Forum

Prośba do MKMów robiących fotki

wysłane przez enka167 25

Prośba do wszystkich MKMów robiących zdjęcia. Zróbcie 60 z Ludowej (kurs 9:17 z Ludowej). Znika to z dniem 01.02, a warto upamiętnić. My raczej nie bedziemy mogli (praca), a fajnie, żeby ktoś miał to zdjęcie. Z góry dzięki pozdrawiam
enka167 napisał(a):

> Prośba do wszystkich MKMów robiących zdjęcia. Zróbcie 60 z > Ludowej (kurs 9:17 z Ludowej). Znika to z dniem 01.02, a > warto upamiętnić. My raczej nie bedziemy mogli (praca), a > fajnie, żeby ktoś miał to zdjęcie.

Szkoda, ze nie napisalas tego jutro o 9:30 :/

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
mareczek napisał(a):

> Szkoda, ze nie napisalas tego jutro o 9:30 :/

Lepiej późno niż wcale :-) A tak serio, to mieliśmy iść jutro (Olaf i ja), ale chyba nie będziemy mogli dostać urlopu, bo dużo pracy jest.
enka167 napisał(a):

> Lepiej późno niż wcale :-) > A tak serio, to mieliśmy iść jutro (Olaf i ja), ale chyba nie > będziemy mogli dostać urlopu, bo dużo pracy jest.

Mam bardziej na mysli dzielenie sie z innymi takimi oto wlasnie ciekawostkami, a nie myslenie tylko o sobie. Ale w sumie na duzo nie licz, ze ktos zrobi...

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
mareczek napisał(a):

> Mam bardziej na mysli dzielenie sie z innymi takimi oto wlasnie > ciekawostkami, a nie myslenie tylko o sobie.

Nie do mnie pretensje tylko wiesz do kogo, ja nie bedę przed orkiestre wyskakiwać.

>Ale w sumie na duzo > nie licz, ze ktos zrobi...

Trudno sie mówi i żyje sie dalej.
mareczek napisał(a):

> Mam bardziej na mysli dzielenie sie z innymi takimi oto wlasnie > ciekawostkami, a nie myslenie tylko o sobie.



<
Jeszcze raz, bo linka wycięło: news:1j2js68ahzwpw$.dlg@stettiner.strassenbahn.com
lhb178 napisał(a):

> Newsgroups: pl.misc.transport.miejski > Date: Sat, 1 Oct 2005 18:08:34 +0200 > > Osoby mające wolny czas proszone są o sfocenie 60 jadącej z Ludowej > (9.17)oraz przebierania się 53<->60 o 13.11 i 13.20 na Stoczni.

Nie wszyscy czytaja pmtm :-)

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
mareczek napisał(a):

> > Newsgroups: pl.misc.transport.miejski > > Date: Sat, 1 Oct 2005 18:08:34 +0200 > > > > Osoby mające wolny czas proszone są o sfocenie 60 jadącej z Ludowej > > (9.17)oraz przebierania się 53<->60 o 13.11 i 13.20 na Stoczni. > > Nie wszyscy czytaja pmtm :-)

Ty nie czytasz?
lhb178 napisał(a):

> > Nie wszyscy czytaja pmtm :-) > > Ty nie czytasz?

Ja czytam, ale nie wszyscy uzytkownicy KOMISu, ktorzy pewnie chcieliby zrobic takie zdjecie.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
mareczek napisał(a):

> > > Nie wszyscy czytaja pmtm :-) > > > > Ty nie czytasz? > > Ja czytam, ale nie wszyscy uzytkownicy KOMISu, ktorzy pewnie chcieliby > zrobic takie zdjecie.

Ja bym proponował zacząć - jak ktoś nie chce czytać wszystkiego (myślę tu zwłaszcza o tfurczości gościa z trzema literkami ;), można założyć filtr.

Poza tym już dość dawno temu w galerii pojawiło się zdjęcie 60 z tablicą Cukrowa-Ludowa.