Forum

Rdza czyni postępy, już długo nie pojeździ

wysłane przez (użytkownik usunięty)

No żeczywiście, ta rdza wyglada jak po serii z karabinu maszynowego.A nie ma jakiegoś sposobu żeby ją powstrzymać?

wysłane przez (użytkownik usunięty)

rafi napisał(a):

> No żeczywiście, ta rdza wyglada jak po serii z karabinu > maszynowego.A nie ma jakiegoś sposobu żeby ją powstrzymać?

Ten Jelczyk już chyba nie ma tej rdzy

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Maciek napisał(a):

> rafi napisał(a):

> > No żeczywiście, ta rdza wyglada jak po serii z karabinu > > maszynowego.A nie ma jakiegoś sposobu żeby ją powstrzymać? > >A dla mnie to kawał historii,wiem,ze bezpieczeństwo i wygoda pasażerów to priorytety,ale my kobiety jestesmy takie sentymentalne,a 552 już 20 lat jeżdzi po naszych ulicach.
nala566 napisał(a):

> >A dla mnie to kawał historii,wiem,ze bezpieczeństwo i wygoda > pasażerów to priorytety,ale my kobiety jestesmy takie > sentymentalne,a 552 już 20 lat jeżdzi po naszych ulicach.

Proszę nie wchodzić z odpowiedzią na znaki cytowania.
nala566 napisał(a):

>A dla mnie to kawał historii,wiem,ze bezpieczeństwo i wygoda > pasażerów to priorytety,ale my kobiety jestesmy takie > sentymentalne,a 552 już 20 lat jeżdzi po naszych ulicach.

Wiesz, co jakiś czas jeżdżę również 20-letnimi polickimi Ikarusami. Obserwując jak #727 zmaga się z każdą górką, jakoś sentymenty mnie opuszczają :-(
t105n napisał(a):

> Obserwując jak #727 zmaga się z każdą górką, jakoś sentymenty mnie > opuszczają :-(

Racja, dziś widziałem #727 przez okno na 107, to miałem wrażenie że brakowało mu blachy przy światłach przednich. Dziwię się, że jeszcze nie skasowali tego autobusu. SPPK ma chyba najgorsze Ikarusy jakie jeżdżą po Szczecinie i Policach...

Technik serwisu :)
rafi napisał(a):

> A nie ma jakiegoś sposobu żeby ją powstrzymać?

Jest - najlepszym jest kasacja :-P
mkubien napisał(a):

> Jest - najlepszym jest kasacja :-P

O tak, kącik kasacyjny to jedynie słuszne miejsce dla zdezelowanych M11-ek :).

So never mind the darkness.

wysłane przez leks 17

Sorry, że ponawiam taki stary temat, ale czy te Jelczydło jeszcze jeździ. Złom jest to niesamowity, bo jechałem nim jakieś poł roku temu jednak dawno juz go nie widzialem. Czy ten autobus zostal skasowany?

wysłane przez t105n  49

lex napisał(a):

> Sorry, że ponawiam taki stary temat, ale czy te Jelczydło > jeszcze jeździ. > Czy ten autobus zostal skasowany?

Wczoraj jeszcze jeździł na linii 63. Rdzy było tyle, co na zdjęciu.

wysłane przez leks 17

t105n napisał(a):

> Wczoraj jeszcze jeździł na linii 63. Rdzy było tyle, co na > zdjęciu.

O lol to to jeszcze jest w stanie jechać? Moim zdaniem powinien zasilić te stosy złomu całkiem niedaleko od zajezdni hihihi.

wysłane przez t105n  49

lex napisał(a):

> Moim zdaniem powinien zasilić te stosy złomu całkiem niedaleko od > zajezdni hihihi.

Oj, wszyscy dobrze wiemy, że materiału pod palnik mamy pod dostatkiem! Jest jedno "ale": co wyjedzie wtedy na trasy?

wysłane przez (użytkownik usunięty)

t105n napisał(a):

> Oj, wszyscy dobrze wiemy, że materiału pod palnik mamy pod > dostatkiem! Jest jedno "ale": co wyjedzie wtedy na trasy?

Wtedy trzeba kupić nowy tabor :-P Ale "no money no funny"

wysłane przez Michal105N

Maciek napisał(a):

> t105n napisał(a):

> > Oj, wszyscy dobrze wiemy, że materiału pod palnik mamy pod > > dostatkiem! Jest jedno "ale": co wyjedzie wtedy na trasy?

Mo a te volva to po co kupili??

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Michal105N napisał(a):

> Mo a te volva to po co kupili??

Żeby zastąpić część M11-tek. Ale i tak jest mało taboru. Mogliby kupić np. SU12 albo 15, o SU18 nie wspominając, ale niema kasy...

wysłane przez leks 17

Maciek napisał(a):

> Żeby zastąpić część M11-tek. Ale i tak jest mało taboru. Mogliby kupić > np. SU12 albo 15, o SU18 nie wspominając, ale niema kasy... Ale przeciez w Spak'u są lepsze M11'stki od ex. wozu 552, który jest chyba najgorszym złomem oprócz Ikarusa stojącego na tyłach zajezdni i zlomowanego. Myśle, że ten Jelcz to świetny kolega dla niego i powinni się skumać tam na tyłach :P. Ten wóz niedosć, że jest zardzewiały zarówno na zewnatrz jak i wewnatrz to ma zepsutą skrzynie - nie znam się na tym, ale napewno coś z tym nie tak, wnętrze jest w różno kolorowych deskach, którymi załatali dziury w ścianach, jak stoi ten jelcz to się strasznie trzęsie itp.itd. Jeżeli chodzi o zakupy nowego taboru to uważam, że najlepszy zakup byłby to Solaris Urbino 18 III . Myśle, że może jednak sie ich doczekamy - przynajmniej mam taką nadzieje i wierze w to. Ale nawet jeśli kupią to 1-2 sztuki :/ .

wysłane przez Pepe 235

Michal105N napisał(a):

> Mo a te volva to po co kupili??

No i volva jeżdzą, po usunięciu usterek drzwi sprawują się całkiem całiem i to wszystkie. :)

wysłane przez t105n  49

Michal105N napisał(a):

> Mo a te volva to po co kupili??

SPAK na początku ubiegłego roku miało 17 sztuk M-11, zakupiono łącznie 13 MANów i Volvo, więc i tak nie da się "sztuka za sztukę". A poza tym trzeba uwzględnić, ze wczesniej brakowało solówek. Zwróćcie uwagę, że od dłuższego czasu nie ma przegubów na 68.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Mam nadzieję, że administracja się nie obrazi, jak zwrócę koledzę uwagę na ortografię :

> No żeczywiście, ta rdza wyglada jak po serii z karabinu maszynowego.A nie ma jakiegoś sposobu żeby ją powstrzymać?

Kolego, zapamiętaj ,,rzeczywiście" piszemy przez ,,rz". Rzeczywiście, przydała by Ci sie mała lekcja ortografii !
matrix napisał(a):

> Mam nadzieję, że administracja się nie obrazi, jak zwrócę > koledzę uwagę na ortografię

Za to Administracja się nie obrazi. Raczej za to, że nie skorzystałeś z "odpowiedz na ten post" :>