Forum

Ikarusy na nietypowych liniach

wysłane przez Jacek

Chciałbym dodać odnośnie tych informacji o Ikarusach na 66, że co najmniej jeden pojazd tego typu pojawia się niemal codziennie rano na tej linii już od ok. miesiąca. Popołudniu różnie to bywa. Zatem zrobiła się z tego już tradycja.

--- Po prostu Volvo :)

wysłane przez leks 15

Jacek napisał(a):

> Chciałbym dodać odnośnie tych informacji o Ikarusach na 66, > że co najmniej jeden pojazd tego typu pojawia się niemal > codziennie rano na tej linii już od ok. miesiąca. Popołudniu > różnie to bywa. Zatem zrobiła się z tego już tradycja. > --> Swojego czasu podczas zeszłorocznego kryzysu solówkowego w SPAK'u można było spotkać na linii 80 Volvo lub Ikarusa. Teraz zdarza sie, że autobusy krótkie wyjeżdzają na linie obsługiwane ,,kolosami". ODwrotna syt. panuje w SPAD. Miejmy na dzieje, że ewentualne tegoroczne zakupy naprawią problem.
> --> Swojego czasu podczas zeszłorocznego kryzysu solówkowego w > SPAK'u można było spotkać na linii 80 Volvo lub Ikarusa. Teraz > zdarza sie, że autobusy krótkie wyjeżdzają na linie obsługiwane > ,,kolosami". ODwrotna syt. panuje w SPAD. Miejmy na dzieje, że > ewentualne tegoroczne zakupy naprawią problem.

A o jakich zakupach mówisz??

wysłane przez konjo 4

Michal105N napisał(a):

> A o jakich zakupach mówisz??

Pewnie o tych o których jest cicho sza i oficjalnie nikt nie mówi, ale wszyscy dobrze wiedzą co, ile i mniej więcej kiedy... ;)

--- Guess what I'm doing now.

So never mind the darkness.

wysłane przez mmm

konjo napisał(a):

> Pewnie o tych o których jest cicho sza i oficjalnie nikt nie mówi, > ale wszyscy dobrze wiedzą co, ile i mniej więcej kiedy... ;)

Nie bo to tak, że jak na Komisie puścimy plotke to ludzie pomyślą że to prawda. Jeszcze Rabenda o tym napisze i spółki nie będa mogły sie wycofać.

wysłane przez leks 15

mmm napisał(a):

> Nie bo to tak, że jak na Komisie puścimy plotke to ludzie pomyślą że > to prawda. Jeszcze Rabenda o tym napisze i spółki nie będa mogły sie > wycofać.

--> Ech nikt żadnych plotek nie puszcza, bo wiadomo z góry co ewentualnie używanego z BVG może kupić SPAK a co SPAD. Jeśli nowy autobus przegubowy to raczej najwieksze szanse ma u nas Solaris U18 III na którego zakup licze a jako solówki może też MAN. Rabenda niech sobie smaruje w tej swojej gazecie co chce nikt nie jest jeszcze (ze SPA) na tyle glupi zeby sluchac co to on nie napisze i w dodatku kierować sie jego ,,artykułami". No chyba, że przeceniam czyjąś inteligencje. :]
> --> Ech nikt żadnych plotek nie puszcza, bo wiadomo z góry co > ewentualnie używanego z BVG może kupić SPAK a co SPAD. Jeśli nowy > autobus przegubowy to raczej najwieksze szanse ma u nas Solaris U18 III > na którego zakup licze a jako solówki może też MAN. Rabenda niech sobie > smaruje w tej swojej gazecie co chce nikt nie jest jeszcze (ze SPA) na > tyle glupi zeby sluchac co to on nie napisze i w dodatku kierować sie > jego ,,artykułami". No chyba, że przeceniam czyjąś inteligencje. :]

Z tym Solarisiem to ja bym nie liczył,jeżeli Szczecin ostatnie nowe przegubowce kupił w 1998.

Eh, 8 lat robi swoje...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Michal105N napisał(a):

> Z tym Solarisiem to ja bym nie liczył,jeżeli Szczecin ostatnie nowe > przegubowce kupił w 1998.

Zawsze warto miec nadzieje,a może któregoś pięknego dzionka wyjedzie na ulice Solaris.A tak szczerze to też w to nie za bardzo wieże żeby szczecin czy ewentualnie spółki jak kto woli kupiły nowe autobusy a w dodatku przegubowe. Raczej nierealne w najbliszym czasie:)

wysłane przez Pepe 90

dyrdus napisał(a):

> Zawsze warto miec nadzieje,a może któregoś pięknego dzionka wyjedzie na > ulice Solaris. A tak szczerze to też w to nie za bardzo wieże żeby > szczecin czy ewentualnie spółki jak kto woli kupiły nowe autobusy a w > dodatku przegubowe. > Raczej nierealne w najbliszym czasie:)

Wiadomo że w najbliższym czasie nie jest to realne, więc tym bardziej nie ma co rozpuszczac takich plotek. Jeśli będą w tym roku zakupy to tylko używki. Ale w końcu przegubowego Solarisa doczkasz się na naszych ulicach, trochę cierpliwości. :)

wysłane przez Lukasy

man751 napisał(a):

> Ale w końcu przegubowego Solarisa doczkasz się na naszych ulicach, > trochę cierpliwości. :)

Kurczę, przecież ten Solaris to nie jest aż takie cudo :> Wolę NG313, choćby ze względu na lepiej rozplanowane wnętrze...jakoś Solniczki mi nigdy nie podchodziły...

--- Pzdr! ŁZ

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/