Forum

Jeden przystanek mniej

3 marca zostanie zlikwidowany przystanek "Autostrada nż" dla linii 73, 79 i 534 w kierunku Płoni, zlokalizowany na ulicy Zwierzynieckiej. Jak podaje ZDiTM, "likwidacja następuje w związku z zagrożeniem bezpieczeństwa ruchu". W tym wypadku wybrano chyba jednak najgorsze z możliwych rozwiązań.

wysłane przez mmm

To pasażerowie zostali ukarani: "Zdaniem policji za niszczeniem bariery stoją pasażerowie, którzy korzystają z przystanku." (Głos 17.02). Teraz czekam na artykuły interencyjne w szczecińskiej prasie na ten temat. O tym jak pasażerowie domagają sie przywrócenia przytanku. U nas jak nie wiadomo jak rowiązać problem to sie go likwiduje w ten sposób.

wysłane przez Mareczek 1

mmm napisał(a):

> U nas jak nie wiadomo jak rowiązać problem to sie go > likwiduje w ten sposób.

A kto w ogole z tego przystanku korzystał (chodzi o pasażerów, nie o "Polish Highway Woman")? Jest on oddalony od "Zwierzynieckiej" zaledwie o 500 metrow, a grzybiarze, których jest wysyp tylko raz w roku, na jesieni, po prostu sobie podejdą (500 metrów to ok. 6 minut pieszo).

PS. Już widze rozwścieczonego Maćka, który zaczyna szukać argumentów przeciw Mareczkowi, że likwidacja przystanku jest be itp. :P

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez mmm

Mareczek napisał(a):

> A kto w ogole z tego przystanku korzystał (chodzi o pasażerów, > nie o "Polish Highway Woman")? To ciekawe pytanie bo w kierunku centrum to czasem ktos wsiada, a w przeciwnym? Jacek będzie wiedział. I czy przystanek będzie zlikwidowany w obu kierunkach. Bo chyba w kierunku Basenu nie ma zagrożenia.

wysłane przez Jacek

mmm napisał(a):

> Jacek będzie wiedział.

Jakieś 50m za laskiem od przystanku w stronę centrum jest jakiś całkiem spory zakład, może hurtownia, nie wiem dokładnie. Do tego dochodzi wschodnia część Kijewa (Sowia itp.), którego zapewne mieszkańcy korzystają właśnie z "Autostrady", a nie ze "Zwierzynieckiej". Chciałbym jeszcze dodać, że często tam wsiada i wysiada w obu kierunkach pewien starszy pan bez jednej nogi, zazwyczaj kieruje się w stronę tej hurtowni, więc do Zwierzynieckiej ma trochę daleko..

--- Po prostu Volvo :)

wysłane przez MQ 0

Mareczek napisał(a):

> PS. Już widze rozwścieczonego Maćka, który zaczyna szukać > argumentów przeciw Mareczkowi, że likwidacja przystanku jest be > itp. :P

A nie jest? Skoro z przystanku korzystają pasażerowie (a jak widać korzystają, skoro policja twierdzi, że to oni rozkręcają bariery), to jego likwidacja jest jak najbardziej niewłaściwym posunięciem.

wysłane przez Mareczek 1

mkubien napisał(a):

> A nie jest? Skoro z przystanku korzystają pasażerowie (a jak > widać korzystają, skoro policja twierdzi, że to oni rozkręcają > bariery), to jego likwidacja jest jak najbardziej niewłaściwym > posunięciem.

A tak nie beda przyjezdzac i nie beda rozkrecac :> Zalezy tez jacy to sa pasazerowie? Jezeli sa to typowi zlomiarze, to posuniecie jest jak najbardziej w porzadku, jezeli korzystaja mieszkancy (lasu?) to juz nie.

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Jacek

Mareczek napisał(a):

> (...) jezeli korzystaja mieszkancy > (lasu?) to juz nie.

Mów swoje, a inni i tak to zignorują :> Wyraźnie pisałem wyżej, że przystanek powinien zostać..

--- Po prostu Volvo :)