Forum

Admini się czepiają a sami ...

wysłane przez sprawiedliwy (gość)

"Awaria hamulca przystankowego w Volvo B10MA 1586 spowodowała spore zamieszanie na przystanku "Wyszyńskiego" w kierunku Krzekowa. Mimo zamknięcia drzwi autobus nie chce ruszyć. Zdezorientowani kierowcy innych autobusów zablokowali dwa pasy ruchu."

Przeczytaj sobie to Phobos i zastanów się nad logiką tego news'a. Sam swojego news'a dodajesz a innych odrzucacie, no cóż macie, droga Administracjo, władze, a wraz z nią zmienia się punkt widzenia.

wysłane przez MQ 0

sprawiedliwy napisał(a):

> Przeczytaj sobie to Phobos i zastanów się nad logiką tego > news'a.

A tobie o co chodzi? Newsa pisałem ja na podstawie informacji przekazanej SMS-em.

> Sam swojego news'a dodajesz a innych odrzucacie,

Słucham? Odrzuciliśmy dziś chyba 1 (słownie: jednego) newsa (chyba że o czymś nie wiem). Zresztą ktoś nam kiedyś na forum zrobił awanturę, że ośmielamy się selekcjonować newsy. Możesz sobie odszukać tamten wątek.

> no cóż > macie, droga Administracjo, władze, a wraz z nią zmienia się > punkt widzenia.

Pod naszym adresem można kierować wiele zarzutów, część zapewne zasadnych, ale tym razem trafiłeś jak kulą w płot.

wysłane przez sprawiedliwy (gość)

mkubien napisał(a):

> A tobie o co chodzi? Newsa pisałem ja na podstawie informacji > przekazanej SMS-em.

- "Volvo B10MA 1586 (...) na przystanku "Wyszyńskiego" w kierunku Krzekowa." to może na jakiej lini on jeździł (mam się domyślać, że prawdopodobnie chodziło Ci/Jemu o 75 jak w kierunku krzekowa??) - a może dodać o której godzinie - "Zdezorientowani kierowcy innych autobusów" innych czyli jakich? może PKS'u??

Ale chodziło mi głownie o to że post jest mało zroumiały (a może jestem idiotą?) a sami się czepiacie do innych na forum o czytelność postów.

wysłane przez MQ 0

sprawiedliwy napisał(a):

> - "Volvo B10MA 1586 (...) na przystanku "Wyszyńskiego" w > kierunku Krzekowa." to może na jakiej lini on jeździł (mam się > domyślać, że prawdopodobnie chodziło Ci/Jemu o 75 jak w kierunku > krzekowa??) > - a może dodać o której godzinie

Przyznaję, że z pośpiechu pominąłem te informacje. Zaraz news zostanie uzupełniony (co nie zmienia faktu, że w stronę Krzekowa z Wyszyńskiego jeździ tylko 75).

> - "Zdezorientowani kierowcy innych autobusów" innych czyli > jakich? może PKS'u??

Wybacz, nie posiadam więcej informacji na ten temat.

wysłane przez MC (gość)

mkubien napisał(a):

> Przyznaję, że z pośpiechu pominąłem te informacje. Zaraz news > zostanie uzupełniony (co nie zmienia faktu, że w stronę Krzekowa z > Wyszyńskiego jeździ tylko 75).

ZONK! Admin wie najlepiej :P Brawo! Tramwaje linii 7 wcale nie jadą do krzekowa.

A tak pozatym to prwda że ośmieliłem się napisać to i owo o adminach i nie mam zamiaru tego odwoływać tymbardziej że teraz się to potwierdza i jak się okazuje coraz częściej. To już kolejny wątek pt "Marcin i jego świta"

P.S. Phobosku co do błędów w pierwotnej informacji (teraz nawet nie wiem jak wygląda i nie chce mi się sprawdzać zanim wyślę to) to stosuje się jedność czasu w wypowiedzi tego Ci brak i w ogóle lepiej nie dołączaj się do apeli o czystość języka na _własnym_ forum, bo sam raczej powinieneś pisać swoje posty w wordzie albo ze słownikiem.

wysłane przez MQ 0

MC napisał(a):

> ZONK! Admin wie najlepiej :P Brawo! Tramwaje linii 7 wcale nie jadą > do krzekowa.

