Forum

Inwencja malowaczy 698

wysłane przez kajetansz 65

Odkryłem czym kierowali się malowacze wagonu 698:

http://www.prag-straba.de/images/foto-t3/6750-10-KarlovoNam-050704TL.jpg

Czyż nie są podobne to malowania??

Штирлиц

wysłane przez leks 17

Stirlitz napisał(a):

> Odkryłem czym kierowali się malowacze wagonu 698: > > http://www.prag-straba.de/images/foto-t3/6750-10-KarlovoNam-050704TL.jpg > > Czyż nie są podobne to malowania??

--> Mi tam się to malowanie podoba tylko niebardzo kojarzy ze Szczecinem. To co pokazałeś rzeczywiście podobne i to bardzo. PS: Te Tatry na zdjęciu mają takie pantografy, że żygać się chce.

wysłane przez Michal105N

> To co pokazałeś rzeczywiście podobne i to bardzo. > PS: Te Tatry na zdjęciu mają takie pantografy, że żygać się > chce.

Podobne pantografy mają u nas niektóre GT6...

wysłane przez śmigus (gość)

lex napisał(a):

> --> Mi tam się to malowanie podoba tylko niebardzo kojarzy ze > Szczecinem.

Zdanie napisane przez Ciebie powinno brzmieć: Malowanie to, bardzo mi się podoba, tylko nie bardzo kojarzy się ze Szczecinem.

wysłane przez leks 17

śmigus napisał(a):

> lex napisał(a):

> > > --> Mi tam się to malowanie podoba tylko niebardzo kojarzy ze > > Szczecinem. > > Zdanie napisane przez Ciebie powinno brzmieć: > Malowanie to, bardzo mi się podoba, tylko nie bardzo kojarzy się > ze Szczecinem.

--> Cholera jasna odczepcie wy się wreście ode mnie. Raz można zwrócić uwage, drógi też ale cały czas? To, że jestem nowy nie znaczy, że głupi! A poza tym macie badziewne forum - zamiast zainstalować zwykle Phpbb albo IPB to tu jest jakieś dziadostwo - nawet posty nie wiem jak edytować - chyba nie da rady - HEH.

wysłane przez kajetansz 65

lex napisał(a):

> A poza tym macie badziewne forum - zamiast zainstalować zwykle > Phpbb albo IPB to tu jest jakieś dziadostwo - nawet posty nie wiem > jak edytować - chyba nie da rady - HEH.

Gdyby można było edytować posty byłby bałagan i niepotrzebna zawierucha. Tak przynajmniej można normalnie pisać i odpowiadać na post. Post na który się odpowiada nie jest zmieniany, więc można z wypowiedzi złapać sens.

Штирлиц

wysłane przez t105n  49

lex napisał(a):

> --> Cholera jasna odczepcie wy się wreście ode mnie.

Naucz się pisać składnie po polsku, a gwarantuję, że się odczepimy.

> Raz można zwrócić uwage, drógi też ale cały czas? To, że jestem nowy nie > znaczy, że głupi!

Ale słaby z ortografii! "Drugi" -> "u" otwarte.

wysłane przez leks 17

t105n napisał(a):

> lex napisał(a):

> > --> Cholera jasna odczepcie wy się wreście ode mnie. > > Naucz się pisać składnie po polsku, a gwarantuję, że się odczepimy. > > > Raz można zwrócić uwage, drógi też ale cały czas? To, że jestem > nowy nie > > znaczy, że głupi! > > Ale słaby z ortografii! "Drugi" -> "u" otwarte.

--> Przepraszam teraz za moja wybitnie kiepską ortografie, bo pewnie zaraz będe miał -10 pod profilem. Pisze w nerwach i zapomniałem sprawdzić błędy, a nie ma tu opcji edytuj - co jest nieporozumieniem.

wysłane przez śmigus (gość)

lex napisał(a):

> --> Cholera jasna odczepcie wy się wreście ode mnie. Raz można > zwrócić uwage, drógi też ale cały czas? To, że jestem nowy nie > znaczy, że głupi! > A poza tym macie badziewne forum - zamiast zainstalować zwykle > Phpbb albo IPB to tu jest jakieś dziadostwo - nawet posty nie wiem > jak edytować - chyba nie da rady - HEH.

