Forum

Pierwsza moja jazda tramwajem

wysłane przez Mario  ?

Nie wiem, czy Administacjii spodoba mi się ten wątek. Otóż, zajrzałem na pewną stronę no i zobaczyłem oto takie zdjęcie:

http://156.17.233.249/transport/images/photos/big/7/74565.jpg

Tak naprawdę, kiedy byłem mały, nie pamiętam ile miałem lat, może 7 lat. Na bocznym torze stała sobie nauka jazdy na Pomorzanach. Jeżdziłem wtedy na rowerze. Bardzo długo się temu wagonikowi przeglądałem i nagle wyszedł z nauki jazdy pan, który uczył jeżdzić przyszłego motorniczego. I tak sobie gadaliśmy i zaprosił mnie do środka aż do kabiny. Nagle poprosił mnie, żeby usiadł na jego kolanach. I poprosił mnie, żebym nacisnął pedał/jazda, więc nacisnałem. I to była moja pierwsza w życiu jazda tramwajem, oczywiście tylko 30 metrów. Ach, tylko wspomnienia. I właśnie dlatego zostałem miłośnikiem.

--- Życie ;-)

wysłane przez lhb178 19

Bella napisał(a):

> Tak naprawdę, kiedy byłem mały, nie pamiętam ile miałem lat, > może 7 lat. Na bocznym torze stała sobie nauka jazdy na > Pomorzanach. Jeżdziłem wtedy na rowerze. Bardzo długo się > temu wagonikowi przeglądałem

A przypominam sobie takiego młodego, co jeździłpo pętli i gapił się na tramwaje ;) Ja zresztą też tak robiłem, widać ta pętla ma coś w sobie :)

> i nagle wyszedł z nauki jazdy > pan, który uczył jeżdzić przyszłego motorniczego. I tak sobie > gadaliśmy i zaprosił mnie do środka aż do kabiny. Nagle > poprosił mnie, żeby usiadł na jego kolanach.

Ojej :> Teraz to by chyba nie przeszło :>

wysłane przez kajetansz 65

lhb178 napisał(a):

> A przypominam sobie takiego młodego, co jeździłpo pętli i gapił > się na tramwaje ;) Ja zresztą też tak robiłem, widać ta pętla > ma coś w sobie :)

Jak bylem maly to jezdzilem na nia z dziadkiem, a po powrocie przerysowywalem uklad szyn. :-)

> > i nagle wyszedł z nauki jazdy > > pan, który uczył jeżdzić przyszłego motorniczego. I tak sobie > > gadaliśmy i zaprosił mnie do środka aż do kabiny. Nagle > > poprosił mnie, żeby usiadł na jego kolanach. > > Ojej :> Teraz to by chyba nie przeszło :>

i w dodatku na kolanach. :-P

Штирлиц

wysłane przez piotrek

Stirlitz napisał(a):

> i w dodatku na kolanach. :-P

Motorniczy by dostał 10 lat za pedofilie a nie nagane, że dzieci tramwaj prowadzą :|

wysłane przez m31 (gość)

A ja z troche innej beczki

Czy nowi motorniczy dalej trnuja na niebieskien 105 ?? pytam bo niedlugo bede mial jazdy i nie wiem na czym bede trenowac :(