Zastanów się ze trzy razy, zanim coś napiszesz, ok? Od kiedy na "siódemce" jeździ Volvo?

wysłane przez konjo 4

MC napisał(a):

> A tak pozatym to prwda że ośmieliłem się napisać to i owo o adminach > i nie mam zamiaru tego odwoływać tymbardziej że teraz się to > potwierdza i jak się okazuje coraz częściej.

Musiałeś w tym celu zmieniać nick?

> To już kolejny wątek pt "Marcin i jego świta"

Po raz kolejny starasz się nam wmówić, że Marcin stawia nas w tej niekomfortowej sytuacji, w której musimy na ślepo podpisywać pod każdym jego zdaniem. Jest 5 osób i 5 wizji, czasem one się zbiegają, a czasem nie. Tak ciężko zrozumieć, że jako zespół musimy realizować jakiś spójny cel i interes? Czy każdy z nas ma forsować swoje wizje?

--- Guess what I'm doing now.

So never mind the darkness.

wysłane przez MC (gość)

konjo napisał(a):

> Musiałeś w tym celu zmieniać nick?

Może zanim napiszesz jakieś bzdury pt że ja to nie ja to sprawdź sobie IP albo coś - nie wiem ty jesteś admin nie ja - ale po co lepiej skłamać napisać nieprawdę że to ja sobie nick zmienilem

> Po raz kolejny starasz się nam wmówić, że Marcin stawia nas w tej > niekomfortowej sytuacji, w której musimy na ślepo podpisywać pod każdym > jego zdaniem.

Nic nikomu nie wmawiam.

wysłane przez konjo 4

MC napisał(a):

> Może zanim napiszesz jakieś bzdury pt że ja to nie ja to sprawdź sobie > IP albo coś - nie wiem ty jesteś admin nie ja - ale po co lepiej > skłamać napisać nieprawdę że to ja sobie nick zmienilem

"A tak pozatym to prwda że ośmieliłem się napisać to i owo o adminach"

Przejrzałem całą pierwszą stronę forum, nie ma tam żadnego Twojego posta tak więc nie wypowiadałeś się o ile dobrze przynajmniej tydzień. Tak więc skoro piszesz, że "ośmieliłeś się napisać" akurat w takim wątku to być może błędnie założyłem, że to Ty, jeżeli tak jest istotnie to przepraszam, bo ja nie mam zamiaru zarzucać Ci jakiejś nieprawdy.

> > Po raz kolejny starasz się nam wmówić, że Marcin stawia nas w tej > > niekomfortowej sytuacji, w której musimy na ślepo podpisywać pod > każdym > > jego zdaniem. > > Nic nikomu nie wmawiam.

A co to jest za napisy w Twoich postach: "Tu rządzisz Ty" "Super szef" pytanie za 100 punktów, o kim mogłeś tak napisać?

--- Guess what I'm doing now.

So never mind the darkness.
sprawiedliwy napisał(a):

> Przeczytaj sobie to Phobos i zastanów się nad logiką tego > news'a.

A co tutaj jest takiego trudnego do zrozumienia? Popsuly sie hamulce, zostala zablokowana zatoczka, to kierowcy staja na glownej jezdni ul. Wyszynskiego.

Jezeli masz problem z czytaniem -> I klasa podstawowki. Jezeli masz problem z napisaniem swoich mysli w sposob sensowny -> zycie...

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez sprawiedliwy (gość)

Mareczek napisał(a):

> A co tutaj jest takiego trudnego do zrozumienia? Popsuly sie > hamulce,

jak już blokada

> zostala zablokowana zatoczka, to kierowcy staja na > glownej jezdni ul. Wyszynskiego.

no faktycznie zatoczka jest tam tak maleńka że mieści się tam tylko autosan i to z ledwością i przez to inne autobusy blokują Wyszyńskiego.... > Jezeli masz problem z czytaniem -> I klasa podstawowki.

to chyba będę musiał się cofnąć o te 15 lat w rozwoju

> Jezeli masz problem z napisaniem swoich mysli w sposob sensowny -> > zycie...

a do tego to się przyznaję i nie kwestionuję
sprawiedliwy napisał(a):

> no faktycznie zatoczka jest tam tak maleńka że mieści się tam > tylko autosan i to z ledwością i przez to inne autobusy blokują > Wyszyńskiego....

