Forum

MetroTram nie tylko w Berlinie?

wysłane przez luki663719 17

No, a tam obok to moje dzieło! :D
luki663719 napisał(a):

> No, a tam obok to moje dzieło! :D

Przynajmniej ten napis na wyświetlaczu to muje dzieło, bo tramwaj to dzieło Alstomu.

wysłane przez Titanic1912

No kto by pomyślał że ZDiTM podłapał pomysł z Berlina:P

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez jas59 ?

Titanic1912 napisał(a):

> No kto by pomyślał że ZDiTM podłapał pomysł z Berlina:P

Nie, ZDiTM nie podłapał pomysłu z Berlina. Wszystkie informację na temat rozkładów jazdy autobusów i tramwajów są w jednej bazie danych. W związku z tym uczestnicy dnia otwartego zajezdni mogli się bawić w wyświetlanie na tablicy tramwaju 105N2k/2000 informacji o docelowej jeździe na wszystkich liniach autobusowych znajdujących się w tej bazie. Baza ta powstała w roku 1993.

--- cogito ergo sum

cogito ergo sum

wysłane przez jas59 ?

jas59 napisał(a):

> Nie, ZDiTM nie podłapał pomysłu z Berlina. Wszystkie informację > na temat rozkładów jazdy autobusów i tramwajów są w jednej bazie > danych.

Ups!, chyba napisałem nie na temat.

--- cogito ergo sum

cogito ergo sum

wysłane przez 2882 (gość)

jas59 napisał(a):

> jas59 napisał(a):

> > > Nie, ZDiTM nie podłapał pomysłu z Berlina. Wszystkie informację > > na temat rozkładów jazdy autobusów i tramwajów są w jednej bazie > > danych. > > Ups!, chyba napisałem nie na temat. > > --- > cogito ergo sum ZNAM TRASĘ M8-ARNSFELDE-RATHAUS
2882 napisał(a):

> ZNAM TRASĘ M8-ARNSFELDE-RATHAUS

A ja myślałem, że jest to Ahrensfelde <> Schwarzkopferstrasse :-)

Штирлиц

wysłane przez Bartek (gość)

> A ja myślałem, że jest to Ahrensfelde <> Schwarzkopferstrasse :-)

No niedokladnie, bo Schwartzkopffstrasse ;)

p bartek
Bartek napisał(a):

> No niedokladnie, bo Schwartzkopffstrasse ;)

no faktycznie. Nawet mapę wziąłem. Moj błąd, moja literówka. Sorry. :-)

Штирлиц

wysłane przez MQ 0

Bartek napisał(a):

> No niedokladnie, bo Schwartzkopffstrasse ;)

A nawet "U Schwartzkopffstrasse" :D A tak naprawdę przystanek końcowy nazywa się Wöhlerstrasse - http://www.bvg.de/index.php/de/Common/Document/field/file/id/1244

Zawsze mnie dziwiło, że BVG często podaje nazwę kierunku diametralnie inną niż nazwa przystanku końcowego. Choć z drugiej strony u nas na wyświetlaczach też jest "Jasienica", a nie "Jasienica pętla".

wysłane przez Phobos 17

> Zawsze mnie dziwiło, że BVG często podaje nazwę kierunku diametralnie > inną niż nazwa przystanku końcowego. Choć z drugiej strony u nas na > wyświetlaczach też jest "Jasienica", a nie "Jasienica pętla".

Ale to nie jest tak diametralna różnica :-)

--- "Najbardziej gorzkie łzy przelejesz na łożu śmierci nad słowami, których nie wypowiedziałeś i czynami, których nie dokonałeś" - Langri

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Phobos 17

> ZNAM TRASĘ M8-ARNSFELDE-RATHAUS

Proszę nie krzyczeć i korzystać z opcji "dodaj komentarz" zamiast "odpowiedz".

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez LLUZNIAK

Phobos napisał(a):

> Proszę nie krzyczeć i korzystać z opcji "dodaj komentarz" zamiast > "odpowiedz".

