Forum

Szóstka w czasach szczytówek

zdjęcie
"Szóstka" w czasach szczytówek
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Neo 42

Ach,to były czasy.Teraz rzadko GT6 spotkać można na 6..

wysłane przez DamTram (gość)

MAN_2254 napisał(a):

> Ach,to były czasy.Teraz rzadko GT6 spotkać można na 6..

Żadko? prawiewcale! Ale mi się udale ostatnio:D http://www.damtram.szczecin.pl/galeria_newsy104.htm http://www.damtram.szczecin.pl/galeria_newsy44.htm http://www.damtram.szczecin.pl/galeria_newsy45.htm

wysłane przez Neo 42

DamTram napisał(a):

> MAN_2254 napisał(a):

> > Ach,to były czasy.Teraz rzadko GT6 spotkać można na 6.. > > Żadko? prawiewcale! Ale mi się udale ostatnio:D > http://www.damtram.szczecin.pl/galeria_newsy104.htm > http://www.damtram.szczecin.pl/galeria_newsy44.htm > http://www.damtram.szczecin.pl/galeria_newsy45.htm To tylko pogratulować,zę udało ci się złapać te piękne tramwaje na tak cudnej linii.

--- Moje miasto,Moja komunikacja miejska

wysłane przez Michal105N

> To tylko pogratulować,zę udało ci się złapać te piękne tramwaje > na tak cudnej linii.

To że cudne tramwaj to tak.Ale że cudna linia to nie.Owszem bardzo ładny jest odcinek od Dubois do Wyszyńskiego(i od Wyszyńskiego do Dubois) ale początek od przystanku Dubois do końca i od Dworca GŁ. do Pomorzan moim zdaniem nie należy do najładniejszych.

--- Już się nie moge doczekac 1184 na mieście...

wysłane przez Wojciech

Michal105N napisał(a):

> To że cudne tramwaj to tak.Ale że cudna linia to nie.Owszem bardzo > ładny jest odcinek od Dubois do Wyszyńskiego(i od Wyszyńskiego do > Dubois) ale początek od przystanku Dubois do końca i od Dworca GŁ. > do Pomorzan moim zdaniem nie należy do najładniejszych.

No i 6 to jedna z bardziej niebezpiecznych linii...

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie

wysłane przez Michal105N

> No i 6 to jedna z bardziej niebezpiecznych linii...

Zgadza się.Nie chciałbym byc tam o 23 w tramwaju nawet gdybym się zakleszczył w kabinie.Ale uważam że o wiele gorzej mają i tak ci z 526 i z 524.Dlaego chcem praciwac na zapleczu zajezdni.

--- Już się nie moge doczekac 1184 na mieście...

wysłane przez Lukasy

Michal105N napisał(a):

> Ale uważam że o wiele gorzej mają i tak ci z 526 i z 524

524 nie jest takie złe, przecież nie jedzie przez cały Stołczyn :]

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez Luke_Police  163

Lukasy napisał(a):

> 524 nie jest takie złe, przecież nie jedzie przez cały Stołczyn :]

Tak uważasz?? to przejedź się po jakiejś większej imprezie masowej do Polic tą linią. Np. Dni Morza.

Technik serwisu :)

wysłane przez Lukasy

Luke_Police napisał(a):

> Tak uważasz?? to przejedź się po jakiejś większej imprezie masowej do > Polic tą linią. Np. Dni Morza.

Pisząc, że linia nie jest taka najgorsza, miałem na myśli zwyczajne kursy, a nie po imprezach masowych typu Dni Rzeki :> W sumie powszechnie wiadomo, że po wszelkich takich imprezach wandalizm zazwyczaj się wzmaga. Jednak podczas zwyczajnych kursów nie jest najgorzej, jechałem ze 100 razy i jeszcze żyję :] Ale wiadomo...100 razy pojedzie, a za 101 coś może się sypnąć :|

--- Pzdr! ŁZ

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez Mario  ?

