Forum

Wjazd kieszeniowy linii 62 do Borsuczej

zdjęcie
Wjazd kieszeniowy linii 62 do Borsuczej
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Czy linia 73 ma juz zmieniony napis na wyswietlaczu ze ZDUNOWO na WIELGOWO BORSUCZA?

wysłane przez Jacek

Bartek napisał(a):

> Czy linia 73 ma juz zmieniony napis na wyswietlaczu ze > ZDUNOWO na WIELGOWO BORSUCZA?

No skoro tam jeździ to zapewne tak.

wysłane przez 2882 (gość)

Jacek napisał(a):

> Bartek napisał(a):

> > Czy linia 73 ma juz zmieniony napis na wyswietlaczu ze > > ZDUNOWO na WIELGOWO BORSUCZA? > > No skoro tam jeździ to zapewne tak. widziałem jak wpisywali w zajezdni 25 kwietnia na man-a wyświetlacz
> > No skoro tam jeździ to zapewne tak. widziałem > jak wpisywali w zajezdni 25 kwietnia na man-a wyświetlacz

Proszę nie mieszać cytatu oraz odpowiedzi.

wysłane przez novy (gość)

Bartek napisał(a):

> Czy linia 73 ma juz zmieniony napis na wyswietlaczu ze > ZDUNOWO na WIELGOWO BORSUCZA?

Widziałem wczoraj na Manie "73 BORSUCZA"

wysłane przez Jacek

novy napisał(a):

> Widziałem wczoraj na Manie "73 BORSUCZA"

Ja widziałem "73 WIELGOWO BORSUCZA" :>
Jacek napisał(a):

> > Ja widziałem "73 WIELGOWO BORSUCZA" :>

A w Jelczach M-11,pewnie dalej Zdunowo Dw.:/

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Ciekawe kiedy, zmiany zostaną naniesione na schemat dziennej sieci komunikacyjnej, bo jak na razie patrzałem to na stronie zditm-u jeszcze nie...
matrix napisał(a):

> Ciekawe kiedy, zmiany zostaną naniesione na schemat dziennej > sieci komunikacyjnej

Zostały jakiś tydzień temu.

> bo jak na razie patrzałem to na stronie > zditm-u jeszcze nie...

Tymczasowo możesz ściągnąć stąd: http://www.mkm.szczecin.pl/pdfy/dzienne.pdf

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Dzięki, niezły jest ten schemat, bardzo ciekawym, ale nowatorskim pomysłem było wprowadzenie sieci kolejowych, brawo !

wysłane przez (użytkownik usunięty)

matrix napisał(a):

> Dzięki, niezły jest ten schemat, bardzo ciekawym, ale nowatorskim > pomysłem było wprowadzenie sieci kolejowych, brawo !

Proponowalbym dla tych linii jasniejszy odcien szarosci zeby nie wchodzily w zgryz z innymi informacjami.

wysłane przez Filip_Police

Jak można zuważyć na "temometrach" linii 62 jadąc na jeden z kierunków jedzie kolejno nowymi przystankami : -Bryczkowskiego I nż -Wielgowo Borsucza -Fiołkowa nż Niestety patrząc na termometr mozna powiedzieć że w drugim kiedunku jedzie się kolejno nowymi przystankami: -Fiołkowa nż -Wielgowo Borsucza -Bryczkowskiego I nż

Co wy na to powiecie? I co z tym "fantem"

--- Na linii C w dzień świąteczny powinien jeździć autobus solowy! Może Autosana wypożyczyć ze SPAK-u lub z SPPK Jelczyka. Ale ja chcę #399 z Dąbia