Zapomniałeś jeszcze wspomnieć o cytatach do cięcia ;)
jas59 napisał(a):

> Nie, ZDiTM nie podłapał pomysłu z Berlina. Wszystkie informację > na temat rozkładów jazdy autobusów i tramwajów są w jednej bazie > danych. W związku z tym uczestnicy dnia otwartego zajezdni mogli > się bawić w wyświetlanie na tablicy tramwaju 105N2k/2000 > informacji o docelowej jeździe na wszystkich liniach autobusowych > znajdujących się w tej bazie. Baza ta powstała w roku 1993.

mi sie darmobusy podobaly. Myslalem, ze zazartuje do Macka, by ustawil Tesco, a tu sie pojawilo na wyswietlaczu :-)

Штирлиц

wysłane przez 2882 (gość)

Stirlitz napisał(a):

> jas59 napisał(a):

> > > Nie, ZDiTM nie podłapał pomysłu z Berlina. Wszystkie informację > > na temat rozkładów jazdy autobusów i tramwajów są w jednej bazie > > danych. W związku z tym uczestnicy dnia otwartego zajezdni mogli > > się bawić w wyświetlanie na tablicy tramwaju 105N2k/2000 > > informacji o docelowej jeździe na wszystkich liniach autobusowych > > znajdujących się w tej bazie. Baza ta powstała w roku 1993. > > mi sie darmobusy podobaly. Myslalem, ze zazartuje do Macka, by > ustawil Tesco, a tu sie pojawilo na wyswietlaczu :-)http://www.topware.pl/plikid.php?PHPSESSID=246dbchmuusqpq2a9eao4lrjl4 MOZNA Z TĄT ŚCIĄGNĄC EEP 3(Z TĄD ZNAM TRASĘ 8-SEMKI Z BVG)
Ostatnie ostrzeżenie za to, że wrzeszczysz i nie wycinasz cytatów.
2882 napisał(a):

> :-)http://www.topware.pl/plikid.php?PHPSESSID=246dbchmuusqpq2a9eao4lrjl4 > MOZNA Z TĄT ŚCIĄGNĄC EEP 3(Z TĄD ZNAM TRASĘ 8-SEMKI Z BVG)

A swoja drogą chcę się zapytać, czy dobry jest ten EEP? Ktoś bawił się nim? Może coś szerzej powiedzieć? I jeszcze chcę się zapytać czy ktoś wie jaka jest różnica między Trainz Railroad Simulator 2004 a 2006??

Штирлиц

wysłane przez RJawdyk

Stirlitz napisał(a):

> I jeszcze chcę się zapytać czy ktoś wie jaka jest różnica między > TrainzRailroad Simulator 2004 a 2006??

Różnic wielkich nie ma. Kilka nowych opcji, dodatków sporo. Ale też rażące błędy które imho uniemożliwiają obecnie korzystanie z TRS 2006. Kończąc offtopa zapraszam na stronę poświęconą tym grom : www.trainz.pl

wysłane przez (użytkownik usunięty)

A tak wogólne to 7 na Bezrzecze wygrywa, nie ma co. Może kiedyś się spełni :-)

wysłane przez mike_1994

Columb napisał(a):

> A tak wogólne to 7 na Bezrzecze wygrywa, nie ma co. Może > kiedyś się spełni :-)

7 jest tylko z boku, a na wyświetlaczu "74 BEZRZECZE". Może kiedyś "siódemka" będzie jeździć na Bezrzecze. Pożyjemy, zobaczymy ...

--- Lex iubet, non disputat - Prawo nakazuje, nie dyskutuje

wysłane przez kapil

mike_1994 napisał(a):

> Może > kiedyś "siódemka" będzie jeździć na Bezrzecze. Pożyjemy, > zobaczymy ...

Oj raczej mało prawdopodobne, za bardzo zabudowali domami w ostatnich latach i nie ma którędy. No chyba że... wojsko pozbywało się swojej strzelnicy, to wtedy po tyłach Modrej, ale to mało realne. Chyba że ktoś ma inny pomysł?

wysłane przez leks 15

kapil napisał(a):

> to mało realne. Chyba że ktoś ma inny pomysł?

-->Tramwaj pod ziemią :P lub nad drogą :D. Jakby się ktoś uparł to już lepiej zrobić linie jednostronną ( jeden tor ) pociągnąć to na Wołczkowo a tam doszło by jeszcze torowisko z Głębokiego. Ale takich rzeczy to się możemy spodziewać jak już mnie nie będzie na świecie :P.

wysłane przez kapil

lex napisał(a):

> -->Tramwaj pod ziemią :P lub nad drogą :D. > Jakby się ktoś uparł to już lepiej zrobić linie jednostronną ( > jeden tor ) pociągnąć to na Wołczkowo a tam doszło by jeszcze > torowisko z Głębokiego.

Ach te marzenia...

> Ale takich rzeczy to się możemy spodziewać jak już mnie nie będzie > na świecie :P.

Obyśmy się chociaż doczekali "Nowoszerokiej" z torami i pętli przy Szafera. Bo na jurczykową halę to za swojego życia już nie licze...