A skad wiesz co tam sie dzieje? To ze zatoczka duza, nie oznacza, ze nie ma zadnych problemow. Mozliwe, ze ten 75 stanal mniej wiecej po srodku zatoczki, z tylu zatrzymal sie jakis inny autobus, zbyt blisko tego zepsutego, moze mial problem w wycofaniem, a w miedzy czasie nadjechaly kolejne autobusy (w koncu troche tych linii tam jest) i musialy sie zatrzymac na jezdni...

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez sprawiedliwy (gość)

Mareczek napisał(a):

> A skad wiesz co tam sie dzieje?

no własnie nie wiem, a z tego news'a się tego raczej nie jestem w satnie dowiedzieć

> ten 75

A skąd wiesz że to był 75? a może ja faktycznie czytać ze zrozumieniem nie potrafię?
sprawiedliwy napisał(a):

> > ten 75 > > A skąd wiesz że to był 75? a może ja faktycznie czytać ze > zrozumieniem nie potrafię?

No jednak masz problem z czytaniem. Wszedzie gdzies sie dalo napisalem - moze, prawdopodobnie - to sa tylko przypuszczenia, a ty sie po prostu czepiasz szczegolow. Nie jestem pewnym Panym, ktory by napisal: "To pewnie byl 75/A/B,#1586,rok.prod.1995,prowadzi kierowca SPAkLonowica" itd. (wtajemniczeni wiedza o kogo chodzi).

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez sprawiedliwy (gość)

Mareczek napisał(a):

> No jednak masz problem z czytaniem.

Oj chyba Ty jednak z pisaniem ze zrozumieniem albo sam nie rozumiesz co napisałeś

> Wszedzie gdzies sie dalo napisalem - moze,

>>Mozliwe, ze ten 75 stanal mniej wiecej >>po srodku zatoczki, z tylu zatrzymal sie jakis inny autobus, zbyt >>blisko tego zepsutego, moze mial problem w wycofaniem,

Tu akurat stwierdzasz żę to był 75 a "możliwe" tyczy się środka zatoczki. Czyżby nie uczyli Cię jak analizować tekst?? A mnie NIESTETY nauczyli i dlatego: > a ty sie po prostu czepiasz szczegolow.
sprawiedliwy napisał(a):

> > Wszedzie gdzies sie dalo napisalem - moze, > > >>Mozliwe, ze ten 75 stanal mniej wiecej > >>po srodku zatoczki, z tylu zatrzymal sie jakis inny autobus, zbyt > >>blisko tego zepsutego, moze mial problem w wycofaniem, > > Tu akurat stwierdzasz żę to był 75 a "możliwe" tyczy się środka > zatoczki. Czyżby nie uczyli Cię jak analizować tekst??

No i co z tego? Nie ma to jak czepianie sie wszystkiego po kolei, ale to nie zmienia faktu, ze nie potrafisz zrozumiec informacji zawartej w sposob prosty i zrozumialy.

EOT - czytaj: End Of Topic

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez X

sprawiedliwy napisał(a):

> > no faktycznie zatoczka jest tam tak maleńka

No faktycznie zatrzymuje sie tam tylko 75:/

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez konjo 4

sprawiedliwy napisał(a):

> Sam swojego news'a dodajesz a innych odrzucacie,

Czyżbyśmy niegodnie postanowili odrzucić jednego z Twoich niusów?

> macie, droga Administracjo, władze, a wraz z nią zmienia się > punkt widzenia.