Luke_Police napisał(a):

> Tak uważasz?? to przejedź się po jakiejś większej imprezie masowej do > Polic tą linią. Np. Dni Morza.

Tak uważać? Wandalizm jest też w dzień lub wcześny wieczór. Jeśli uważać, że linia 6 jest niebezpieczna, to przejeżdz się na dodatkach meczowych, to będziesz bezpieczny :-p

--- Nie długo na tej stronie pojawi się 100 moich zdjęć. Mam nadzieję

wysłane przez Luke_Police  163

Michal105N napisał(a):

> Zgadza się.Nie chciałbym byc tam o 23 w tramwaju nawet gdybym się > zakleszczył w kabinie.Ale uważam że o wiele gorzej mają i tak ci z 526 > i z 524.Dlaego chcem praciwac na zapleczu zajezdni.

Nie wiem jak jest w 526 bo nie jechałem, ale w 524 już jedną demolkę widziałem po imprezie na Wałach związanej z naszym wejściem do Unii. Szczerze współczuję kierowcy tego autobusu :(

Technik serwisu :)

wysłane przez MQ ?

Luke_Police napisał(a):

> Nie wiem jak jest w 526 bo nie jechałem

W 526 jest znacznie spokojniej niż w 524 - mniej ludzi tym jeździ, senna atmosfera itp. Choć nie dotyczy to kursu 4:35 z zajezdni Police, zwłaszcza w niedziele. Tam się dzieje...

wysłane przez Titanic1912 5

mkubien napisał(a):

> W 526 jest znacznie spokojniej niż w 524 - mniej ludzi tym jeździ, > senna atmosfera itp. Choć nie dotyczy to kursu 4:35 z zajezdni Police, > zwłaszcza w niedziele. Tam się dzieje...

A co się tam dzieje...chyba tylko to że ten kurs jest często realizowany przez Mana Nl313??

--- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez MQ ?

Titanic1912 napisał(a):

> A co się tam dzieje...chyba tylko to że ten kurs jest często > realizowany przez Mana Nl313??

Ehe, nocki Ci się pozajączkowały. MAN-y jeśli jeżdżą, to na 524. A na 526 ostatnim kursem wraca do domów imprezowy Stołczyn i Skolwin.

wysłane przez DamTram

Michal105N napisał(a):

> Zgadza się.Nie chciałbym byc tam o 23 w tramwaju nawet gdybym się > zakleszczył w kabinie.Ale uważam że o wiele gorzej mają i tak ci z 526 > i z 524.Dlaego chcem praciwac na zapleczu zajezdni.

O tej porze to ja jeżdżę na foty na gocław

--- może ktoś wkońcu zobaczy z redekcji Komisu, że dodaje fotki ze 97 fotek przejęto mi tylko 43 czemu bo trzeba wylkuczyć konkuręcję

wysłane przez Mario  ?

Wojciech napisał(a):

> No i 6 to jedna z bardziej niebezpiecznych linii...

Chodzi o Gocław? To tak. A jeśli chodzi o Pomorzany-Ludowa to może spokojnie jeżdzi. Przez 12 lat jeżdziłem tą trasą i nigdy nie widziałem czegoś niebezpiecznego :-)

--- Nie długo na tej stronie pojawi się 100 moich zdjęć. Mam nadzieję

wysłane przez Mario  ?

Michal105N napisał(a):

> To że cudne tramwaj to tak.Ale że cudna linia to nie.Owszem bardzo > ładny jest odcinek od Dubois do Wyszyńskiego(i od Wyszyńskiego do > Dubois) ale początek od przystanku Dubois do końca i od Dworca GŁ. > do Pomorzan moim zdaniem nie należy do najładniejszych.

