Forum

Pierwszy kurs linii 806 z Pomorzan

wysłane przez Mario  ?

Ja na Smolańskiej, a ty na Pomorzanach, ale się fajnie składa. Mogliśmy się spotkać i razem focić. Tak blisko byliśmy :-)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Bella napisał(a):

> Ja na Smolańskiej, a ty na Pomorzanach, ale się fajnie > składa. Mogliśmy się spotkać i razem focić. Tak blisko > byliśmy :-)

Aż z niebuszewa przyjechałem focić ;) Zimno było.

wysłane przez DamTram (gość)

Uważam, że nie powinło być 806 a poprostu 6 bo to nie jest jakaś ogromna przebudowa jak Krzywoustrgo to trwać będzie tylko kika dni...

wysłane przez LLUZNIAK

DamTram napisał(a):

> Uważam, że nie powinło być 806 a poprostu 6 bo to nie jest > jakaś ogromna przebudowa jak Krzywoustrgo to trwać będzie tylko > kika dni... ...ale nie zmienia to faktu, że jest to linia autobusowa zastępcza za linie 6 (to że kursująca okresowo i tylko w wyznaczonych godzinach to już zupełnie inna sprawa)

--- I wish I were...

wysłane przez LLUZNIAK

Pogratulować pięknie wykonanej dykty, która znajduje się za przednią szybą! ;-) Przypomniał mi się od razu ikar na 58 z kartką A4 za szybą i numerem "wyżłobionym" przy pomocy ołówka :p

--- I wish I were...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

LLUZNIAK napisał(a):

> Pogratulować pięknie wykonanej dykty, która znajduje się za > przednią szybą! [ciach]

Dzisiaj zauważylem w dąbskim Volviaku, że była dykta 806 !, ale termometru oczywiście nie.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

A co do tej dykty za przednia szybą ja kiedys widziałem skład jadący jako rezerowoy na lini nr 3 i na kartce formatu A5 była napisana 3 i przyklejona do przedniej szyby to wygrało dla mnie i z tego co pamietam to ten skład jezdzi od 14 do 22 cały czas z przyklejoną 3 z przodu :):):)

wysłane przez 105ngs (gość)

Pablo napisał(a):

> z tego co pamietam to ten skład jezdzi od 14 do 22 > cały czas z przyklejoną 3 z przodu :):):)

Co ?! Czasami się tak zdarzało jeśli na linię wyjeżdżała rezerwa, ale od czasu wprowadzenia tablic z "R-kami" takie sytuacje są bardzo sporadyczne. I na pewno żaden skład nie jeździ na trójce od 14 do 22 z jakąś kartką za zamiast tablic. Jeśli masz na myśli tzw. "wtyczki" to niniejszym komunikuję, że są one normalnie otablicowane.

wysłane przez MQ ?

105ngs napisał(a):

> Jeśli masz na myśli tzw. "wtyczki" to niniejszym komunikuję, > że są one normalnie otablicowane.

Ja mam takie dziwne wrażenie, że "wtyczki" wyjechały na "trójkę" ostatnio gdzieś tak w grudniu 2004 (no może w styczniu 2005) :>

wysłane przez 105ngs (gość)

mkubien napisał(a):

> Ja mam takie dziwne wrażenie, że "wtyczki" wyjechały na > "trójkę" ostatnio gdzieś tak w grudniu 2004 (no może w styczniu > 2005) :>

Ok, nie wnikam :) Widocznie mi się aktualizacja nie włączyła :P Ale tak czy siak żaden skład nie jeździ z kartkami przyklejonymi do szyby :)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Pablo napisał(a):

> A co do tej dykty za przednia szybą ja kiedys widziałem skład > jadący jako rezerowoy na lini nr 3 i na kartce formatu A5 > była napisana 3 i przyklejona do przedniej szyby to wygrało > dla mnie i z tego co pamietam to ten skład jezdzi od 14 do 22 > cały czas z przyklejoną 3 z przodu :):):)

Może to było wtedy, kiedy odbywało się liczenie potoków pasażerskich, wtedy każdy tram miał taka kartka z linia i brygada.

wysłane przez MQ ?

Maciek napisał(a):

> Może to było wtedy, kiedy odbywało się liczenie potoków > pasażerskich, wtedy każdy tram miał taka kartka z linia i > brygada.

Z tym, że każdy miał, bym polemizował ;-)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

mkubien napisał(a):

> Z tym, że każdy miał, bym polemizował ;-)

No to większość ;-)