Tak, rzeczywiście... kiedyś jak zaczynałem swoją karierę na Komisie i przeczytałem gdzieś w instrukcjach, że dyskusje mogą być zamykane lub posty usuwane zastanawiałem się po co na tym forum takie opcje? Grono raptem kilku osób toczyło spokojne rozmowy, pojawiało się raptem kilka postów, a przypadków naruszeń nie było prawie żadnych. Po półtorej roku działalności serwisu przyszło się nam zmierzyć z: nocnymi furiatami zmieniającymi IP w Neostradzie piszącymi bzdury i obelgi, z niezrównoważonymi osobami które wykorzystując instytucje pisania postów bez zalogowania wpadały tu tylko obrazić lub odegrać się na jakiejś osobie, musieliśmy stawić czoła sporom między użytkownikami oraz odpierać ataki na siebie i redakcję. Przez cały ten czas staramy się czuwać nad regulaminem, ale zarazem też dajemy wolność wypowiedzi tj. możesz wypowiadać się o nas krytycznie, o ile mieści się to w przyjętych tu konwencjach. Mamy świadomość tego, że z różnych powodów niektórym nie podoba się to co piszemy i robimy, ale mamy też wizję tego jak ten serwis ma się rozwijać i staramy się konsultować co jakiś czas nowe pomysły ze sobą osobiście, staramy się też wysłuchać opinii które do nas docierają. Niestety wszystkich 151 użytkowników i licznie wpadających tu gości nie zadowolimy, dlatego co jakiś czas będziemy sobie tak dyskutować w konwencji zła Admnistracja vs. z "jakichś powodów niezadowolony użytkownik". Czasami jednak pojawiały się głosy w naszej obronie i prośby o interwencję na forum, niektórzy nawet zaczęli sami nas wyręczać... Taa, i to było w zasadzie sedno.

--- Guess what I'm doing now.

So never mind the darkness.

wysłane przez sprawiedliwy (gość)

konjo napisał(a):

{wszystko ciach}

Przyznaje Ci jak największą rację. Robicie tu dużą robotę i nikt tego nie kwestionuje. Straszne rzeczy zaczęły dziać się na forum to też fakt i trzeba z tym walczyć. A wy jako Administracja powinniście świecić przykładem i tylko dlatego przyczepiłem się do tego news'a.

Życzę wam jak najwięcej sukcesów w tworzeniu Komisu i w waszych inicjatywach ulepszenia naszej jakże niedoskonałej KM.

I zamknijcie już ten temat.

Pozdrawianm

wysłane przez konjo 4

sprawiedliwy napisał(a):

> A wy jako Administracja powinniście świecić przykładem i tylko dlatego > przyczepiłem się do tego news'a.

Staramy się w miarę możliwości, żeby nie dawać złego przykładu, czasem jednak jest tak, że ze wględu na zmęczenie, brak czasu, prywatne zajęcia, pracę, uczelnie czy cokolwiek innego popełnimy jakiś błąd lub coś niedoskonałego "zawiśnie" na stronie na te kilka chwil, w których ktoś już zdąży to wyłapać. Po prostu życie, ale staramy się, żeby ten serwis był coraz ciekawszy i skupiał coraz więcej MKMów.

> Życzę wam jak najwięcej sukcesów w tworzeniu Komisu i w waszych > inicjatywach ulepszenia naszej jakże niedoskonałej KM.

Dziękujemy, staramy się robić co możemy, biorąc pod uwagę, że parę osób nas czyta. :)

> I zamknijcie już ten temat.

Jak już jest, to musi zostać bo zaraz ktoś powie, że to cenzura. :)

--- Guess what I'm doing now.

So never mind the darkness.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

konjo napisał(a):

> Niestety wszystkich 151 użytkowników i licznie wpadających tu > gości nie zadowolimy, dlatego co jakiś czas będziemy sobie tak > dyskutować w konwencji zła Admnistracja vs. z "jakichś powodów > niezadowolony użytkownik".

Poprost często gęsto zbytnio się czepiacie do pierdół i wychodzą nikomu niepotrzebne scysje. Forum to też ma ten minus, że brak funkcji edytowania postów. Nie czepiam się, tylko zauważam.

Pozdrawiam pracusiów, wkład macie niebagatelny :-)

--- Szczecin..... European Union

wysłane przez MQ 0

marpa napisał(a):

> Forum to też ma ten minus, że brak > funkcji edytowania postów.

