Forum

Nietypowe spotkanie na Wyspie Puckiej

zdjęcie
Nietypowe spotkanie na Wyspie Puckiej
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

No własnie to nietypowe spotkanie to przezrwa na posiłek czy awaria jedengo z jelczyków ???

wysłane przez Jacek

Pablo napisał(a):

> No własnie to nietypowe spotkanie to przezrwa na posiłek czy > awaria jedengo z jelczyków ???

No zapewne to drugie, bo przerwy posiłkowe 52 odbywają się na Placu Rodła.

--- Po prostu Volvo :)
Jacek napisał(a):

> No zapewne to drugie, bo przerwy posiłkowe 52 odbywają się na > Placu Rodła.

Bywają także na Tkackiej, a czasami i pod Trasą Zamkową :D
> No własnie to nietypowe spotkanie to przezrwa na posiłek czy > awaria jedengo z jelczyków ???

Jeden zgłosił awarię i wysłali rezerwe, ale na Wyspie się okazało, że ten liniowy już się naprawił :P I kazali się przesiąść ludziom do liniowego a co rezerwowy zrobił to nie wiem :D A podczas badań napełnienia ludzie skarżyli się, że w zimie jeździ jedna brygada (chociaż spokojnie się mieścili :P), a że w lecie to nawet przy dwóch się nie mieszczą :D

wysłane przez (użytkownik usunięty)

wojtazz napisał(a):

> > No własnie to nietypowe spotkanie to przezrwa na posiłek czy > > awaria jedengo z jelczyków ??? > > Jeden zgłosił awarię i wysłali rezerwe, ale na Wyspie się > okazało, że ten liniowy już się naprawił :P I kazali się > przesiąść ludziom do liniowego a co rezerwowy zrobił to nie > wiem :D A podczas badań napełnienia ludzie skarżyli się, że w > zimie jeździ jedna brygada (chociaż spokojnie się mieścili :P), > a że w lecie to nawet przy dwóch się nie mieszczą :D

Ale co zrobić tacy już są ludzie jezdze do pracy trasą 52 od Wyszynskiego az do skrętu na działki za wiaduktem koło lokomtywowni i czasem mijam jak jedzie 52 i nie jest az tak duzo ludzi a jezdze o róznych godzinach o 7 o 8 13 15 20 22 i nigdy nie widziałem zeby było pełno ludzi w 52 czy to lato czy to zima. A ciekawe co bedzie jezdzic na 52 jak juz skasują wszytskie JELCZ-e M11 przecież MAN ani SOLARIS nie zmiesci sie pod tym wąskim wiaduktem.
Pablo napisał(a):

> A podczas badań napełnienia ludzie skarżyli się, że w > zimie jeździ jedna brygada (chociaż spokojnie się mieścili :P), > a że w lecie to nawet przy dwóch się nie mieszczą :D

Taki cytat by nie wystarczył? Proszę ciąć zbędny tekst.
Pablo napisał(a):

> A ciekawe co bedzie jezdzic na 52 jak juz skasują wszytskie > JELCZ-e M11 przecież MAN ani SOLARIS nie zmiesci sie pod tym > wąskim wiaduktem.

Mamy jeszce przecież Jelcze 120MM/1

--- Moje miasto,Moja komunikacja miejska

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> Pablo napisał(a):

> > A ciekawe co bedzie jezdzic na 52 jak juz skasują wszytskie > > JELCZ-e M11 przecież MAN ani SOLARIS nie zmiesci sie pod tym > > wąskim wiaduktem.

Zostawiom dwa jelczydła zrobiom kapitalkę i już problem z głowy he he:)))

wysłane przez LLUZNIAK

MAN_2254 napisał(a):

> Mamy jeszce przecież Jelcze 120MM/1

Ale nie zapominaj, że są one dłuższe o metr i przez to mogą (zaznaczam, że to tylko przypuszczenia) haczyć tyłem o ten śmieszny wiadukt/most.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

A wpad mi jeszcze taki pomysł,może puszczą tam meloniki?Kto wie kto wie. Jakie cudne pomysły ma ZDiTM wszak on decyduje o taborze na daną linię.

wysłane przez Jacek

dyrdus napisał(a):

> A wpad mi jeszcze taki pomysł,może puszczą tam meloniki?Kto wie kto > wie.

Ale chyba z przyczepą :>

wysłane przez (użytkownik usunięty)

dyrdus napisał(a):

ZDiTM wszak on decyduje o taborze na daną linię.

No nie stety :-( --- Jak ja nie lubie tych Ikarusów
gerber napisał(a):

> No nie stety :-(

A według Ciebie kto niby powinien to ustalać?

wysłane przez Wojciech

dyrdus napisał(a):

> A wpad mi jeszcze taki pomysł,może puszczą tam meloniki?Kto wie kto > wie.

Gdy SPAD posiadał melony(do 1998 roku) to wysyłano je do obsługi linii 52.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> dyrdus napisał(a):

> > A wpad mi jeszcze taki pomysł,może puszczą tam meloniki?Kto wie kto > > wie. > Aco to są te Melonki :D:D ???? :>

wysłane przez Jacek

krzysiek12 napisał(a):

> Aco to są te Melonki :D:D ???? :>

http://www.mkm.szczecin.pl/encyklopedia.php?what=h6

wysłane przez LLUZNIAK

krzysiek12 napisał(a):

> Aco to są te Melonki :D:D ???? :>

Takie owoce... Najpierw naucz się poprawnie pisać, a później się wypowiadaj, bo to nie pierwszy Twój post z głupimi błędami, bądź literówkami. A melony w KM to inaczej Autosany H6.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Teraz to już wiem!

wysłane przez Wojciech

LLUZNIAK napisał(a):

> Ale nie zapominaj, że są one dłuższe o metr i przez to mogą > (zaznaczam, że to tylko przypuszczenia) haczyć tyłem o ten śmieszny > wiadukt/most.

I właśnie dlatego 120stki na 52 nie jeżdżą.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie

wysłane przez LLUZNIAK

Wojciech napisał(a):

> I właśnie dlatego 120stki na 52 nie jeżdżą.

Tylko tak teraz patrze na zwisy M11 i 120'tek to wielkich różnic tam nie ma... Zwis tylny M11: 312 cm Zwis tylny 120'tki: 325 cm Zwis przedni M11: 248 cm Zwis przedni 120'tki: 261 cm Wysokość M11: 308 cm Wysokość 120'tki: 302 cm

Nie pamiętam natomiast jakie jest wyprofilowanie spadku pod tym wiaduktem (czy jest on stromy, czy raczej łagodny), ale różnica wymiarów tych autobusów mieści się w granicach zapasu...
To może wyremontują ten wiadukt i zrobią więcej miejsca pod nim.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

MAN_2254 napisał(a):

> To może wyremontują ten wiadukt i zrobią więcej miejsca pod nim.

Oby tak :)
krzysiek12 napisał(a):

> Oby tak :)

Proponuję zapoznać się z pierwszym punktem w wątku pod adresem: http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1125149924.forum