Forum

Volvo w Kołbaskowie

zdjęcie
Volvo w Kołbaskowie
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez M21 8

Ciekaw jestem czy kiedys wydłuza 81 na stałe do Kołłbaskowa .

wysłane przez MQ ?

M21 napisał(a):

> Ciekaw jestem czy kiedys wydłuza 81 na stałe do Kołłbaskowa .

A to teraz to jakieś niestałe wydłużenie? Testy skończyły się chyba pod koniec czerwca 2004 :>

wysłane przez M21 8

mkubien napisał(a):

> > A to teraz to jakieś niestałe wydłużenie? Testy skończyły się > chyba pod koniec czerwca 2004 :>

To napisze inaczej ze wszytkie bedą ta msie konczyc

wysłane przez Piotr

M21 napisał(a):

> To napisze inaczej ze wszytkie bedą ta msie konczyc

a czy jest taka potrzeba?

wysłane przez M21 8

Piotr napisał(a):

> a czy jest taka potrzeba?

No tak wydaje mi sie ze tam tez ludzie mieszkaja co kursuja do szczecina a ostani pks jest ok 19 to tak smiem podejrzewac ze co 2 gi kurs (juz jak tak sie buzysz) był by w sam raz

wysłane przez Piotr

M21 napisał(a):

> No tak wydaje mi sie ze tam tez ludzie mieszkaja co kursuja do > szczecina a ostani pks jest ok 19 to tak smiem podejrzewac ze co 2 gi > kurs (juz jak tak sie buzysz) był by w sam raz

na oko to my sobie możemy oceniać ;). Jak tak dalej pójdzie to KM będzie dojeżdzać do Gryfina i Goleniowa ;), chociaż do Kołbaskowa, Gryfina, Goleniowa to ja widzę szynobus podmiejski :>>>.

wysłane przez konjo  4

Piotr napisał(a):

> na oko to my sobie możemy oceniać ;). Jak tak dalej pójdzie to KM > będzie dojeżdzać do Gryfina i Goleniowa ;), chociaż do Kołbaskowa, > Gryfina, Goleniowa to ja widzę szynobus podmiejski :>>>.

A pamiętasz, że ktoś zaproponował pojazd miejski do Stolca? Tak więc wizje mogą być różne. :)

--- We still can find a way.

So never mind the darkness.

wysłane przez Piotr

konjo napisał(a):

> A pamiętasz, że ktoś zaproponował pojazd miejski do Stolca? Tak więc > wizje mogą być różne. :)

a nawet pamiętam :>

wysłane przez M21 8

konjo napisał(a):

> > A pamiętasz, że ktoś zaproponował pojazd miejski do Stolca? Tak więc > wizje mogą być różne. :) > Nie pamietam

wysłane przez konjo  4


So never mind the darkness.

wysłane przez xyz (gość)

Piotr napisał(a):

> chociaż do Kołbaskowa, > Gryfina, Goleniowa to ja widzę szynobus podmiejski :>>>.

a gdzie ty masz tory w kołbaskowie? na przejściu granicznym? tylko że ono jest oddalone o ponad 2km od samego kołbaskowa!

wysłane przez Mareczek 5

xyz napisał(a):

> a gdzie ty masz tory w kołbaskowie? > na przejściu granicznym? > tylko że ono jest oddalone o ponad 2km od samego kołbaskowa!

Kiedyś była stacja w Kołabaskowie i w sumie pozostałości po niej nadal istnieją, m.in nastawnia od strony Szczecina (zdewastowana), rampa przeładunkowa czy też cześć peronu. Niestety, jak to na kolei, stacyjka znajdowała się dobre pareset metrów od wsi, tak więc raczej nie wróci do życia, tym bardziej, że trzeba by było troche zainwestować aby mogło to w ogole obsługiwać pasażerów.

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Titanic1912 5

M21 napisał(a):

> No tak wydaje mi sie ze tam tez ludzie mieszkaja co kursuja do > szczecina a ostani pks jest ok 19 to tak smiem podejrzewac ze co 2 gi > kurs (juz jak tak sie buzysz) był by w sam raz

Jeżeli dasz kase ZDiTM to zapewne 81 będzie kursował co dwie godziny do Kołbaskowa...ale to już wszystko zależy od tego czy gmina Kołbaskowo da większe dofinansowanie

--- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)