Forum

Wypożyczenie autobusów do MZK Gorzów

wysłane przez marecki (gość)

Przeglądając gorzowskie wydanie gazety Wyborczej trafiłem na artykuł dotyczący remontu jakiegoś mostu w Gorzowie i zmian w gorzowskiej komunikacji miejskiej zwiazanych z tym. Jest tam info dotyczące wypozyczenia busow ze Szczecina. Mam pytanie czy ktoś wie coś na ten temat tego jakie busy i z których zajezdni maja być wypozyczone.

To fragment artykułu: "Od soboty duże zmiany czekają także pasażerów MZK. Wydłuży się czas jazdy autobusów kursujących na Zawarcie. - W wersji bez korków o sześć minut, w wersji z korkami nawet o dziesięć - wyjaśnia dyrektor MZK Roman Maksymiak. - Nie zmieni się za to częstotliwość kursów, choć oznacza to, że potrzebnych będzie nam sześć lub siedem dodatkowych autobusów. Co najmniej dwa wypożyczymy na pewien czas ze Szczecina, a jeden dostaniemy z Zielonej Góry. Najgorsze będą pierwsze tygodnie, bo w połowie marca trafią do nas trzy nowe solarisy oraz sześć używanych MAN-ów i neoplanów." Link do artykułu: http://miasta.gazeta.pl/gorzow/1,35211,3159652.html
marecki napisał(a):

(...)Mam pytanie > czy ktoś wie coś na ten temat tego jakie busy i z których > zajezdni maja być wypozyczone.

Wroble ćwierkają, źe rozmowy faktycznie były, ale szanse są marne, bo Szcxzecin rezerw nie ma. Decyzje jak na razie nie zapadły, ale raczej nic z tego nie wyjdzie.

--- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...