawnie > interpretować czytane teksty. > > --- > Po prostu Volvo :) > W słowniku nie znajdę prawdiłowej pisowni moich błędów, gdyż są to literówki. Poza tym zauważyłem, polecanie zajrzenia do słownika jest twoim standardowym postem. Warto zauważyć iż pisanie w internecie nie musi byc zgodne z obowiązującymi normami ortograficznym
Polecam wycinać zbędne cytaty, rozpoczynanie pisania swojej wypowiedzi od nowej linii i nie uzywanie klawisza Enter w środku zdania.

PS. Choć nikt nigdzie nie napisał, jakiego języka używać w internecie, to jednak na naszym forum staramy się o poprawność językowość dbać :)

--- "Najbardziej gorzkie łzy przelejesz na łożu śmierci nad słowami, których nie wypowiedziałeś i czynami, których nie dokonałeś" - Langri

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Jacek

qwert napisał(a):

> tym zauważyłem, polecanie zajrzenia do > słownika > jest twoim standardowym postem.

Chyba jednak mnie z kimś pomyliłeś. Od dłuższego czasu rzadko piszę na forum, a o tych poleceniach zajrzenia do słownika nie wspomnę :) EOT

--- Po prostu Volvo :)