Nie powiedziałbym, że Pomorzany nie należy do najłaniejszych :-p Właśnie ocieplają mój budynek (nie tylko mój) i wtedy powiedzieć, że jest piękna dzielnicą :-p

--- Nie długo na tej stronie pojawi się 100 moich zdjęć. Mam nadzieję

wysłane przez Ja (gość)

Bella napisał(a):

> > Nie powiedziałbym, że Pomorzany nie należy do najłaniejszych :-p > Właśnie ocieplają mój budynek (nie tylko mój) i wtedy powiedzieć, że > jest piękna dzielnicą :-p

Tylko że ocieplenie budynków nie zmieni zachowań ludzi, a na Pomorzanach niestety mieszka sporo tych, którzy psuja reputacje tej dzielnicy.

wysłane przez Mario  ?

Ja napisał(a):

> Tylko że ocieplenie budynków nie zmieni zachowań ludzi, a na > Pomorzanach niestety mieszka sporo tych, którzy psuja reputacje tej > dzielnicy.

To nie jest temat na tej stronie. Jak chcesz, to może podyskutować na innym forum. :-p

--- Nie długo na tej stronie pojawi się 100 moich zdjęć. Mam nadzieję

wysłane przez Piotr

Ja napisał(a):

> Tylko że ocieplenie budynków nie zmieni zachowań ludzi, a na > Pomorzanach niestety mieszka sporo tych, którzy psuja reputacje tej > dzielnicy.

Jak to nie wpływa?;) będzie tak ładnie i kolorowo ;) zmniejszy się wandalizm..;) ludzie będą pogodni i pełni optymizmu, życzliwi i w ogóle bajkowa dzielnica:).

wysłane przez Michal105N

> Nie powiedziałbym, że Pomorzany nie należy do najłaniejszych :-p > Właśnie ocieplają mój budynek (nie tylko mój) i wtedy powiedzieć, że > jest piękna dzielnicą :-p

Wiesz Bella ja bardzo lubie dzielnice Pomorzany bo kojarzy mi się z czymś pięknym(jak chcesz ale na PRIV).Chodziło mi o to że ten odcinek koło dworca i potem Tama jest nie zaciekawy jak dla mnie wiec ja dlatego jak na pomorzany to 11,12,4.

--- Już się nie moge doczekac 1184 na mieście...

wysłane przez Mario  ?

Michal105N napisał(a):

> Wiesz Bella ja bardzo lubie dzielnice Pomorzany bo kojarzy mi się z > czymś pięknym(jak chcesz ale na PRIV).Chodziło mi o to że ten odcinek > koło dworca i potem Tama jest nie zaciekawy jak dla mnie wiec ja > dlatego jak na pomorzany to 11,12,4.

Wiem i właśnie to ominełem, bo sam wiem, że nie ciekawie. Gdyby nie napisał Pomorzany, to już bym Cię nie czepiał :-p

--- Nie długo na tej stronie pojawi się 100 moich zdjęć. Mam nadzieję

wysłane przez Neo 42

To jaka linia tramwajowa w Szczecinie jest bezpieczna? Jeśli taka istnieje.

wysłane przez Michal105N

> To jaka linia tramwajowa w Szczecinie jest bezpieczna? Jeśli taka > istnieje.

No bezpiecznej linii to nie ma ale jak typować to 6bis(jezdzi w szczycie więc mniejsze zagrożenie)a piiaczki rano to sobie śpią a wandale działają w porach wieczornuch.Może linia 12?

--- Man Ng 272... i tylko on!
MAN_2254 napisał(a):

> To jaka linia tramwajowa w Szczecinie jest bezpieczna? Jeśli taka > istnieje.

Myśle że do tego można stworzyć nowy wątek...:)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez Wojciech

MAN_2254 napisał(a):

> To jaka linia tramwajowa w Szczecinie jest bezpieczna? Jeśli taka > istnieje.

Żadna. Na każdej linii dzieją się mniej lub bardziej niebezpieczne "cuda"...

