Forum

Golęcińska solówka na pętli w Lesie Arkońskim

zablokowany

wysłane przez m21 (gość)

widzeze nie dales zdj z mordowaniem osy :P

wysłane przez (użytkownik usunięty)

m21 napisał(a):

> widzeze nie dales zdj z mordowaniem osy :P

Nie, niedałem, ponieważ Ś.P. osa chce zapewne spoczywać w pokoju bez focienia :P

wysłane przez m21 (gość)

Maciek napisał(a):

> > Nie, niedałem, ponieważ Ś.P. osa chce zapewne spoczywać w > pokoju bez focienia :P

Hhehe menda bojowa byla .Sory Chlopaki ze was nie wziolem ale to nie odemnie zalezy :( Byscie byli moimi 1 szymi pasazerami .

wysłane przez (użytkownik usunięty)

m21 napisał(a):

> Hhehe menda bojowa byla .Sory Chlopaki ze was nie wziolem ale to > nie odemnie zalezy :( Byscie byli moimi 1 szymi pasazerami .

Niemiałbym nic przeciwko :P Może jak będziesz już motorowym :D

wysłane przez DamTram (gość)

m21 napisał(a):

> Hhehe menda bojowa byla .Sory Chlopaki ze was nie wziolem ale to > nie odemnie zalezy :( Byscie byli moimi 1 szymi pasazerami .

Jezeli o to chodzi to juz wiem kim jesteś wczoraj stałem na Kollątaja podczas zatrzymania a dzisiaj machalem Ci z 1013 :PP
m21 napisał(a):

> Hhehe menda bojowa byla .Sory Chlopaki ze was nie wziolem ale to > nie odemnie zalezy :( Byscie byli moimi 1 szymi pasazerami .

A ja fociłem Cię dzisiaj jak wracałeś z Lasku na ulicy Niemierzyńskiej o 10:40 :))
OT

wysłane przez (użytkownik usunięty)

m21 - masz może gg ?? :P

wysłane przez DamTram (gość)

Maciek napisał(a):

> m21 - masz może gg ?? :P

to samo chcialem sie spytać :P

wysłane przez kajetansz 65

przypadkiem nie ten wagon jezdzil dzis solo na 11??

Штирлиц

wysłane przez m21 (gość)

Stirlitz napisał(a):

> przypadkiem nie ten wagon jezdzil dzis solo na 11??

Rano na L a teraz pomyka na 11 widzalem mojego szkraba :D na Pomorzanach

wysłane przez MQ ?

Stirlitz napisał(a):

> przypadkiem nie ten wagon jezdzil dzis solo na 11??

Najwyraźniej jeździ: http://www.mkm.szczecin.pl/news.php?detail=1146150159.news
OT

wysłane przez (użytkownik usunięty)

I tak przy okazji, czy zawszcze jezdzisz ta sama trasa ?

wysłane przez Administracja 0

Czy wy trochę nie przesadzacie?

wysłane przez DamTram (gość)

Maciek napisał(a):

> I tak przy okazji, czy zawszcze jezdzisz ta sama trasa ?

a czy to nie zalezy od instruktora? Np. wczoraj 1013 jechał z zajezdni na goclaw, pomorzany, potulicką itd a dzisiaj na goclaw, Glebokie, Basen Górniczy

wysłane przez Pepe 235

DamTram napisał(a):

> Maciek napisał(a):

> > I tak przy okazji, czy zawszcze jezdzisz ta sama trasa ? > > a czy to nie zalezy od instruktora? Np. wczoraj 1013 jechał z > zajezdni na goclaw, pomorzany, potulicką itd a dzisiaj na > goclaw, Glebokie, Basen Górniczy

Pewnie że zależy od instruktora, ale Maciek myśli że pod nos mu codzień nauka jazdy podjedzie i narobi fotek nie wysilając się! :| To nie takie proste...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

man751 napisał(a):

> Pewnie że zależy od instruktora

dzieki za info :)
OT

wysłane przez (użytkownik usunięty)

No administracja sie pofatygowala i usunela mi posta ojej az sie boje. szczegolnie boje sie tego fobosa ale na niego to brak slow...

wysłane przez Administracja 0

Maciek napisał(a):

> No administracja sie pofatygowala i usunela mi posta ojej az > sie boje. szczegolnie boje sie tego fobosa ale na niego to > brak slow...

Brak słów to na użytkowników, którzy wykorzystują forum tylko po to, żeby pokrzyczeć, nie przedstawiając żadnych merytorycznych argumentów. Ponieważ dalsza dyskusja nie rokuje żadnych nadziei, zamykam wątek.