Spokojnie, rewolucja nadchodzi :-)
mkubien napisał(a):

> Spokojnie, rewolucja nadchodzi :-)

o matko... to chyba najgorsza rzecz jaka może być. Teraz wielu będzie zmieniać posty i upierać się, że takie one były od zawsze. :-(

Штирлиц

wysłane przez MQ 0

Stirlitz napisał(a):

> o matko... to chyba najgorsza rzecz jaka może być. Teraz wielu będzie > zmieniać posty i upierać się, że takie one były od zawsze. :-(

Będzie możliwość zmiany i usuwania tylko tych postów, na które nikt jeszcze nie odpowiedział, w dodatku tylko przez ograniczony czas od wysłania (kilka-kilkanaście minut). Każda wersja posta będzie zachowana na wszelki wypadek w bazie danych.

wysłane przez MQ 0

mkubien napisał(a):

> Będzie możliwość zmiany i usuwania tylko tych postów, na które nikt > jeszcze nie odpowiedział, w dodatku tylko przez ograniczony czas od > wysłania (kilka-kilkanaście minut). Każda wersja posta będzie zachowana > na wszelki wypadek w bazie danych.

Zapomniałem dodać, że w postach, które zostaną zmienione, pojawi się stosowna adnotacja.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Stirlitz napisał(a):

> o matko... Teraz wielu będzie > zmieniać posty i upierać się, że takie one były od zawsze. :-(

spoko, ja się ograniczę do poprawiania błędów :D

mkubien napisał(a):

> Spokojnie, rewolucja nadchodzi :-)

czyżby: Powered by: vBulletin, albo Powered by phpBB

--- Szczecin..... European Union

wysłane przez konjo 4

marpa napisał(a):

> czyżby: Powered by: vBulletin, albo Powered by phpBB

Raczej by Marcin - Komis v.6

So never mind the darkness.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

konjo napisał(a):

> Raczej by Marcin - Komis v.6

raczej czerwono mi by -1

wysłane przez (użytkownik usunięty)

i teraz już wiem, dlaczego dzisiaj o 17.36 zdażyło się, zajechać naraz trzem autobusom marki VOLVO, lini 75, na przystanek koło Medicusa.
marpa napisał(a):

> i teraz już wiem, dlaczego dzisiaj o 17.36 zdażyło się, > zajechać naraz trzem autobusom marki VOLVO, lini 75, na > przystanek koło Medicusa.

to nie mogło być to - w informacji jest mowa o 21:40 :)

--- http://www.rogacki.szczecin.pl
piotrek napisał(a):

> to nie mogło być to - w informacji jest mowa o 21:40 :)

A może ten postój trwał do 21:40? (No ale troszkę długo by stały) ... ;P
marcin_bozek napisał(a):

> A może ten postój trwał do 21:40? (No ale troszkę długo by stały) > ... ;P

To by już była jakaś paranoja ;-)

wysłane przez konjo 4

to niech każdy zainteresowany napisze co mu leży na wątrobie, skoro przechodzimy rachunek sumienia i wewnętrzny dialog, to przynajmniej będziemy wiedzieć o co chodzi, bez domysłów.

--- Guess what I'm doing now.

So never mind the darkness.
konjo napisał(a):

> to niech każdy zainteresowany napisze co mu leży na wątrobie, > skoro przechodzimy rachunek sumienia i wewnętrzny dialog, to > przynajmniej będziemy wiedzieć o co chodzi, bez domysłów.

I słusznie. Ja już napisałem, co chciałem (chociaż nie w tym wątku), a więcej napisałem prywatnie Maćkowi, jak i Marcinowi. Ich już rzeczą jest, co z tym dalej zrobią.
Robert napisał(a):

> I słusznie. Ja już napisałem, co chciałem (chociaż nie w tym > wątku), a więcej napisałem prywatnie Maćkowi, jak i Marcinowi. > Ich już rzeczą jest, co z tym dalej zrobią.

No i bardzo dobrze. Jak ktoś ma jeszcze jakieś uwagi to zapraszamy.

--- Guess what I'm doing now.

So never mind the darkness.