Forum

Dziwy w okolicach Kołbaskowa

wysłane przez Michal105N

Dziś jadąc do Gryfina na Lagunę na rozjeździe do Kołbaskowa a na Gryfice niedaleko stacji benzynowej CPN można zobaczyć mały praking obity kostką na którym stoją kilka tirów bez przyczep i..SPAK-owski Man Nl283 1205!.Czy ktoś może powiedzieć dlaczego akurat tam stoi?Może go ukradli:>?

--- No i 50 postów za mną...

wysłane przez leks 17

Michal105N napisał(a):

> Dziś jadąc do Gryfina na Lagunę na rozjeździe do Kołbaskowa a > na Gryfice niedaleko stacji benzynowej CPN można zobaczyć > mały praking obity kostką na którym stoją kilka tirów bez > przyczep i..SPAK-owski Man Nl283 1205!.Czy ktoś może > powiedzieć dlaczego akurat tam stoi?Może go ukradli:>? > --> hehe możliwe. A może kierowca się tam zatrzymał? To był jakiś komis? Może ktoś go teraz chce sprzedać?

wysłane przez Michal105N

> hehe możliwe. A może kierowca się tam zatrzymał? > To był jakiś komis? Może ktoś go teraz chce sprzedać?

No możliwe:)To nie był komis a autobus wyglądał jak by już trochę stał ale chyba gdzieś tam była tablica o punkcie serwisu MANA bo same many tam stały...

--- No i 50 postów za mną...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Michal105N napisał(a):

On prawdopodobnie pojechał do seriwu MANa bo cos się w nim uszkodziło....
> Michal105N napisał(a):

Rozumiem, że ta wrotka wstawiła się przypadkiem?

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Administracja napisał(a):

> > Michal105N napisał(a):

> > Rozumiem, że ta wrotka wstawiła się przypadkiem?

Oczywiście to tylko przypadek.

wysłane przez mike_1994

Michal105N napisał(a):

> Dziś jadąc do Gryfina na Lagunę na rozjeździe do Kołbaskowa a > na Gryfice niedaleko stacji benzynowej CPN można zobaczyć > mały praking obity kostką na którym stoją kilka tirów bez > przyczep i..SPAK-owski Man Nl283 1205!.Czy ktoś może > powiedzieć dlaczego akurat tam stoi?Może go ukradli:>?

Wiem, ja też miesiąc temy jechałem na Lagune koło Kołbaskowa i też widziałem tam Mana. Na początku myślałem, że coś na 81 sie zepsuło w solówce ale się okazało, że on tam tylko stoi.

wysłane przez X

mike_1994 napisał(a):

> > Na początku myślałem, że coś na 81 sie > zepsuło w solówce ale

Ale chyba na 81 solówki nie jeżdżą,prawda??:-)

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez Pepe 235

Romanas napisał(a):

> Ale chyba na 81 solówki nie jeżdżą,prawda??:-)

Oczywiście teraz nie, ale zdarzały się nieraz, nawet 2 lata temu-nie mówiąc już o wcześniejszym okresie kiedy to została 81-ka uruchomiona. :-)

wysłane przez t105n  49

Michal105N napisał(a):

(będzie niżej)

Oj, Michał105N, nie postarałeś się z tym postem ;-)

> Dziś jadąc do Gryfina na Lagunę na rozjeździe do Kołbaskowa a > na Gryfice

Jadąc do Gryfina rozjazd na Kołbaskowo i Gryfice? A czemu akurat na Gryfice?

> niedaleko stacji benzynowej CPN

od kilku lat ś.p. CPN.

> SPAK-owski Man Nl283 1205!

#1205 to NL223, a nie NL283.