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie

wysłane przez DamTram

Michal105N napisał(a):

> Wiesz Bella ja bardzo lubie dzielnice Pomorzany bo kojarzy mi się z > czymś pięknym(jak chcesz ale na PRIV).Chodziło mi o to że ten odcinek > koło dworca i potem Tama jest nie zaciekawy jak dla mnie wiec ja > dlatego jak na pomorzany to 11,12,4.

ojejej ja to tam musiałem w tą zimę z powodu jak zwykle stczników w 1037+1038 po 21 iść piechotą do domu a mieszkam na rugiańkiej tj. tej bliżej lubeckiego ;)

--- może ktoś wkońcu zobaczy z redekcji Komisu, że dodaje fotki ze 97 fotek przejęto mi tylko 43 czemu bo trzeba wylkuczyć konkuręcję
Michal105N napisał(a):

> To że cudne tramwaj to tak.Ale że cudna linia to nie.Owszem bardzo > ładny jest odcinek od Dubois do Wyszyńskiego(i od Wyszyńskiego do > Dubois) ale początek od przystanku Dubois do końca i od Dworca GŁ. > do Pomorzan moim zdaniem nie należy do najładniejszych.

A moim zdaniem cała trasa 6 jest piękna z prostej przyczyny...pokazuje Szczecin od tej strony od której wiele osób nie zna tego miasta...czyli charakter portowy...zabudowania z początku 19 wieku fabryki itp...

--- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez Michal105N

> A moim zdaniem cała trasa 6 jest piękna z prostej > przyczyny...pokazuje Szczecin od tej strony od której wiele osób nie > zna tego miasta...czyli charakter portowy...zabudowania z początku 19 > wieku fabryki itp...

Nie wiem jak ty, ale ja bym wstydził się pokazać Gocław.Szczrgólnie stan torowisk w okolichach Stoczni i Zajezdni Golęcin mnie pzreraża...

--- Man Ng 272... i tylko on!

wysłane przez Wojtek 24

Michal105N napisał(a):

> Nie wiem jak ty, ale ja bym wstydził się pokazać Gocław.

Kamienice w północnych dzielnicach jako styl budowy to są ładne, tylko żeby nabrały uroku zewnętrznego, potrzebują solidnego remontu.

> Szczrgólnie stan torowisk w okolichach Stoczni i Zajezdni Golęcin mnie > pzreraża...

Gorzej jest w centrum (Piastów, Boh. Warszawy)

wysłane przez DamTram

Michal105N napisał(a):

> Nie wiem jak ty, ale ja bym wstydził się pokazać Gocław.Szczrgólnie > stan torowisk w okolichach Stoczni i Zajezdni Golęcin mnie pzreraża...

A kiedy tam jechałeś ostatnio? tam tory nie są złe! jeżeli tramwaj jedzie 50-60 km/h nie wszędzie oczywiście. jak nie wiesz to nie gadaj ;/ bo bzdury tu gadasz i ludzi zniechęcasz ja nie wiem czemy wszyscy uważają, że Gocłąw tak jak i golęcin to takie samo zło!? co do tych torów jeszcze to że troche tam chałasuje ale to tylko ze względu na tiry które tam jeżdżą bo niszczą podkłady i płyty między torami i troche tez tory niestety ;/ Ja poprostu proponuję aby ktoś się wybrał na obracanie wozu z jakimś znajomym to zobsczy jak to tam można jeździc

wysłane przez M21 8

Michal105N napisał(a):

od Dworca GŁ. > do Pomorzan moim zdaniem nie należy do najładniejszych. >

A ja cie powiem szczerze ze tam sie bardzo fajnie jedzie gorzej jest na odciku od Ludowej do Zaj niemierzyn strasznei tam kołysze wóz .

wysłane przez Michal105N

> A ja cie powiem szczerze ze tam sie bardzo fajnie jedzie gorzej jest > na odciku od Ludowej do Zaj niemierzyn strasznei tam kołysze wóz .

Czy oby na pewno chdozi o Niemierzyn??

--- Man Ng 272... i tylko on!

wysłane przez DamTram

M21 napisał(a):

> A ja cie powiem szczerze ze tam sie bardzo fajnie jedzie gorzej jest > na odciku od Ludowej do Zaj niemierzyn strasznei tam kołysze wóz .

no supper my to sie chyba zawsze zgodzimy :D