Forum

Zatramwaj na Osiedlu Słonecznym

wysłane przez TCT

To pewnie autobus za SST, który powstanie gdy bezrobocie bedzie wynosić 2%, frekwencja na wyborach 85% a Wilno i Lwów będą stolicami polkisch województw ;)

wysłane przez Phobos 17

> To pewnie autobus za SST, który powstanie gdy bezrobocie > bedzie wynosić 2%, frekwencja na wyborach 85% a Wilno i Lwów > będą stolicami polkisch województw > ;)

Dokładnie. Ciekawostką na tym zdjęciu jest, że napis na autobusie jest jeszcze w języku polskim. A wiadomo przecież, że jak tylko Wilno i Lwów będą polskimi miastami, to Szczecin stanie się stolicą 17-tego landu Niemiec ;-)

--- "Najbardziej gorzkie łzy przelejesz na łożu śmierci nad słowami, których nie wypowiedziałeś i czynami, których nie dokonałeś" - Langri

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez zyx (gość)

Phobos napisał(a):

> Dokładnie. Ciekawostką na tym zdjęciu jest, że napis na > autobusie jest jeszcze w języku polskim. A wiadomo przecież, że > jak tylko Wilno i Lwów będą polskimi miastami, to Szczecin > stanie się stolicą 17-tego landu Niemiec ;-)

A drugą ciekawostką jest to Volvo z wysoką podłogą i gdzie te żółte miejskie barwy ;-P

wysłane przez LLUZNIAK

zyx napisał(a):

> A drugą ciekawostką jest to Volvo z wysoką podłogą i gdzie te > żółte miejskie barwy ;-P

Przecież to egzemplarz historyczno - liniowy w oryginalnym malowaniu ;)

wysłane przez Phobos 17

> Przecież to egzemplarz historyczno - liniowy w oryginalnym > malowaniu ;)

No i już się wydało, że to tylko obchody 140 lat komunikacji miejskiej w Stettinie ;-)

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez LLUZNIAK

Phobos napisał(a):

> No i już się wydało, że to tylko obchody 140 lat komunikacji > miejskiej w Stettinie ;-)

Ooopss... sorry... zapomniałem, że miała to być tajemnica ;)
Phobos napisał(a):

> Dokładnie. Ciekawostką na tym zdjęciu jest, że napis na > autobusie jest jeszcze w języku polskim. A wiadomo przecież, że > jak tylko Wilno i Lwów będą polskimi miastami, to Szczecin > stanie się stolicą 17-tego landu Niemiec ;-)

raczej włączony do landu Meklemburgia-Pomorze Przednie. Wątpię by został osobnym landem jak np. Hamburg.

P.S. A co ze Świnoujściem? Tor wodny powinien być po stronie niemieckiej.

Штирлиц

wysłane przez pioko17 38

TCT napisał(a):

> To pewnie autobus za SST, który powstanie gdy bezrobocie > bedzie wynosić 2%, frekwencja na wyborach 85% a Wilno i Lwów > będą stolicami polkisch województw > ;)

Czy wreszczie ktoś znormalnieje? Przecierz ten napis zrobił jakiś dowcipny kierowca, albo planują zrobić linię zatramwajową w czasie budowy lini na Słoneczne.

;=P ;=P ;=P
pioko17 napisał(a):

> Czy wreszczie ktoś znormalnieje?

na mnie nie licz. :-P

Штирлиц

wysłane przez DamTram (gość)

o ile dobrze pamiętam to jest to kierowca, który jechał z nami na imprezie ikarów

wysłane przez Pepe 235

DamTram napisał(a):

> o ile dobrze pamiętam to jest to kierowca, który jechał z > nami na imprezie ikarów

A Ty myślisz, że inny kierowca ze Spadu wklepał by coś takiego na wyświetlacz na życzenie MKMa? :) Wątpliwe.

wysłane przez Filip_Police

man751 napisał(a):

> A Ty myślisz, że inny kierowca ze Spadu wklepał by coś takiego > na wyświetlacz na życzenie MKMa? :) Wątpliwe.

No powiem, że jeden z kierowców był tak życzliwy, że na Kijewie mogłem sobie zmieniać wyświetlacze. Sprawdzałem, czy zrobili już 73 Borszucza. To był Man NL202/262 #2752.

--- Na linii C w dzień świąteczny powinien jeździć autobus solowy! Może Autosana wypożyczyć ze SPAK-u lub z SPPK Jelczyka. Ale ja chcę #399 z Dąbia

wysłane przez (użytkownik usunięty)

DamTram napisał(a):

> o ile dobrze pamiętam to jest to kierowca, który jechał z > nami na imprezie ikarów

Normalnie nie wiem jak na to wpadłeś :P Dzisiaj można było powdziwiać MANa 2751 na linii 53 na Basenie G. :)