Forum

Wnętrze Tatry KT4Dt

wysłane przez X

Bardzo ładnie sie prezentuje w środku i w końcu muszę się nim przejechać:)).Tylko ten Pan po prawej stronie jakby troszkę był smutny:))

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez DamTram

Nie zgadzam się aby na tym serwisie było pokazane moje zdjęcie nakazuję usunięcia go!

wysłane przez Mareczek 5

DamTram napisał(a):

> Nie zgadzam się aby na tym serwisie było pokazane moje > zdjęcie nakazuję usunięcia go!

Na zdjęciu jest więcej niż 10 osób, tak więc zgodnie z prawem, jesteś jako tło...

Życie :>

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez DamTram

Mareczek napisał(a):

> Na zdjęciu jest więcej niż 10 osób, tak więc zgodnie z prawem, > jesteś jako tło...

Taa ale dwóch osób są twarze ujawnione ;/ wiec usuwać natychmiast

wysłane przez RJawdyk

DamTram napisał(a):

> Taa ale dwóch osób są twarze ujawnione ;/ wiec usuwać natychmiast

A co podpisany jesteś gdzieś na tej fotce? Chyba nie. Więc swoje lamenty i płacz dzieciątka zachowaj dla siebie.

wysłane przez Mareczek 5

DamTram napisał(a):

> Taa ale dwóch osób są twarze ujawnione ;/ wiec usuwać natychmiast

No i co z tego, moga byc ujawnione i 20 osob. Jezeli tak sie czepiasz, to w galerii nie powinno byc 80% zdjec, bo motorowi pewnie nie chca byc na zdjeciach.

Swoja droga to Mateusz sfotografowal wnetrze wagonu, a nie Ciebie, tak samo jak ty fotografujesz tramwaj, a motorniczy jest tylko tlem tego zdjecia.

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Mareczek napisał(a):

> Swoja droga to Mateusz sfotografowal wnetrze wagonu, a nie Ciebie,

No oczywiście, że wnętrze. Po co mi taki śmiechotliwy DamTram na fotce ?

wysłane przez t105n  49

DamTram napisał(a):

> Nie zgadzam się aby na tym serwisie było pokazane moje > zdjęcie nakazuję usunięcia go!

Czy DamTram to ten po lewej, który ma pół twarzy zasłonięte czyjąś ręką tak, że go nie rozpoznałem dopóki nie zaczął się awanturować? ;-)

wysłane przez Kraschan (gość)

ooo nawet plagiator Neo tu jest na focie :)

wysłane przez kajetansz 65

Kraschan napisał(a):

> ooo nawet plagiator Neo tu jest na focie :)

i właśnie dlatego "tylko ten Pan po prawej stronie jakby troszkę był smutny" :-P

Штирлиц

wysłane przez Neo 42

Kraschan napisał(a):

> ooo nawet plagiator Neo tu jest na focie :) Widze,żę sie staje coraz sławniejszy :)

wysłane przez X

MAN_2254 napisał(a):

> Kraschan napisał(a):

> > ooo nawet plagiator Neo tu jest na focie :) > Widze,żę sie staje coraz sławniejszy :)

A mógłbyś oddzielać cytat od wypowiedzi??

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez Krashan Bhamaradżanga (gość)

To jest ręka sprawiedliwości, która dosięgnie każdego pseudo MKM, który sieje w Szczecinie zament i zgorszenie. A ten pan po prawej stronie wygląda naćpany.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Krashan Bhamaradżanga napisał(a):

> A ten pan > po prawej stronie wygląda naćpany.

A no daliśmy mu działkę i sie ścieszkę wciągnął :P

wysłane przez alat57

Krashan Bhamaradżanga napisał(a):

> To jest ręka sprawiedliwości, która dosięgnie każdego pseudo > MKM, który sieje w Szczecinie zament i zgorszenie. A ten pan > po prawej stronie wygląda naćpany.

Może czai się z kluczykiem w reku...

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)

wysłane przez Neo 42

Nie pozwlam na ośmieszanie mnie publicznie za co będę się starał o bana dla ciebie.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

MAN_2254 napisał(a):

> Nie pozwlam na ośmieszanie mnie publicznie za co będę się starał > o bana dla ciebie.

No normalnie sie ciebie boje, ciekawe jak przekonasz administracje. Masz jakieś mocne argumenty? Ja sądzę, że nie masz.

wysłane przez alat57

MAN_2254 napisał(a):

> Nie pozwlam na ośmieszanie mnie publicznie za co będę się starał > o bana dla ciebie.

Możesz sobie banować!!!!

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)

wysłane przez alat57

MAN_2254 napisał(a):

> Nie pozwlam na ośmieszanie mnie publicznie za co będę się starał > o bana dla ciebie.

O co ci człowieku chodzi, zastanów się!!!!!

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)

wysłane przez alat57

MAN_2254 napisał(a):

> Nie pozwlam na ośmieszanie mnie publicznie za co będę się starał > o bana dla ciebie.

Odwal się wreszcie, przecież to nie ja robiłem to zdjęcie a tym bardziej go nie umieszczałem na stronie!!!!!!!!!

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)

wysłane przez MQ ?

Uspokoisz się w końcu?

wysłane przez adamdi

dzis jechałem tatrami i musze powiedziec ze było extra mimo tego ze zbierali kamienie z torowiska bo wchodzily w podwozie gdzies:)przejechałem cała trase i tramwaj jest super tylko zastanawia mnie jak da sobie rade na innych torowiskach bo 8 to jedno z najlepszych:))) no ale pożyjemy zobaczymy:)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Jak pierwszy raz zobaczyłem zdjęcie wnętrza Tatry to pomyślałem że to jest autobus ale potem zobaczyłem że to tramwaj :D:D:D

--- Jak na nie lubie Ikarusów

wysłane przez Wojciech

gerber napisał(a):

> Jak pierwszy raz zobaczyłem zdjęcie wnętrza Tatry to > pomyślałem że to jest autobus ale potem zobaczyłem że to > tramwaj :D:D:D

A wszystkich to tak strasznie interesuje co Ty myślisz, że aż głowa mała...

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Wojciech napisał(a):

> A wszystkich to tak strasznie interesuje co Ty myślisz, że aż > głowa mała...

Może to i nikogo nie obchodzi, ale chciałem poprostu powiedzieć że wnętrze jest podobne jak w autobusie! --- Jak ja nie lubie tych Ikarusów

--- Jak ja nie lubie tych Ikarusów

wysłane przez Michal105N

Do użytkownik Gerber: Zmień stopke na:jak ja nie lubie Ikarusów bo masz źle (no chyba że o co innego chodzi)

wysłane przez Administracja 0

Jeśli komuś odpowiadasz, a tak chyba jest w tym przypadku, pamiętaj, żeby użyć linku "Odpowiedz na ten post" zamiast "Dodaj komentarz".