Nikt nie uważa, że jesteś głupi. Użytkownicy forum zwracają Ci uwagę na poprawność pisania w języku polskim. Nie ma również znaczenia, że jesteś nowym użytkownikiem tego forum. Niepotrzebnie denerwujesz się.

wysłane przez MQ ?

lex napisał(a):

> A poza tym macie badziewne forum - zamiast zainstalować zwykle > Phpbb albo IPB to tu jest jakieś dziadostwo

Ani phpBB ani żadnego innego szajsu na naszym serwerze nigdy nie będzie. A nasze "dziadostwo" działa bezproblemowo ponad rok.

> - nawet posty nie wiem > jak edytować - chyba nie da rady

Na razie nie ma takiej możliwości, za to przed wysłaniem pojawia się dodatkowy komunikat pozwalający na sprawdzenie poprawności swojego posta. A jeśli ktoś mechanicznie przyciska "OK", to już tylko i wyłącznie jego wina.

Możliwość edycji postów (w ciągu kilku minut od wysłania) zostanie wprowadzona wkrótce.

--- Jak widzę nazwisko "Mariusz Rabenda", dostaję wysypki.

wysłane przez Phobos 17

> Ani phpBB ani żadnego innego szajsu na naszym serwerze nigdy > nie będzie.

Amen.

> A nasze "dziadostwo" działa bezproblemowo ponad rok.

Poprawka - 2,5 roku licząc początki na FDS, a 3,5 roku jeśli liczyć, że pierwsze jego formu rodził się w wielkich bólach na starym komisie :-) No i ma jeszcze jedną poważną zaletę - możemy je dostosowywać do potrzeb naszych oraz użytkowników :-)

--- "God does not play dice" - A. Einstein

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez X

lex napisał > > --> Cholera jasna odczepcie wy się wreście ode mnie. Raz można > zwrócić uwage, drógi też ale cały czas? To, że jestem nowy nie > znaczy, że głupi!

Przeciez nikt na tym forum nie powierdział,że jestes głupi

> A poza tym macie badziewne forum - zamiast zainstalować zwykle > Phpbb albo IPB to tu jest jakieś dziadostwo - nawet posty nie wiem > jak edytować - chyba nie da rady - HEH.

I własnie o to chodzi musimy sami dbać o czystość forum jako użytkownicy,a nie czekać aż nas upomni Administracja:-)

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez Phobos 17

> --> Cholera jasna odczepcie wy się wreście ode mnie. Raz można > zwrócić uwage, drógi też ale cały czas? To, że jestem nowy nie > znaczy, że głupi! > A poza tym macie badziewne forum - zamiast zainstalować zwykle > Phpbb albo IPB to tu jest jakieś dziadostwo - nawet posty nie wiem > jak edytować - chyba nie da rady - HEH.

Pozwolę sobie się ustosunkować. 1. Mam nadzieję, że słów ostrzejszych niż "cholera" nie zobacze na forum :-) To jeszcze przełknę :-) 2. To nie jest tak, że wszyscy nagle znaleźli sobie nowy sport. Nie traktuj tego ani jak złośliwość, ani jak "czepianie się nowego" - to nie jest żadna z tych rzeczy. 3. Jeśli forum się nie podoba, to mogę tylko ubolewać. Szkoda jednak, że w Polsce namnożyło się "stron" nie różniących się od siebie niczym poza adresem - wszystkie robione w phpBB i pochodnych. Szkoda, że coraz mniej ludzi pamięta jak wyglądały fora dyskusyjne w internecie zanim ten upłacający internet skrypt się rozpowszechnił :-( Przerażające jest to, że ludzie, którzy dostęp do sieci mają od 3-4 lat lub krócej są święcie przekonani, że jest to jedyna słuszna forma forum :-/

--- "God does not play dice" - A. Einstein

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez t105n  49

śmigus napisał(a):

> Zdanie napisane przez Ciebie powinno brzmieć: > Malowanie to, bardzo mi się podoba, tylko nie bardzo kojarzy się > ze Szczecinem.

