Forum

Autobusy w rękach radnych

Szósty przetarg na obsługę linii autobusowych w Szczecinie zakończy się fiaskiem, jeśli radni nie zgodzą się na wydanie dodatkowego półtora miliona złotych na komunikację.

wysłane przez Piotr

Na wykupienie "Odry" miasto zarezerwowało 17mln zł! i nie 1,5mln zł, ale całe 17mln zł powinno powędrować na ratowanie KM w Szczecinie...

wysłane przez Titanic1912 5

Piotr napisał(a):

> Na wykupienie "Odry" miasto zarezerwowało 17mln zł! i nie > 1,5mln zł, ale całe 17mln zł powinno powędrować na ratowanie > KM w Szczecinie...

Ale jak zawsze znajdą się "inne ważniejsze" potrzeby...

--- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez MQ ?

Przewoźnicy zaproponowali, że przez najbliższy rok będą wozić pasażerów autobusami w cenie od 3,98 zł (SPA Dąbie) do 5,78 zł (SPPK Police) za 1 km.

Hmm, zastanawiam się, skąd red. Rabenda wziął stawkę za kilometr dla Dąbia. Osoba, która była na otwarciu ofert, poinformowała nas, że SPAD dał 3,92 zł netto, czyli 4,19 zł brutto. Rabendowe 3,98 zatem do niczego nie pasuje. I jakoś tak Rabendzie ufam mniej niż naszemu informatorowi.

wysłane przez torwid (gość)

Zdawało mi się, że to piąte podejście, w GW czytam że szóste... Coś pomyliłem tym razem, czy jak zwykle GW i jej spóecjalista..? Bo co do tego, że spór z Policami dotyczy postępowanmia nie ostatniego, a przedostatniego, to nie mam wątpliwości.

wysłane przez LLUZNIAK

torwid napisał(a):

> Zdawało mi się, że to piąte podejście, w GW czytam że > szóste... Coś pomyliłem tym razem, czy jak zwykle GW i jej > spóecjalista..? Bo co do tego, że spór z Policami dotyczy > postępowanmia nie ostatniego, a przedostatniego, to nie mam > wątpliwości.

Dziwnym zbiegiem okoliczności również odnoszę wrażenie, że to 5'ty przetarg... SPPK sądziło się po trzecim (grudniowym), później był jeden unieważniony jeszcze przed otwarciem ofert no i ten - no chyba że ja też się nie znam ;)

wysłane przez torwid (gość)

LLUZNIAK napisał(a):

> Dziwnym zbiegiem okoliczności również odnoszę wrażenie, że to > 5'ty przetarg... SPPK sądziło się po trzecim (grudniowym), > później był jeden unieważniony jeszcze przed otwarciem ofert no > i ten - no chyba że ja też się nie znam ;)

Dzięki, przywracasz mi wiarę w siebie, bo nagle zwątpiłem, czy umiem liczyć na palcach jednej ręki :D

wysłane przez mmm

W sprawie dołożenia kasy i tym samym podpisanie umowy?

wysłane przez MQ ?

mmm napisał(a):

> W sprawie dołożenia kasy

Jest.

> i tym samym podpisanie umowy?

A to się powinno wyjaśnić w najbliższym czasie.