Kolega ma rację, ale pierwszy przecinek trzeba wyrzucić.

wysłane przez leks 17

t105n napisał(a):

> śmigus napisał(a):

> > Zdanie napisane przez Ciebie powinno brzmieć: > > Malowanie to, bardzo mi się podoba, tylko nie bardzo kojarzy się > > ze Szczecinem. > > Kolega ma rację, ale pierwszy przecinek trzeba wyrzucić.

--> A mnie to obchodzi... Skończcie z tym chamstwem i odczepcie się ode mnie. Jak chcecie to ja powytykam wszystkie wasze błęy opatrzając pod każdym waszym postem post typu blblblabla[OT] i wymienie tam wszystkie błędziki + prawidłowo zapisze jego treść. Nie będzie Wam chyba miło, a błędzików związanych z podmianą rz na ż, czy u na ó dopatrzyłem się nawet u adminów. Nie jeździjcie po mnie tylko dlatego, że jestem tutaj nowy. Nowy nie znaczy głupi i ja tu też nie zamierzam się z Wami kłócić - ja tylko ( niech będzie, że prosze ) o to byście ignorowali jakieś małe moje błędy, bo każdy je popełnia.

wysłane przez Lukasy

lex napisał(a):

> Skończcie z tym chamstwem i odczepcie się ode mnie. Jako chamstwo odbierasz kulturalne uwagi na temat poprawnej pisowni? Tu nikt nie chce na ciebie najeżdżać, jedynie zwraca uwagę na najbardziej rażące błędy. Nie każdy jest alfą i omegą.

> a błędzików związanych z podmianą rz na ż, czy u na ó dopatrzyłem się > nawet u adminów. Więc dlaczego nie widzisz ich u siebie?

> Nie jeździjcie po mnie tylko dlatego, że jestem tutaj nowy. 1. Nikt tu nie jeździ, tylko zwraca uwagę 2. Ja też jestem tu nowy, a dyskryminacji jakoś nie odczuwam.

> Nowy nie znaczy głupi Tu nikt tak nie powiedział. To są Twoje słowa.

> ja tylko ( niech będzie, że prosze ) o to byście ignorowali jakieś > małe moje błędy, bo każdy je popełnia. Małe błędy popełnia każdy. Nikt nie będzie celował do Ciebie z armaty za brak przecinka.

--- Pzdr! ŁZ

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez torwid (gość)

lex napisał(a):

> Skończcie z tym chamstwem i odczepcie się ode mnie... itp

To nie jest chamstwo, ani czepianie się. Błędy każdy popełnia, ale Tobie przydarzają się jakoś często i niemal w hurtowych ilościach. W dodatku zamiast to przyznać i starać się coś z tym zrobić (np. zajrzeć do słownika), atakujesz ludzi, których Twoja niechlujność językowa po prostu razi. A jeśli Ci się nie podoba strona czy forum, bo i takie sugestie wysuwasz, to po prostu przestań się na nim udzielać - nie ma takiego obowiązku. I trochę wyluzuj - to, że jesteś nowy, naprawdę nie ma tu nic do rzeczy. Pzdr

wysłane przez t105n  49

lex napisał(a):

> Skończcie z tym chamstwem i odczepcie się ode mnie.

Gdybym chciał być chamski (i mógł to zrobić), to bym zablokował tobie dostęp do forum.

> Jak chcecie to ja powytykam wszystkie wasze błęy opatrzając pod > każdym waszym postem post typu blblblabla[OT] i wymienie tam > wszystkie błędziki + prawidłowo zapisze jego treść.

Próbuj, szukaj!

> a błędzików związanych z podmianą rz na ż, czy u na ó

Błędy ortograficzne nie należą do błędzików, a dużych błędów. A resztę tego, co chciałem napisać, napisał już kolega Lukasy. Kończę temat i zapraszam kolegę do przemyśleń.

wysłane przez kajetansz 65

śmigus napisał(a):

> Zdanie napisane przez Ciebie powinno brzmieć: > Malowanie to, bardzo mi się podoba, tylko nie bardzo kojarzy się > ze Szczecinem.

oj, nie czepiaj się. :-)

Штирлиц